Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju

Aizsāka zive 

Par ko,es esmu daļēji pieskaitāms,daru ko gribu,vienmēr.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2595924/Ketamine-saved-daughter-How-illegal-party-drug-helped-one-severely-depressed-woman-leave-house-time-10-years.html
Vai kads var latviski uzrakstit, ka tieshi rodas pretdepresijas efekts no ketamina? Viss tikai angliski, bet slikti saprotu.

Neesmu neko tamlidzigu njemusi, tik dzirdeju par to un mekleeju Googlee. Atradu sho diskusiju. Nevajag narkomanijas demagogjiju man. Mani interese tikai mediciniskie efekti. Ja kadam tas liekas slikti, ka vajag apvainot, tad pasham ir problemas.

No ka rodas tas efekts? Varbut ir tiesham ta, ka cilveks vnk apreibinas un tapec visu aizmirst, tik ar ketaminu ir labi? Vai pec tam var vairs nelietot?




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:37 by crucial333.
>
>
>



Edited 1 time(s). Last edit at 06.08.2016 17:37 by Johans Štr.




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:37 by crucial333.
Vai tad Tu tikko nekāpi vēl nost no AD un vairs psihiatriskās zāles nelieto? Un tas neko neietekmē, gan jau ka ietekmē.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.08.2016 03:44 by Synapscape.




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:37 by crucial333.
Re: Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju
06.08.2016 22:07
Man likaas, ka tas bija Venlafaksiins, ko tu meeginasji nomest.......
To jau pirms mēneša nometu, kad beidzās blaknes, tad arī to WB nometu.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:37 by crucial333.
Sakiet, lūdzu, kā šī te "ārstēšanās" ar ketamīnu ir atšķirīga no narkomānijas? Ārzemēs ne to vien izmanto, tai skaitā arī amfetamīnu pret depresiju, bet bez toties vismaz ar psihiatra atļauju. Patvaļīgi nezināmas izcelsmes vielu laist iekšā vēnā "ārstējot depresiju" ir neprāts!
esmu mēsls



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2016 14:27 by Synapscape.
neregulārs viesis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sakiet, lūdzu, kā šī te "ārstēšanās" ar
> ketamīnu ir atšķirīga no narkomānijas?
> Ārzemēs ne to vien izmanto, tai skaitā arī
> amfetamīnu pret depresiju, bet bez toties vismaz
> ar psihiatra atļauju. Patvaļīgi nezināmas
> izcelsmes vielu laist iekšā vēnā "ārstējot
> depresiju" ir neprāts!

Ar ko ārstēšanās ar pļavas zālītēm un tējiņām atšķiras no narkomānijas? Pasūtīt lētas zāles no Indijas pret C hepatītu un pašam ārstēties arī ir narkomānija?
Nav jau labi, bet ko darīt, ja citu iespēju nav.
Būtu labi, ja depresīvajiem aizliegtu balsot, tiesības auto un ieročiem. Jo jūs esat narkomāni.
Atkārtojiet šos vārdus, mani draugi!
Mūsu Dievs ir ketamīns!
Nebūs Tev citus dievus godāt,
Visvarenais ir Viens.
Tas, kas palīdz aizmirst mūsu ciešanas.
Bēdas un rūgtumus.
Pie kā varam vērsties grūtos brīžos.
Mūsu Dievs ir ketamīns!
Visi ciema iedzīvotāji, piesauciet viņa vārdu!
Lai tas top svētīts un šķīsts!
Vienīgā patiesība.
Nedrīkst aizmirst, vajag cienīt.
Lai svētīts top viņa vārds!
Ketamīns!



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2016 14:26 by Synapscape.
Nedrīkst zaudēt ticību ketamīnam. Var klāties slikti, bet viņš uzliek mums šīs ciešanas kā pārbaudījumu mūsu ticības stiprumam.
Mēs visi esam niecības. Mēs nedrīkstam teikt par viņu sliktu, jo esam daudz sliktāki.
Nezaudējiet ticību!
Ar ticības stiprumu vien jūs kļūstat tīrāki. Atbrīvoti no visām nastām.
Nezaudējiet ticību!



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2016 14:35 by Synapscape.
Tev širmis pavisam aizbraucis?
Es nezinu, ko Tu esi sarijies, bet ketamīns tas noteikti nav... tas nerada māniju, tāpēc arī to neiesaku. Un vispār iesaku pašiem lasīt angļu valodā par šo visu. Šitā diskusija pārvērtusies par miskasti.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:39 by crucial333.
thechemist atraksti lūdzu man uz ralfitocool@inbox.lv ir interesanta saruna.
kapec vins vaidzigs sievieto sazalo priek seksa
Jā, nu - zivei jau narkotikas tikai....un kur tad psihoterapijas varenais efekts?
klau, šiziķi Ivar, izbeidz vienreiz murgot!!!!!!!!!!!!

Savas 5 tabletes, ko iedevi veselus 5 gadus atpakaļ, kuras nerikam vajadzēja konkrēti lai atlauztos no heroīna abstinences, iebāz sev dziļi dirsā, šiziķi.


Runcene, a ko man darīt, ka šitas plānprātiņš, kurš nepameklē psihologus, man piekasās??? Nu ko man darīt?
Es ko, vairs neko ierakstīt nedrīkstēšu viena debīlika dēļ?
fuj, 6 gadus atpakaļ tās 5 tabletes

Un vēl kas - ŠĪ NAV MANA TĒMA !!! Man vispār te nav neviena tēma!!!

Pasakaties uz datumiem. Tēma ierakstīta 20.06.2016 14:01, laikā, kad par šo forumu vispār biju aizmirsusi.
Da es te vispār biju ļoti maz kaut kad 2012 gadā.
No mani te neviena tēma nav bijusi, kur nu vēl kaut kas tāds, kā ši tēma. Reāli slimi ļaudis šādu tēmu var ierakstīt.
Teicu, ka te bijusi cita zive, ko noteikti var apstiprināt arī Runcene.

Murgo Ivriņ, tik tālāk...
A es par zivi runāju!:)
Savas 5 tabletes, ko iedevi veselus 5 gadus atpakaļ, kuras nerikam vajadzēja konkrēti lai atlauztos no heroīna abstinences, iebāz sev dziļi dirsā, šiziķi./c/

Tu to no savas pieredzes ?:)
Saprotu, ka tav, Ivariņ, cilvēkams, kurš 40 gadus lietojis medikamentus, šādas tēmas varētu būt ļoti tuvas, jo tā tava, Ivar, pieredze, ne mana.
Varu pat saprast, ka tev, Ivar, varētu ļoti gribēties, lai arī citi būtu tik pat slimi, taču sorry, nevaru iepriecināt, nav man tādas pieredzes.

Paskaidrojums Runcenei.
Bija delfu forums, kurā kādu laiku biju pabijusi, ar domu brīvā laikā pakomunicēt ar ļaudīm par dažādām jaukām tēmām - ceļojumi un ceļojumos gūtie iespaidi, mīļākās grāmatas, autori, citāti, dzeja, dzejas konkursi, īsstāstiņi, joki, humors uc, utt.

Tur, nekā Ivariņam nebija no sevis ko rakstīt, kā tikai pilnīgā bezsakarā maisīties citu cilvēku sarunās un pilnīgs crezzy bija kāda normāla cilvēka virzienā aicinājums izkauties.

Slimi, Ivar, slimi, bet nu es saprotu. Neko darīt, ka tev, Ivar, jāsaprot, vnk nav citas pieredzes.
Tabletes dzerot, Aplu kalnos neuzkāpsi, Barselonā ar taksīti nepabraukāsi, Nicā pie Vidusjūras nepatusēsies.
Sveiki. Mans stāsts, iespējams, ir tipisks. Slimoju ar depresiju. Slimības sākumā bija brīži, kad šķita, ka dēmoni plosa dvēseli, tad vēl nesapratu, kas ar mani notiek. Tuvinieki ieteica doties pie ģimenes ārsta, kas mani beigās aizsūtija pie psihiatra. Psihiatrs nozīmēja antidepresantu kursu, pēc kura kļuva vieglāk, bet līdz ar sāpēm pazuda arī iespēja priecāties, just sevi un pasauli tā, kā tas bija agrāk, kad nezināju, ko nozīmē vārds depresija... Bet stāsts nav par mani. Ārzemju resursos uzdūros rakstiem par ketamīnu, kas skaitās viens no efektīvākajiem ārstniecības līdzekļiem pret depresiju un trauksmi (anxiety). Štatos pat esot speciālas modernas klīnikas, kas ar to nodarbojas profesionālā līmeni, un rezultāti ir satriecoši. Pateicoties ketamīnam, daudzi slimnieki ir atguvuši iespēju baudīt dzīvi un būt funkcionāliem sabiedrības locekļiem. Manam prātam šis viss izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Vai kāds zina par šo tēmu ko vairāk? Vai kāds Latvijā vai Eiropā ārstē depresiju ar ketamīnu, vai tas ir droši un galu galā legāli? Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju!

P.S. Esmu lasījis, ka daudziem īsta depresija pāriet pati no sevis. Ja man šis stāvoklis ir hronisks, vai tas nevarētu būt kaut kas cits? Jāpiebilst, ka lietoju benzodiazepīnus un jau vairākus gadus ir problēmas ar alkoholu, citādāk nevaru dzīvot, bet varbūt tāpēc esmu nobeidzis savas smadzenes? Varbūt es vienkārši esmu mīkstais?
Ketamīnu aizmirsti. Latvijā ir pieejams memantīns, kas darbojas līdzīgi ketamīnam. Recepšu zāles. Te kaut kas rakstīja, ka esot memantīns izrakstīts depresijai, bet principā tās tiek lietotas kam citam.
Vislabāk ir neprātigs sekss:D
Memantīns ir demencei.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 11?
Ziņa: