Jezuīts
Dievs un sieviete
21.08.2016 22:29
Ko jūs domājat par sievietes misiju pasaulē? Vai tā nav samaitāt vīriešus? Kristietība un patriarhālās sistēmas iegrožo sievietes un neļauj vaļu viņu izvirtībām.
Re: Dievs un sieviete
23.08.2016 17:57
It kā pasaulē trūktu izvirtušu vīriešu?
A kristietība, manis pēc, var iet bekot... Sistēma, kas iegrožo cilvēkus ar vainas apziņu par kaut kādu Grēku, kuru viņi nav darījuši.
Re: Dievs un sieviete
24.08.2016 14:33
Piekrītu kachenitei.

Jums vajadzētu painteresēties, kas tie jezuīti bija un ko viņi darīja. Man šķiet, ka Jums nav ne jausmas. Relģija kā tāda ir idiotiska. Tai bija liela loma cilvēces vēsturē, likumu izstrādē u.t.t. Bet tas bija pasakas. Kā pārliecināties, lai cilvēki nezagtu? Saki, ka viņi mūžību pavadīs liesmās. Vai ja viņi zog tik un tā, liec viņiem samaksāt par grēku atlaišanu. Tad nāca garām psihiski nelīdzsvarots cilvēks, kas apgalvoja, ka ir dieva dēls, jo māte stāstīja pasakas, lai viņu nenogalinātu par nodarbošanos as seksu pirms laulībām. Par ko, starp citu, reliģija lēma par labu esam sodīt ar nāvi.

Palasiet to savu grāmatiņu tā kārtīgi. Ja sievieti izvaroja un kāds to redzēja, tad sieviete bija spiesta precēt savu izvarotāju. Tā Jūsu iedomu draugs lēma, ja rakstītais būtu patiesība. Un Jums pietiek nekaunības saukt sievietes par tām sliktajām un samaitātajām? Jūsu patriarhālā reliģija ir tik pretīga padarīšana, ka nelabi metas. Laikam jau neatceraties, kā pat pāvests noklusēja sistemātisku bērnu izvarošanu baznīcās visā pasaulē. ināja, cik daudz un kuri mācītāji aiztika bērnus, izvaroja. Un nedarīja neko. Neziņoja policijai, neatlaida, nesodīja. "Piedeva" un nosūtīja uz citām baznīcām. Un mēs esam tās izvirtušās? Komiķis.
Re: Dievs un sieviete
24.08.2016 15:48
Es domāju, ka Jezuītam ir daļa taisnības. Bet Bībele ir mitoloģisku leģendu krājums, kur daudzas lietas aizgūtas no apkārtējām tautām, to zemapziņas mantojuma, tātad no cilvēces pieredzes. Līdz ar to es šo grāmatu tik burtiski neinterpretētu, kā to dara Baznīca. Tur vairāk jāņem vērā principi, filosofiskais aspekts.

Sievietei ir jāiepazīst savas arhetipiskās noslieces, savas vājās puses, lai varētu tās kontrolēt. Bet cik daudzas no mums ir uz to gatavas? Tas nekad nav glaimojoši. Stiprās puses jau parasti netraucē.

Pēc evolūcijas iznāk, ka vīrietis ir jaunāks dzimums, bet, augot labvēlīgos apstākļos ar patriarhālu tēvu, viņš apgūst spēju uzturēt ģimeni un būt tās galva.

Bet tā vietā mums ir liberālā propaganda, ka tā nevajag būt, ka arī māte viena pati spēj izaudzināt vīrieti, bet tieši no tādas vides nāk atkarīgie, jo veidojas incestuālas attiecības, kas puikam ir par daudz liels slogs. Protams, tas ir tad, ja sievietei nav nekāda vīrieša. Kauču vai draugs būtu, nevis viss uz puiku sagāzts. Par to visticamāk uztraucas Jezuīts.

Sievietei arī ir savs zemapziņas signāls, ko viņa jūt, ka prec to vai citu vīrieti. Vienmēr ir labs jautājums: kāpēc tieši šo? Ok, viņa nezināja, ka viņš dzer, varbūt sākumā viņš arī to nedarīja, bet sieviete jau zemapzinīgi juta/zināja, ka viņš ir atkarīgais.

Tāpēc senākos laikos bija ļoti no svara, no kādas ģimenes precinieks nāk, un, zinādams, ka meita jauna un nepieredzējusi, tēvs bija tas, kurš pieņēma gala lēmumu, lai meitai nav vienai jāaudzina bērni, lai vīrs ir kārtīgs.
Re: Dievs un sieviete
24.08.2016 18:35
...un ik pa laikam gadījās, ka vecāki, bērniem labu gribot, pieņēma nepareizo lēmumu.
Re: Dievs un sieviete
24.08.2016 19:49
Jā, bet viņiem toreiz svarīgāk bija vairoties, jo daudzi bērni agri mira. Bija jādomā par saimniecības nākotni, par to, kas uzturēs novecojušos vecākus.

Patriarhālā iekārta tīrā formā ir ar zināmu nežēlības elementu. Vēlāk sievietei/sievai/mātei bija jau lielāka teikšana, piem., ja runa par Kārļa Ulmaņa laika turīgajiem zemniekiem.

Toties tagad braucam otrā grāvī: baigi daudz infantilu vīriešu un valdonīgu sieviešu, bet es neatbalstu arī šīs infantilizācijas attaisnošanu ar to, kāda mūsdienās ir sieviete. Tas neizaugušajam vīrietim ļauj spēlēt visiem uz nerviem ar to, kāds viņš ir cietējs, kā viņš neko nevar tāpēc un tāpēc.
Elia
Re: Dievs un sieviete
29.08.2016 11:24
Runcene, man ljoooti gribas ar tevi parunaat priv, vari iedot man savu mail lūdzu vai atsuuti man rindinju uz inigut@gmail.com : ) Gaidīšu..
Re: Dievs un sieviete
29.08.2016 12:51
Tu vari piereģistrēties un rakstīt man privātās ziņas tepat forumā, pēc tam sarunāsim, kā labāk darīt.
Elia
Re: Dievs un sieviete
29.08.2016 16:53
Runcene, ok pieregoshos..
Re: Dievs un sieviete
27.12.2016 02:13
Dievs radīja gan sievieti gan vīrieti. Neviens neiestāstīs ka cilvēki ir pretīgi vai slikti pēc dabas. Cilvēks vienkārši satur gan Ying gan Yang. Starp citu youtube ir dziesma Groove Coverage - God is a girl. Tāda teorija arī pastāv. Abi dzimumi ir vajadzīgi šai pasaulē.
Re: Dievs un sieviete
30.12.2016 11:55
Decoy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dievs radīja gan sievieti gan vīrieti. Neviens
> neiestāstīs ka cilvēki ir pretīgi vai slikti
> pēc dabas. Cilvēks vienkārši satur gan Ying
> gan Yang. Starp citu youtube ir dziesma Groove
> Coverage - God is a girl. Tāda teorija arī
> pastāv. Abi dzimumi ir vajadzīgi šai pasaulē.


Lenteņiem un cērmēm arī ira Yings un Yangs?
Re: Dievs un sieviete
31.12.2016 12:13
Dieva radībām nav hierarhijas pretīgumā un jaukumā. Mēs atšķiramies tikai ar to, ka esam barības ķēdes augšgalā, bet tas arī patiesībā neko nenozīmē. Vienā mirklī, katastrofa vai kas, un mēs attopamies apakšgalā.
Re: Dievs un sieviete
31.12.2016 16:59




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 01:09 by crucial333.
Re: Dievs un sieviete
31.12.2016 21:09
Tiesa. Es mēģinu, bet nu nekādi nevaru saprast tos šaurpierīšus, kas tic Jēzum, u.t.t. Vai viņi veidoti no cita- sūdīgāka DNS?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: