Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus

Aizsāka Aleksss 

Labs vakars!
Tīri intereses pēc. Saskaros ar šādu situāciju jau otro reizi. :)
Izkāpju no vilciena, pēkšņi jūtu, ka man no aizmugures kāds ļoti tuvu seko. Pagriežos uz sekundi, skatos diezgan simpātiska 30+ sieviete.. Pielieku soli, šī tikpat tuvu, gandrīz kāpj uz kājām no muguras. Apstājos, ieskatos sejā un prasu, vai viņai ko vajag? Un uzreiz pamanu, ka vai nu psihiski slima, vai narkomāne, jo acu zīlītes ir "izvietojušās" un skatās tākā uz augšu..
Mīlīgā balsī, krievu valodā man atbild: "Jūs uz kurieni? Vai drīkst jums līdz?"
Neatceros vairs ko atbildēju, bet turpināju vnk soļot un viņa kkur pazuda. :)
Gribētos jau ticēt, ka es šai jaukajai, psihiski slimajai dāmai iepatikos, bet tomēr sliecos domāt, ka iespējams gribēja kaut ko nozagt, un nemaz tik nevesala viņa nebija, vienkārši pietēloja, ja nu es viņu pieķeru zogot. :) (Man bija pārnēsājama soma un austiņas ausīs).
Zinoši cilvēki, kas tā ir pa slimību, ja tāda pastāv?
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 20:44
Ko tad neizteici aicinājumu, ka vari izvāļāt pa gultu pie sevis, un nepaķēri aiz rokas? ;D tad jau ātri redzētu, vai Tevī samīlējusies bija vai gribēja apzagt
Un otrs, līdzīgs stāsts kuru varat nelasīt, ja negribat. Mainās personāži un dažas nianses.
Tieši pirms gada. Braucu ar riteni lejā pa asfaltētu nogāzi, tikko no jūras. No zila gaisa man "pa pēdām" seko riteņbraucējs. Piebremzēju, domāju, ka apdzīs. Neapdzen. Turpinu braukt un saprotu, ka viņš visu laiku turas līdzi metra attālumā. Izdomāju šķērsot nestandarta vietā šoseju. Šis joprojām man līdzi. Apstājos, šis arī apstājās. Domāju, ka tūlīt uzšaušu un turpināšu ceļu. Bet atkal ieskatījos sejā un saprotu, ka cilvēks ir psihiski nevesels. Kā arī ne vārda man nepateica. Saprata, ka neesmu labvēlīgi noskaņots un vairs nesekoja, kaut kur nozuda. :) Šajā stāstā es ceru, ka VIŅAM iepatikās mana mugursoma kura bija košās krāsās, nevis es pats. :)

Apvieno šos stāstus pāris lietas.

*Tev seko pa pēdām
*Sekotājs izskatās psihiski nevesels
*No sekotāja nekas pilnībā neliecinātu, ka viņš ir bīstams, drīzāk otrādi. Izskatās, ka viņš ir visjaukākais cilvēks.
*Abas reizes man līdzi bija soma
*Viss notiek dienas laikā
*Apkārt IR cilvēki
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 20:59
Kaut kāds gejs. Mūsdienās tādu daudz.
Synapscape, es esmu tāds mudaks, ka man tāda doma iešāvās prātā, bet kaut kā atturēja tā doma, ka viņa tiešām ir psihiski slima un arī tās acis atbaidīja :D
Iespējams, psihiski nevesels gejs. :D
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 21:30
Kā Tu zini, ka tās nav Tavas halucinācijas? :D
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 21:35
Es domāt ka šie ir "svešie" tā teikt
Nu tarakānu man galvā pietiek, bet halucinācijas un paranoiķis vēl točna neesmu :D
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 21:40
Man ir bijis redzēt lidojošus objektus kas līdzinās kosmosa kuģim,tie bija orientēti pēc zemes magnētiskā lauka līnijām un izmantoja laika viļņa īpašību lai pārvietotos tajā,starp citu es zinu kā uzbūvēt laika mašīnu,tikai nevienam neteikšu.
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 21:41
Tarakānus kas dzīvo galvā,man vecmamma teica,sauc par utīm.
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 21:59
Lāsēn un Tu vēl teici, ka psihiatre Tevi nosauca par pilnīgi veselu. :)
Re: Ar ko slimo cilvēks kurš izseko citus
04.07.2016 22:06
Es patiešām redzeju to,un zinu arī laika īpašības kuras tie izmanto
Nu, kāds speciālists tiešām nezin, kas tā varētu būt pa kaiti? Baigi interesanti :)
paranoidā šizofrēnija tev un atačment disorderītis svešiniekam
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 8?
Ziņa: