palidziet sizofrenija narkotikas psihene

Aizsāka mandarinsvitamins 

mandarinsvitamins
palidziet sizofrenija narkotikas psihene
17.07.2016 02:04
labdien
es jau kops vidusskolas lietoju pa retam amfitaminu jeb vitaminu, sanaca lietot kadas 3 reizes menesi tikai, bet tad saku stradat un saku lietot katru dienu. lieta taada, ka es pirms nedelas tik daudz lietoju, ka nevareju aizmigt un 70h un rezultata es saku redzet visadus glukus un man likas ka man ir jaatbrivo kaimini no likiem kas naks no pagraba pa nakti dauzijos visiem. izsauca atros un mani aizveda uz gintermuizu. rakstu no telefona.
vai tas nozime ka man uzliks diagnozi sizo?
Re: palidziet sizofrenija narkotikas psihene
17.07.2016 16:46
Gaņ jau neuzliks. Stimulantu izraisīta psihoze man liekās tā saucās.
Re: palidziet sizofrenija narkotikas psihene
17.07.2016 19:59
Tas ir, ja pateiksi, ka biji ko lietojis. Ja nav atkarības problēmas, neiesaku, vēl tās pieķers klāt. Savādāk būs tikai akūta psihoze vai tamlīdzīga akūta epizode, varbūt vajadzēs dzert garastāvokļa stabilizatorus, bet varbūt kādu neiroleptiķi arī iesmērēs.
Re: palidziet sizofrenija narkotikas psihene
18.07.2016 02:19
Beidz lietot to sū..., kamēr vēl nav par vēlu. Šie ir tikai vitamīnu ziediņi, odziņas būs vēlāk... :D
Re: palidziet sizofrenija narkotikas psihene
19.07.2016 01:09
Met nost.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 01:03 by crucial333.
Re: palidziet sizofrenija narkotikas psihene
03.08.2016 21:50
Ei narkotikas sadaļā tur tu atradīsi atbildi, apnika jau lasīt plīdziet, ja pats sev negribēsi palīdzēt neviens nepalīdzēs!
Re: palidziet sizofrenija narkotikas psihene
05.08.2016 16:51
enfuego, Tev delīrijs? Šai forumā nav narkotiku sadaļas. Ir tikai viena Tevis iesāktā pielīmētā tēma.
Re: palidziet sizofrenija narkotikas psihene
03.09.2016 13:45
Johan nepiekasies vārdiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 24?
Ziņa: