trakvilizatori vs marihuāna

Aizsāka navy 

okkk Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav ko pīties ar višadiem zekiem, šarlatāniem
> un narkomāniem! Pie skaidra prāta neviens to
> nedarītu. Cita lieta, ja biji iemīlējusies vai
> saņēmi par to naudu.


Nekāda pīšanās man ar to narkomānu nav bijusi.

Pati tolaik, pēc tam, kad man nebija izdevies iepriekšējo ekon. krīzi spēt izmantot savā labā (prieti, ekon. krīze, kā iespēja), lai gan, ideja mani bija piemeklējusi pat ļoti savlaicīgi (ideja par darījumiem ar NĪ mani bija piemeklējusi 2008 g. vasaras pašā, pašā sākumā)... proti, laikā, kad strauji bruka NĪ cenas un vispār, visa ekon. sistēma (man nebija kontakpersonu ekonomikā, da i visiem tiem viem "expertiem", kas sevi par tādiem bija dēvējuši, vēl trakāk - visas iepriekšējo laiku "prognozes spējas" bija smagi aizgājušas pa pieskari)...
Īsāk sakot, biju 5 min. attālumā no skaisti izremontēta dzīvokļa un cita dzīves scenārija.
Nobremzēju toreiz, laikā, kad man nevajadzēja bremzēt, jo runas tautās un masu medijos sākās ap 2008 g. beigām (2009. g. ziemas pašā sāk. bija tie grautiņi Vecrīgā).
Pēc definīcijas, es zināju, ka tik un tā jārīkojās, zināju, ka tā ekon. krīze, vismaz NĪ sfērā, tik ātri neatkopsies (visi atceramies, kā Hansabanka PĒKŠŅI pārdēvējās par Swedbanku u.c.).
Labi, izplūdu stāstījumā.

Rezultātā, kad nonācu citā neremontētā dzīvoklī, biju palikusi bez darba, viena pati neremontētās telpās, ar vajadzību atmest smēķēšanu.

Kaut kā tā, īsumā par Tiem Laikiem...

Te, interesentiem, vakara fila, par ekon. krīzes mahinācijām "Gadsimta likme" (The Big Short).

Nu esam atkal, citā krīzes laikā. Atceramies, ka krīze(s) - tas vienmēr ir jaunu iespēju laiks. :)
nuun
Re: trakvilizatori vs marihuāna
02.06.2020 21:39
Kas gan dzīvē notiek tāpat vien, nejauši? Pati esi vainīga.
21:39, man pietiks ar to, ka tu domāsi pats/i par savu rīcību.

Kas attiecas uz mani, tad, paldies, man šis forums nav bijis vajadzīgs, par ko ne reizes vien jau biju rakstījusi.

vnk, veido savu tēmu un raksti. Mēs noteikti nepalīdzēsim. :)
nuun
Re: trakvilizatori vs marihuāna
02.06.2020 22:32
Kāda Tu rupja, tad jau nebrīnies ka Valdis tevi tā apčakarēja.
nuun Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāda Tu rupja, tad jau nebrīnies ka Valdis tevi
> tā apčakarēja.


Ja nu kāds forumos cilvēkus bija čakarējis, tad tie gan bija divi cilvēki - Valdis un Ivars, kuriem abiem taču forums bija vajadzīgs viņa pers. interesēm.
Ivars nolaidies līdz bomžu, nariku līmenim. Skaisti!
nuun
Re: trakvilizatori vs marihuāna
02.06.2020 23:35
Šausmīgi patmīlīga un rupja Tu pati esi.
... un atkla Ivaram plate iesprūdisi... kas maļ un maļ Ivaram tikai vienu pazīstamo meldiņu - diLaiLa... diLaiLa... diLaiLa...

Paklau, Ivar, vnk atšujies. Ne es tavā dzīvē lienu, ne esmu līdusi, tad nu... laipni lūgts... pa trasi!

Laipnībā!

Noriebies, tiešām, noriebies. Bez tam, mana pārliecība man saka, ka Ivars ĻOTI LABI ZIN, KA NE REIZI NEBIJU VIŅU KLONĒJUSI !
Ivaram nebija nekādu iemeslu zagt manu niku un taisīt Viltus Profilu.

Skumji gan, ka vīrietis nemāk savādāk, adekvāti pašapliecināties, tikai aizskarot, kaitinot vai kā citādi negatīvi ietekmējot.

Nezāles, kā tautā runā, neiznīkst! :(
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 08:52
nuun Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas gan dzīvē notiek tāpat vien, nejauši? Pati
> esi vainīga.


Pilnīgi pareizi.
Virspusēji, neko neizsakoši jums te secinājumi. Kā jau piebildu, neuzrakstīju tur visu. Sākotnēji biju nopirkusi kapitāli izremontētu dzīvokli, bet, kā jau teicu, nevēlos izplūst. Man bija 2x darijumi tolaik. Te atrodos kopš 2011 g. aprīļa, bet ne par to.

Paliksim pie tā, ka man pašai forumi nav bijuši vajadzīgi. Man te bija no Ivara puses nozagts niks un izveidots Viltus profils, no kura Ivars bija rakstījis sava slimā prāta murgus, kā sapratu, gūstot psihopātam Ivaram kaut kādu neveselīgu gandarījumu, ja izdevies kādu sadusmot. Tiešām, slims cilvēks.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 16:46
Tam nav nekādas nozīmes, vienkārši no pašas vien viss ir atkarīgs un nav ko vainot citus.
Jā, 11 sept. teroraktos arī, cilvēki aizgāja bojā, jo, nelli prāt, paši bija vainīgi.
Vnk, lieciet manu pers. svētā mierā, tāpat, kā es, neesmu vēlējusies būt virtuālā vidē un nevienu neaiztieku.

katru kauliņu, šākāļu bars, gatavi pārskaitīt
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 18:34
Ja atkārtojas kādas problēmas dzīvē tad tās viennozīmīgi ir pašas nepareizās darbības rezultāts. Viena reize var būt sagadīšanās, bet arī ne bojāeja .
Man psihopāts nozaga niku, izveidojot viltus profilu, pašam viņam, paralēli rakstot ar citiem nikiem, bet es esot vainīga.
Zašebis nazarez, kāda spēcīga nelli loģika.
papildinot:

psihopāts nozog niku, uztaisa viltus profilu un tad pa visu forumu nepārtraukti bauro, ka es esot tā (minot manu V. Uzv.), kas viņa nikus klonējot.

a pārējie ko, tiešām, atbalstat provokācijas? Laika jau...
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 18:57
Jūs apkrāpa ar dzīvokli, tad problēmas ar vienu, ar citu, vēl ar forumiešiem, un jūs nesaprotat ka tā ir hroniska lieta jūsu dzīvē?
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 18:59
Jūs taču pati tās nepatikšanas pievelkat.
tauta
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 19:00
Fuj zive!
allo
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 19:00
Viņa ir traka!
Sandro
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 19:01
Tik tiešām traka
Kur jūs, nelli, izlasījāt, ka mani kāds būtu apkrāpis ar dzīvokli?

Kur es būtu rakstījusi, ka esmu bijusi apkrāpta ar dzīvokli???

Tak skaidri un gaiši uzrakstīju, ka biju nobremozējusi.

Un, vai es biju jautāju pēc kometāriem dzīvokļa sakarā, īpaši, ja situācija ir pagātnē

Jūs, nelli, noteikti nevienā cilvēkā savas dzīves laikā nebūsiet bijusi spējīga ieklausīties, tāpēc, labāk nekomentējiet. Pārāk nekompetenti sanāk... :D

Bet, ja nopietni, pietaupiet manu un pati savu laiku, nelli.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 19:14
Es neieklausījos? Jūs nepārtraukti te sūdzaties ka jums ir problēmas, dzīvoklis laikam izradījās sliktāks neka domāts, tāpēc arī teicu- pati visu esat pievilkusi jo problemas jums ir sistemātiski.
Nelli. Problēmas tieši NAV dzīvoklī. Tieši NAV <<--- redzast burtiņus? Vai spējat salasīt un lasīto uztvert? Aļļo, garaž! :D

Nja, nelli u.c. truluma priekšā, pazemībā kapitulēju. :D
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 19:36
Daudzus gadus jūs jau sūdzaties par savām problēmām, par slikto dzīvokli u.c. Visi jūs apbižo. Un jūs nesaprotat kāpēc tā? Ejiet pie psihoterapeita, viņš jums paskaidros.
Nelli. Es nemaz nejautāšu jums, personai, kas atzīst virtuālo vidi, kas atzīst greizo spoguļu aizspoguliju, lai jūs vispār jebko sarastu.
Neatzīstu virtuālo vidi. <<--- vai tik tāl skaidrs? (man tas ir laika u.c. zaglis)
ejam tālāk
Par ko es sūdzos?
Sūdzos, ka viens psihopāts bija nozadzis manu niku un izveidojis Viltus profilu, paralēli viņam pašam rakstot ar citiem nikiem. <<--- doļots?
ejam tālāk
Pēc tam, tas pats psihiski nelīdzsvarotais cilvēks, kurš bija nozadzis manu niku, šīs darbības bija piedēvējs man (lai gan es viņa nikus nebiju klonējusi).
ejam tālāk
Pēc tam, tas pats psihiski slimais vīrietis sāka izplatīt forumā manu V. Uzv., pilnīgā bezsakarā, ilgstoši (vairāk, kā gadu), bez no manas puses dota iemesla
ejam tālāk
Tas psihopāts nevarēja likties mierā, man piedēvējot to, kam ar mani nav bijis nekāda sakara.
ejam tālāk
Nu, un visbeidzot, lai tam pieliktu punktu, biju spiesta vērsties policijā, par pers. priv. datu aizsardzību.
Viss.
multiplās personības
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 20:12
Ivar, Tu ko, jau par sievieti pārvērties? :D
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 20:13
Pati esat vainīga, ja nesaprotat ka visas nepatikšanas sev pati pievelciet, ejiet pie psihoterapeita, jums palīdzēs.
Kaut kas traks. Nelli, izrādās ir Ivars.
Āāāā... Ivaram tak maniakālie stāvokļi un tā tie izpaužās. Maniakāliem stāvokļiem saasinoties, Ivars kļūst par sievieti
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 20:56
Jums vajag ne tikai psihoterapeitu bet arī psihiatru. Ejiet pie ārstiem, jums palīdzēs.
Mēs bijām 1993 gadā un mums tas ļoti palīdzēja. Dēļ psihopātijas slimnieka Ivara, kuru murgi vajā, mēs turp noteikti neiesim. Mēs iesim uz policiju, lai Ivars raksta paskaidrojumu, jo forumā uz jautājumiem, kāpēc bija nozagts niks "zive", Ivars nebija spējis atbildēt.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 22:28
Var jau būt ka agrāk jums ir bijis vēl sliktak ar veselību, tomēr neko jūs neesat sapratusi, kapēc jums ir problēmas, neko.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 5?
Ziņa: