Eksperimenta trusīši

Aizsāka enfuego 

Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 18:37
jā es pamēģināju klonazepāmu atmest, bija vienkārši lomkas trīcēju visss
mad ar interesi
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 20:21
...no alko straujas atmešanas tiešām var salīmēt pleznas...no sintētikas arī...bet nezinu nevienu savu bijušo paziņu lokā, kurš aizietu pie Pētera dabīgo vielu atmešanas rezultātā..."zelta" dūriens - cita lieta...apzināta pašnāvība tiem, kuri sasnieguši apziņu, ka tālāk vairs nav kur iet - ir bijis precedents...starp citu, profi tieši uz laiku uzliek bremzes, kad sāk just, ka sāk ieiet sistēmā un dozņaks aug nenormāli...pagaida pāris nedēļas, mēnesi, kamēr jūt, ka viss štokos un dod atkal vaļā...

...enfuego, kamēr Tev nepieleks, ja Tu jau esi noskaņojies, ka lauzīs, tad lauzīs noteikti...visas Tavas lomkas ir galvā, un rumpis tikai seko Tavām iedomām...nezi, cik koņa ir jāsarijas noteiktā laika periodā, lai būtu sūdīgi...

...reāls lauzējs ir tikai no AD un citiem farmācijas brīnumiem...un protams no tiem sūdiem, ko dīleri jauc klāt baudvielām, lai vairāk nopelnītu...
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 21:20
Mad, gribētu vairāk par Tevi zināt. Kur Tu visu šo laiku biji nozudis?
Kādā nozarē Tu strādā?
Vai esi apmeklējis psihiatru līdzīgi kā vairums forumiešu šeit?



Edited 1 time(s). Last edit at 11.09.2016 21:20 by Synapscape.
mad Synascape
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 21:48
1. tepat vien biju...:)...
2. freelanacers
3. straupē biju savas karjeras sākumā, kreizenē, kad izvairījos no armijas, padlaikos bija saskare ar VI pārvaldes hipnoterapeitu, uz pūšļotājiem baltajos paltrakos lieku niklāvu, kaut gan ir bijusi saskare šiem te, kad bija vajadzība izlīst no sūdiem, bet tas jau bija mazliet vēlāk...kāpēc nepatika pret viņiem???...nepakļāvos - sods - kretīns uz noteiktu laika periodu...pati zini, kādu kokteili dur, lai pataisītu par cilvēku par hvz ko ...

...zinātkāri apmierināju???
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 22:01
Jā, man ļoti patīk Tavs sacītais kā agrāk tā tagad. Lasu ar aizrautību. xD
Re: Eksperimenta trusīši
13.09.2016 20:13
Metu nost kloni mēģinu izstikt ar truxālu nu 2 dienas bez miegs protamns hrenovijs, bet doma tāda, ka panikas un trauksmes nebūs tikai miegs sūdīgs tad būtu okei no viena sūda varētu tikt vaļā!
Re: Eksperimenta trusīši
13.09.2016 21:50
Imteresant nevar atmest ar ļoti retiem un minimāliem pakāpieniem?



Edited 1 time(s). Last edit at 13.09.2016 21:51 by crucial333.
Re: Eksperimenta trusīši
13.09.2016 22:43
Vai aizstāt ar ko vājāku, piemēram, fenibutu?
Re: Eksperimenta trusīši
14.09.2016 11:08
Ja kloni lieto miegam, būs grūti.

Ja es gribētu nomest miega zāles (man ir 25 mg kvetiapīns un 1 mg fenazepams), laikam vajadzētu stāties kādā katoļu atkarīgo kopienā. Tur katram jauniņajam piestiprina "eņģeli" (no vielām tīru atkarīgo), kas viņu stutē.

Man motors vienkārši neizturētu. Es jau esmu atbrīvojusies no 25 mg kvetiapīna (agrāk bija 50 mg), un atlikums tā nedod pa dopamīnu, bet izskatās, ka tālāk netieku. Patiesībā it kā nav vajadzības, jo šāda deva man nekādi netraucē, bet pamēģināt tomēr gribētos -- izgulēties pa vecam kā agrā jaunībā.

Bet, ja atceros pašu sākumu, kad nolūzu un gandrīz gadu nebiju normāli gulējusi, tad doki mani dabūja gar zemi tikai apmēram 3 mēnešu laikā. Tā kā šis jau ir ļoti labi.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2016 11:25 by Runcene.
Re: Eksperimenta trusīši
14.09.2016 16:20
Nu 3 diena bez klonazepāna, rokas trīc, ķermenis arī, galvā dīc kautkas, kautkāds saspringums, ārā pat negribas iet, es zinu, ka šādā stāvoklī es publikā neiziešu, sirds pagaidām mierīga, sēžot mājās jūtos drošībā, nezinu kā būs 4ceturto dienu izsturēt. Miegs ir bet caurš nejūtos izgulējies, mazākā skaņa un man acis ir vaļā, Mutere kā vienmēr saka tās manas iedomas, protams rokas trīc tās ir manas iedomas, tā jau ir kuri paši neslimo tie jau nesapratīs.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2016 16:20 by enfuego.
mad aizdomājies
Re: Eksperimenta trusīši
15.09.2016 09:12
http://secretmag.ru/longread/2016/09/12/koroli-kosyakov/?utm_source=sffb&utm_medium=social&utm_campaign=2016-god-nazyvayut-perelomnym-dlya-legaln

https://www.leafly.com/news/strains-products/high-cbd-products-for-medical-marijuana-patients-no-access-no-pro/

...ir izveidotas šķirnes, kuras noņem depresiju...noteikti, mazkaitīgākas par farmācijas reklamētajiem AD....
Re: Eksperimenta trusīši
15.09.2016 14:03
Ko esmu secinājis, nav atšķirība AD grūti atmest vai ko citu, grūti ir atmes tieši tāas zāles kuras tev palīdz un liek justies labāk, ja man klonazepāms nepalīdzētu es atmestu, es uz AD 1 gadu sēdēju, man vi''nš sāka nepalīdzēt neviens vairs un pofig atmetu, bet nu no AD blaknes ir vienkārši pisdec!
Re: Eksperimenta trusīši
15.09.2016 15:38
Tā jau gluži nav. No kloņa zapļoti daudz trakāki ir, izveidojas jau nedēļu lietojot.
Strauja atmešana pēc ilgstošas lietošanas pat dzīvībai bīstama, var vienkārši apstāties sirds, neizturēt.
Neviens AD netur tam līdzi. No AD atmešanas tikai psiholoģiski simptomi, diez vai kāds sāks vemt un vārtīties pa grīdu.
Tas viss jau sen farmokoloģiski izpētīts un dzīvē pierādīts.
Re: Eksperimenta trusīši
15.09.2016 18:00
Nudien nesaprotu, kāpēc Tev, enfuego, tagad vajag šos eksperimentus. Sačakarēsi sirdi.

Benzoss ir benzoss.
Re: Eksperimenta trusīši
15.09.2016 19:41
Da sirdi pārbaudīju vis ir kārtībā, man muterīte vienkārši lasa morāli, ka tās ir iedomas es saku, ka strauji zāles nevar vienā dienā nomest, neko vēl nedzeru, itkā turos tikai uz truxāla, bet nu ja šonakt negulēšu kautvai man ir benzos tad es nafig vairs neeksperimentēšu, zb , ka man lasa morāli, ka tas vis pāries pats par sevi vnk vajag nedomāt par to, kaņešna kā lai nedomā par to, es labāk dzeru zāles un miers mājās, vnk man arī ir sarežģīti visu laiku tiek spiediens taisīts, ka jā es varu atmest man tas nav vajadzīgs, da viņa pat nespēj iedomāties sajūtas, es jau teicu es entas reizes mēģināju nelietot un beidzās ar to, ka jāsauc ātrie, nafig man tas vajadzīgs, pagaidām vēl turos, a cik ilgi? Itkā tas pēc kāda laika pārējot un vienkārši tas ir jāpārvar nu es to saprotu, bet ja nespēj pārvarēt tad jāsamierinās.

Saproti mani tagad Runcen!
Re: Eksperimenta trusīši
15.09.2016 21:42
Tu jau nāc tai vecumā, kad muterītēm vairs neklausa! ;) Nu tak pasaki, lai nepiļī!
Veiksmes Tev! :)
Re: Eksperimenta trusīši
15.09.2016 21:52
Ja es sāku piļīt tad viņa man vairāk sāk piļīt pretī tāpēc man ar viņu par šo tēmu negribās runāt, savādāk mēs sastrīdāmies un diskusiju pārvēršās strīdā! Tāpēc es daru pa savam, ne pa velti es gāju cauri šos 6 gadus cauri visam pētot un analizējot visu apkārt un to kas ar mani notiek, tāpēc man ir labāk zināt, kas ir kas nekā muterītei!

Man īsti nepatīk dzīvot ar vecākiem, bet pagaidām nav izejas, esmu bankrotējis no treknajiem laikiem.

Man pofig es te vēl pamocīšos pēdējo reizi, ja nevarēšu izsturēt, vis vairs tad neeksperimentēšu ar tām atmešanām. Vitamīnam esmu pielicis punktu, jo no viņa man pat sūdīgi paliek.



Edited 2 time(s). Last edit at 15.09.2016 23:04 by enfuego.
mad garāmejot
Re: Eksperimenta trusīši
16.09.2016 13:00
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā jau gluži nav. No kloņa zapļoti daudz
> trakāki ir, izveidojas jau nedēļu lietojot.
> Strauja atmešana pēc ilgstošas lietošanas pat
> dzīvībai bīstama, var vienkārši apstāties
> sirds, neizturēt.

...savulaik esmu sēdējis uz kloņa kādus pāris gadus...un ne jau uz vienas vai divām šaibām...viendien pieliku punktu, kādu strēķi laiku pa laikam ieņemot pa vienai šaibai... viss beidzās bez "zapļotiem", kā te mēdz izteikties, bez lielām problēmām...sūdīgs garīgais - jā, tas kādu nedēļu bija...pleznas nesalīmēju, kā redzi...

...enfuego jau paurī IR ietriekts, ka būs sūdīgi...un viņam sūdīgi arī ir...nepiebiedē nabagam bērnu...:)

...tā viš i...:)
Re: Eksperimenta trusīši
16.09.2016 14:32
Tā kā pašreiz, man ir veselības pasliktināšanās, tad lasu forumu un smeļos jūsu pieredzi, sapirkos vitamīnus un magni+B6, dzeršu kopā ar AD. Mani tikai nošausmināja jūsu pieredze par zāļu atcelšanu, klonazepāmu 1/4 uz nakti ir gadījies atcelt, bet neatceros, ka būtu bijis baigi slikti. Protams tagad atkal jālieto uz nakti. Sapratu, ka forums ir ļoti laba lieta, tu nejūties viens ar savām problēmām.
Re: Eksperimenta trusīši
17.09.2016 14:06
Nu redz 5 dienā, un es neko neieborēju galvā, man ir tā kā ir , es nekad neko neiedomājos tikai jūtu ko nervi dara.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 15?
Ziņa: