Esenciālais tremors

Posted by Pauliiine 

Esenciālais tremors
July 14, 2016 01:18PM
Vai kāds kaut ko par to zin sīkāk? Kāds ir saskāries ar ko tādu. Esmu šeit jau runājusi par to, bet tā arī beigās nekas. Vainoju vairogdziedzeri pirmos 2-3 gadus, kad sapratu, ka tas nav nekāds tāds nieks. Ir vairāk kā skaidrs, ka tas ir esenciālais tremors. Rokoties pa internetu un visiem iespējamajiem info avotiem - nospriedu. Kur doties ar tādu lietu? Neirologs? Ar ko ārstēt? Tas jebkurā situācijā visu apgrūtina, itin visu. Jau 6 gadi pagājuši. Es pat pa telefonu nevaru parunāt, jo galva trīc.

Lexatonil nomierina, bet pat tuvu nepalīdz galvas trīcei.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.