Smaga Depresija

Aizsāka miniite25 

Smaga Depresija
22.06.2016 13:29
Sweiki mani moka jau 1gadu smaga depresija ar visiem galvas reibonjiem sirdsklauvem elpas trukumiem trauksmem baillem,ar visu, un loti gruti sajutas ka acis galva peld un sajutas ka gibsju vai atslegsjos ,pilnigi redzes un mutes refeksi tadi jocigi citreiz paliek,tagad daktere man izrakstija Grandaxin, bet visapr liekasjocigi pec vinjam kaut tikai pusiti iedzeru, ko jus man ieteiktu lietot vai darit lai no shis smagas kaites tiktu valja.
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 13:47
.



Edited 2 time(s). Last edit at 13.01.2017 17:16 by crucial333.
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 15:22
Minīte,teu vajag iet nodrāzties kau ku...
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 18:04
afigena smiekligi,zel ka tew neizbaudit manas mokas tad tu sita nejokotu
nu nu
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 18:10
Vai tad drāšanās slikta? Sniedz baudu, laimi.
Lasensirdaunis
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 18:14
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 18:29
Drāšanās palīdz pret depresiju jo aktivizē dzīvības enerģiju labāk par jebkādu ķīmiju.
Lasensirdaunis
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 18:33
Tu esi sūdu stumdītājs pagāns ar zemu iq.
Re: Smaga Depresija
22.06.2016 18:53
tire par les cheveux
Re: Smaga Depresija
24.06.2016 17:14
Lāsēnam arī širmis brauc prom. Cik es novēroju reālajā dzīvē un arī šeit forumā- visiem ar to garīgo veselību pēdējo pāris gadu laikā izteikti paliek ļoti progresīvi sliktāk. Vai "viņi" kaut ko smidzina gaisā vai pievieno mūsu pārtikai, vai ūdens apgādes sitēmai, kas beidz veselību kopā? Nopietni! Kaut kas aizdomīgs te notiekās.
Re: Smaga Depresija
01.07.2016 12:01
ieteiktu aiziet pie kāda laba speciālista uz konsultāciju
[Ne]Gudrais un tu dodies atpakaļ uz Padomju Savienību ar tik vecmodīgiem un neizglītotiem uzskatiem ;)
Re: Smaga Depresija
11.07.2016 19:16
Sveika! Jau 6 to gadu mokos ar smagu depresiju. Garastāvokļi mainās. Vienīgais ko var ieteikt- ir nepieveerst uzmaniibu slimiibai. Varbuut varu kaut kaa liidzeet?
Re: Smaga Depresija
12.07.2016 13:37
Es ar depresiju un bezmiegu mocījos 2,5 gadus. Dzēru antidepresantus, alkaholu, trankvilizatorus, neiroleptiķus, sportoju, psihoteirepija, hipnopsihoterapija utt. Biju pat aizgājusi pie slavenās dakteres Tarandas, kura no zālēm it kā protot uztaisīt super kokteili un izvelk cilvēkus uz strīpas, bet viss beidzās ar to, ka viņa man pateica, ka esmu šizofrēniķe, jo zāles mani neņem, tas ir vienīgais, ko viņa man varēja pateikt. Bija traki, bet es sapratu, ka man ir jāsaņemās un jādzīvo, ja ne sevis dēļ, tad meitas dēļ un tā es vienu dienu nometos ceļos un teicu - "Dievs, ja tu esi, tad izdari kaut ko! Vai nu paņem mani prom, vai arī rādi man ceļu, kā es varu izlīst no šīs bedres." Tā nu mani ceļi aizveda pie dziednieces Ilonas Sallijas Ozolas. Es dziedniekiem neticēju, es domāju, ka es esmu tā kā televizors, kurš iet, iet pa dzīvi, tad nolietojas, salūzt un ir metams laukā, bet tagad, es saprotu, ka es neesmu nekāds televizors, es esmu dzīva būtne, gars un dvēsele. Ilona man sakārtoja enerģijas, attīrīja no dzīves laikā uzkrātajiem piesārņojumiem, iedeva instrumentus ar kuriem strādāt, lai tas viss neatkārtotots.
Bezmiegs pārgāja jau pirmajā nedēļā, trauksme pazuda pēc mēneša. Ir atgriezies dzīvesprieks, enerģija, laimes sajūta krūtīs. Man visur sāk veikties. Es meditēju, ēdu veselīgu pārtiku un esmu harmonijā - tas ir viss, kas ir vajadzīgs :) Mana ģimene ir sajūsmā. Es esmu brīva - tā ir neaprakstāma sajūta.
Varbūt kādam noder :)
Re: Smaga Depresija
12.07.2016 18:32
Izklausās pēc reklāmas, bet jā - placebo is one hell of a drug. Prieks, ja tā ir taisnība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: