trakvilizatori vs marihuāna

Aizsāka navy 

Tiešām, Ivar, ņem piemēru no Matrixa 4... kurš rakstīja un sarunājās pats ar sevi.

Nesaprotu, kā tam Ivaram nevar būt ne kripatiņas paškritikas. Kā tas var būt, ka cilvēks galīgi nejēdz, ko pats NO SEVIS PROJICĒ. grrrrrrrrr, noriebies kā sūdumuša.
Neviens nevar ciest uzmācīgus cilvēkus. Veci, proties, iztaisno staltu stāju!
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 22:56
Ivars jums sapņos laikam rādās, bet par visu tomēr ir jāatbild pašai:D Visas savas problēmas pati esat radījusi.
Man ir daudz citi cilvēki, ar ko varu sarunāties, kad vien gribu.

Jautājums paliek neatbildēts: kāpēc tika no Ivara puses nozagts niks "zive",
kāpēc citu cilvēku texti bija jāpiedēvē nika "zive" istajai īpašniecei un kāpēc bija jāizpauž viņas pers. dati virtuālā vidē.

Kādā ķīselī ir jābūt Ivara smadzenēm, pie kam, ilgstoši, paldies, nezinu un zināt negribu.
Lai kā negribējās doties uz policiju, pēc tam, kad pamanīju, ka Ivaram murgi aizvien nepāriet, ar ATKĀRTOTĀM citas pers. datu publikācijām, nolēmu negaidīt nākamo reizi.
Lai Ivars raksta paskaidrojumu policijā, uz kādiem pamatiem bija veiktas visas tās drabības.

Varu iedomāties, kā policija rēks, lasot Ivara paskaidrojumus.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
03.06.2020 23:31
Jums tika nozagts niks ZIVE? Bet sakiet- kāpēc jūs domājiet ka tas ir jūsu niks? Un kapēc domājiet ka tas ir nozagts?
Ir pierādījumi. Pirmreizējais niks "zive" sasaistīts ar citu, vecu, nemainīgu e-pasta adresi.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 00:02
Bet jūs nepateicāt- kāpēc jūs domājat ka niks pieder jums? Un kur tas palika? Nozaga?
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 00:07
Varbūt pastāstiet visu kaut kā sakarīgāk.
Pats atbildi uz jautājumiem. Man te nav jāatkārtojas.

Tagad lai Ivars lai gaida uzaicinājumu uz policijas iecirkni.

Gatavojies, Ivar, skaidrai, tiešāi, tīrai valodai!
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 00:15
Es to jums jautāju.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 00:16
Man īsti nav skaidrs par to jūsu niku, pastāstiet.
Atšujies un ļauj gulēt cilvēkiem! Sarunas būs citur!
citplanētietis
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 02:23
Jūs esat iemesls, kāpēc NLO uz Latviju nekad tuvākajā laikā nelidos.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 08:51
Es jau jums teicu, IP- pati pie visām problēmām esat vainīga. Ārstēties vajag.
nununu
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 09:31
IP, kas jums notika ar to niku?
zivе
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 09:34
Nekas nav noticis.
Ar manu niku bija uztaisits Viltus Profils, lai citi foruma lietotāji un/vai lasītāji domātu, ka ar to Viltus profilu rakstas nevis psihopāts Ivars, bet nika "zive" īstā īpašniece.

Tā viena lieta.

Pavisam cita lieta, ka psihopāts Ivars pa forumu, pilnīgi bez iemesla, bija sācijs vazāt manu V. Uzv., lai gan, es viņu nebiju provocējusi. Man tādām muļķībām būtu žēl savu laiku.
Mana V. Uzv. vazāšana bez no manas puses dotiem iemesliem, pilnīgā bezsakarā, pa šo forumu no psihopāta Ivara puses ir ilgusi vairāk, kā gadu.
Likās, tas būs beidzies, bet pāris ned. atpakaļ tas psihopāts atkal manu V. Uzv. bija ierakstījis forumā, pilnīgā bezsakarā, kam ar mani nav nekāda sakara. Un vēl viņš saka, ka es esot vainīga.
Jā, nu var jau pasmieties, bet pilni cietumi ir ar tādiem, kam visi citi vainīgi.

Sapratu, ka tomēr, drošs paliek drošs, bet jāvēršas policijā, jo kas zin, kādas izcilas idejas bezskarā to psihopātu Ivaru piemeklēs tuvākā nākotnē, ja jau viņš līdz šim laikam Ivars nav varējis likties mierā manas pers. virzienā, personas, kura nemaz nav vēlējusies būt forumā.

Ja tā būtu viena reize... bet tak... vairāk, kā gadu tas psihopāts Ivars pa forumu vazā manu V. Uzv. bez no manas puses dota iemesla.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 15:30
Kāpēc jums liekas ka niks ir bijis jūsu, kāds pamats sīm domām?
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 15:32
Cik es sapratu, kāds cilvēks ir jūs saucis par zivi bet kapēc jums šķiet ka šis niks ir jūsu īpašums?
Viss jau bija pateikst. Neatkārtošos. Man te forumā nav jābūt.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 15:43
Nu, jā, jums jāiet pie ārstiem.
Nē, mani neinetersē forumi. Tas arī bija pateikts. Bija pateikts, ka, ja rakstu, rakstu dienasgramatu.

Otrs. Tieši es biju ielikusi linkus, cilvēkiem ar psiholoģiskām problēmām, info par rakstīšanas terapiju (googlē daudz info par šo tēmu).

Vienreiz biju izmantojusi rakstīšanas terapiju Lidmašīnā, 2015 gadā, ideāli tiekot galā ar klaustrofobiju.

Visādi citādi, agrākajā dzīvē daudz biju sarakstījusies vēstulēs, ar latviešiem ārpus Lativijas (padomju laikos).
Biju sarakstījusies ar VOA (voice of America), biju sarakstījusies ar radio "Brīvā Eiropa", biju sarakstījusies ar Vatikāna radio, ar "Austrālijas latviešiem". Bērnībā sarakstījos ar skolnieci no Penzas (jauku meiteni), tēvam uz laukiem vēstules rakstīju, man patika rakstīt vēstules, tiešām, patika. Patika saņemt vēstules. Tolik, saņemt vēstules - man tie bija kā svētki. Kāam puisim uz armiju biju rakstījusi, kurš dienējis bija Pēterburgā. Apciemoju arī, padzīvoju Pēterburgā.

Man, paldies, ir cita saprašana, par rakstīšanu.
mjaa
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 15:56
Zive, Tu gan esi naiva, ja vēl neesi sapratusi, ka te Ivars ar Tevi sarakstās. :)))
Fuj, nē, Ivars tak savā trulumā, vnk funktierē AIZBILDINĀJUMUS par man nozagto niku.
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 17:27
Bet jūs pastāstiet tomēr- kāpēc jus domājiet ka jums kaut kas ir nozagts.
Ivar, tev ir bijusi unikāla iespēja nodemonstrēt visā tavā mūžā, ka esi spējīgs būt īsts vecis un uzrakstīt foruma tehniskajam personālam, lai atbloķē tevis nozagto niku "zive", kuru tu biji nozadzis ar mērķi izveidot Viltus Profilu, lai tai tur, smagi apdalītajai, kura nevienu neklonē, būtu iespēja piereģistrēt un pašai savu niku.
Bet Ivariņam to izdarīt ir bijis slabo, kamēr nav pakonsultējies ar savu sievu. Ivariņš bez barotājas būtu pilnībā pazudis šajā nežēlīgajā un skarbajā pasaulē. :D
nelli
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 18:39
lai tai tur, smagi apdalītajai- to jūs par sevi sakāt??? Un kādā ziņā tad jūs esat apdalīta?
aha
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 18:45
Vismaz pieklājīgi būtu palūgusi, kas zin, dabūtu kaut ko arī...
Uzrakstīju, kā būtu rīkojies normāls, sevi cienošs vīrietis, kurš spējīgs atzīt un izlabot pats savas kļūdas, bez priekšāteikšānas, bet te jau tāds bābisks uz celma sēdētājs, nevis vīrietis.
Kā tad, Ivariņ, gadījās, ka tik zemu nošļūci? Vai tad labākās tradīcijas neparedz ne tikai atzīt, bet arī labot kļūdas? JoKiGan...
nununu
Re: trakvilizatori vs marihuāna
04.06.2020 19:16
Nu, bet viņa taču nemāk pieklājīgi un pazemīgi palūgt:D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 24?
Ziņa: