IESAKIET KO DARĪT??!! Jušanas traucējumi ko asociē ar šizofrēniju un psihozi..?

Aizsāka viktorhugo 

Sveiki,

Pēc marihuānas parpīpēšanas palika simptoms- jušanas traucējums ,ĶERMEŅA NEJUŠANA

Apmeklēju neirologu , padzēru zāles..īpaši nepalīdzeja (neiromidinu), izrakstija 20 b-grupas vitamīnu injekcijas

rekomendēja psihiatra konsultāciju

Biju pie psihiatra izrakstija Olanzapinu , AKTIPROL (amisulpiridu) un BETAMAKS atipisks neiroleptisks līdzeklis, un tās lieto šizofrēnijas ārstēšanai. Zālēm BETAMAKS raksturīga mērena antipsihotiska iedarbe.

zāles pret šizofrēniju..

Lietoju zāles vairāk kā 2 mēnešus...nekāda vēlamā rezultāta nav...

Simptomi tādi ,ka nesajūtu savu ķermeni priekšmetu vai drēbju pieskārienus ,itkā TAUSTE visam ķermenim slikta



jau vairāk nekā 9 mēnešus cīnos ar šo problēmu un nav rezultāta...esmu izmisumā iesakiet ko darīt LŪDZU !!!
Nu nezinu gan, diagnoze ir šizofrēnija jeb nav? Dažreiz var vajadzēt ilgstoši .... bet ja neirologs neko, tad laikam jāgaida.
Tā ķermeņa nejušana ir vienīgais simptoms? Kādās devās dzer zāles? Cik Tev gadu?
Vai Tu marihuānu lietoju ilgāku periodu vai uzpīpēji tikai vienreiz?
Kurā lietošanas brīdī tieši simptomi parādījās?
Vai esi 100% pārliecināts, ka tauste piepeši kļuva sliktāka un vairs nejūti pieskārienus utml, vai arī tā Tev tikai liekas (esi sadomājies)? Jo pirmais variants ir neirologs, otrs - psihiatrs. Acīmredzot, neirologs uzskatīja, ka esi sadomājies un ar Tevi patiesībā viss kārtībā.
Tās zāles tiešām ir neadekvātas, ja tas ir Tavs vienīgais simptoms. Cik daudz Tu par to ikdienā domā un kāpēc Tev tā tauste liekas svarīga — varbūt Tev ir bezmērķīgs stress un depresija komplektā ar bezjēdzīgi uzmācīgām domām, un tas jau būtu nedaudz labāks iemesls zālēm.

Personīgi uzskatu, ka esi sadomājies. Marihuāna ir diezgan nekaitīga organismam, bet visādi garīgi joki no tās tiešām var gadīties (protams, varbūt unikāli izņēmuma gadījumi arī). Vēl mazāk vajadzētu sākt stresot, ka Tev ir šizofrēnija un iekrist vēl dziļākā purvā. Šizofrēnijas Tev tiešām nav. Ir simtiem iemeslu, kāpēc tādas zāles mūsu psihiatri vēlas izrakstīt.



Edited 3 time(s). Last edit at 31.01.2017 03:53 by Synapscape.
neirologs teica ,ka jāgriežas pie psihiatra jo tas itkā esot viņa kompetencē vairāk...
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā ķermeņa nejušana ir vienīgais simptoms?
> Kādās devās dzer zāles? Cik Tev gadu?

22

Jā tas ir pamatā vienīgais simptoms - nesajutūtu savu ķermeni, pieskārienus velktot drebes vai uzvelkot smagu somu to nevar ar muguru sajust , takā āda nejūtīga... visā ķermeņa daļā..

AKTIPROL (amisulpiridum) 1-0-1
BETAMAKS (Sulpiridum) 1-1-0
Olanzapine 0-0-1


vakar biju atkārtoti pie Psihiatra izrakstja: , teicu ka pēc zāļu lietošanas nav nekādu uzlabojuma rezultāta.

CYCLODOL 1-0-0
HALOPERIDOL 1-0-1
OLANZAPINE 0-0-1



Edited 2 time(s). Last edit at 31.01.2017 17:42 by viktorhugo.
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai Tu marihuānu lietoju ilgāku periodu vai
> uzpīpēji tikai vienreiz?
> Kurā lietošanas brīdī tieši simptomi
> parādījās?
> Vai esi 100% pārliecināts, ka tauste piepeši
> kļuva sliktāka un vairs nejūti pieskārienus
> utml, vai arī tā Tev tikai liekas (esi
> sadomājies)? Jo pirmais variants ir neirologs,
> otrs - psihiatrs. Acīmredzot, neirologs
> uzskatīja, ka esi sadomājies un ar Tevi
> patiesībā viss kārtībā.
> Tās zāles tiešām ir neadekvātas, ja tas ir
> Tavs vienīgais simptoms. Cik daudz Tu par to
> ikdienā domā un kāpēc Tev tā tauste liekas
> svarīga — varbūt Tev ir bezmērķīgs stress
> un depresija komplektā ar bezjēdzīgi
> uzmācīgām domām, un tas jau būtu nedaudz
> labāks iemesls zālēm.
>
> Personīgi uzskatu, ka esi sadomājies. Marihuāna
> ir diezgan nekaitīga organismam, bet visādi
> garīgi joki no tās tiešām var gadīties
> (protams, varbūt unikāli izņēmuma gadījumi
> arī). Vēl mazāk vajadzētu sākt stresot, ka
> Tev ir šizofrēnija un iekrist vēl dziļākā
> purvā. Šizofrēnijas Tev tiešām nav. Ir
> simtiem iemeslu, kāpēc tādas zāles mūsu
> psihiatri vēlas izrakstīt.


Pīpēju 1x un pēc mēneša otro reizi, kad jau pēc uzpīpēšanas uzreiz nejutu savu ķermeni VISPĀR vareju kost lupā , ,sist pa ķermeņa daļam, lai kaut ko sajustu... un tas SIMPTOMS nepārgāja...tik labi cik vajadzētu..

Tauste un jušana kļuva uzreiz pīpēšanas laikā ka sākās iedarbības efekts nevarēju sajust ar roku kadi priekšemti kabatas atslēgas nauda dokumenti, redzēju tikai ar acīm kas rokā...

Ikdienā par to domaāju - TAUSTI un JUŠANU un tā man traucē komfortabli justies ja darot kautkādus darbus,vai saņemot pieskārienus es NESAJŪTU to - PROTAMS tas mani iedzen stresā un depresijā kau jau ļoti ilgu laiku ārstējoties šis simptoms nepāriet neparko....!!!
labais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu nezinu gan, diagnoze ir šizofrēnija jeb nav?
> Dažreiz var vajadzēt ilgstoši .... bet ja
> neirologs neko, tad laikam jāgaida.

Neirologs teica ka japadzer Neiromidinu 2x diena pa 1.tab un Adaptolu uz nakti 1.tab vakara
ilgstošiz dzert AKTIPROLU un OLANZAPINU ?
IESAKIET LŪDZU ko darīt ar tādu simpomu varbūt kādas zāles dzert , Pie KĀ VĒRSTIES PĒC PALĪDZĪBAS?
Tās zāles patiesībā neārstē nervu impulsu un jušanas traucējumus... to pārvadi varētu vienīgi veicināt, lietojot pareizos mikroelementus un vitamīnus un attīrot organismu lai attīrās nervu kanāli kas pārvada impulsus.. bet nav tomēr saprotams kas tad īsti notika.. varbūt jāgaida kamēr nervu šūnas reģenerēsies.
Re: IESAKIET KO DARĪT??!! Jušanas traucējumi ko asociē ar šizofrēniju un psihozi..?
31.01.2017 18:14
Es domāju, ka Tev nevajag tās zāles dzert. Vispār nekādas. Mēģini padzīvot kādu laiku tāpat un ignorēt to nejušanu. Aizej pie atkarību psihoterapeita.

Viesturs Rudzītis, Velga Sudraba, Venita Dāve.

Par ātru ierakstīties šizofrēnijā.
Redzi- es itkā saprotu kas sačakarējas dzīves procesu rezultatā bet ne zāles pīpēsanas dēļ, to var tikai minēt, bet aptuveni varu iedomāties.. ja rumpis ir tāds kā daļēji notirpis tad nejūt... bet es nezinu kas patiesībā ir zālē, kā tā iedarbojas..un nevis tā virspusēji jāzin..
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es domāju, ka Tev nevajag tās zāles dzert.
> Vispār nekādas. Mēģini padzīvot kādu laiku
> tāpat un ignorēt to nejušanu. Aizej pie
> atkarību psihoterapeita.
>
> Viesturs Rudzītis, Velga Sudraba, Venita Dāve.
>
> Par ātru ierakstīties šizofrēnijā.

Kotad darīšu pie psihoterapeita parunāšu un viss pāries..??

Grūti ignorēt lietu kas patstāvīgi traucē ikdienas dzīvē.. un rada diskomfortu..;)..
BIja periods kad nelietoju zāles un nekas nepārgāja pats no sevis.. ;)
labais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Redzi- es itkā saprotu kas sačakarējas dzīves
> procesu rezultatā bet ne zāles pīpēsanas
> dēļ, to var tikai minēt, bet aptuveni varu
> iedomāties.. ja rumpis ir tāds kā daļēji
> notirpis tad nejūt... bet es nezinu kas
> patiesībā ir zālē, kā tā iedarbojas..un
> nevis tā virspusēji jāzin..


un kā Jūs to varētu paskaidrot , kas varētu būt pie vainas ?
Sanāk pēc tā ko teicu ka es to nevaru paskaidrot, vienīgi varu ieteikt to kas veicina šūnu regenerāciju, nervu impulsu pārvadi un organisma attīrīšanu, bez tā ka vajag visus mikroelementus un vitamīnus, papildus var akcentus likt uz b1 vit, kāliju , kalciju, bet kāliju un kalciju ne atrauti no pārējiem mikroelementiem, proporcionālas devas ar zināmu uzsvaru. Vēl var būt nozīme koriģēt būtiski pH, jo tam ir liela nozīme pie tā ko es saku... vispār es šādu principu esmu izmantojis daudz- ja nevar saprast kas tieši jādara tad dara to ko var saprast, kas veicinātu uzlabošanos. Arī te- es nezinu kas tieši ir noticis, jo ir vielas kas iznīcina vitamīnus, ir kas nogalina nervu šūnas... velns viņu sazin ko visvairāķ vajag...bet darot to kas veicinatu minētās lietas, ir lielas izredzes... un es nemēdzu vairs solīt ja neticu tam ko saku.. teiksim man pašam bij drusku līdzīgi pagājušās vasaras sākumā, izrādījās ka kālijs trūka..kālija un b1 deficīta gadījumā notirpst kajas, rokas.. vēl protams ir nozīme citiem b vitamīniem.
Savukārt zāles pat var drusku patraucēt bet arī nevar zināt, katrā ziņā manuprāt nevajag nomācošas CNS zāles.Kaut ko var te palasīt http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba
Laiku tas viss var prasīt, jo reģenerācija nekad nav ātra.. es praktizēju attīrīšanu ar sodu, jodu, sulām.. ar panākumiem, ļoti labiem.. jā- man viens plakstiņš vēļ nesen slikti strādāja, brīžiem nevarēju lāga attaisīt, pāriet tas.
paldies par ieteikumiem :) :) !
Vispār neskaidrās un drusku bezcerīgās situācijās tas strādā ļoti pat labi, nesanāk tikai tiem kas pārtrauc, zaudē pacietību..Citi gadījumi nav līdz šim izrādījušies nelabojami.Bet metode jāskatās un jāpacenšās saprast, vispār ir vienkārša bet grūtāk saprast ko konkrēti vajag teiksim tuvākajā nedēļā darīt.. maz ir iespēju kko objektīvi vērtēt, tāpēc pašam daudz jālasa, ir infa krieviski arī.
lūdzu, lūdzu.
Kotad darīšu pie psihoterapeita parunāšu un viss pāries..??

Karla Gustava Junga terapijas laikā,sievietei ,kura cieta no paralīzes 16 gadus,izdevās no tās atbrīvoties...

maldīgs ir uzskats ,ka psihoterapija ir tikai parunāšana,sākumā varbūt...pēc tam tas ir smags darbs,bieži vien arī sāpīgs,ne visai patīkams,grūti izturams un arī dārgs,bet tas ir tā vērts...
tā kā viss ir paša rokās...es arī ieteiktu Rudzīša kungu...manā skatījumā tas vecis ir baigais monsts savā lauciņā....
Nezinu, ko tur īsti smēķēji, bet taustes pazušana ir nedzirdēts marihuānas iedarbības efekts (bet pieņemu, ka var notikt viss). Drīzāk sliecos uz atipisku depersonalizāciju vai kādiem psihotiskiem traucējumiem. Vai vari pateikt visu pārējo, ko juti, kad biji to uzsmēķējis?
Kādas klīniskas pārbaudes Tev ir veiktas? Vai analīzes ir labas? Sanāk, ka neirologs nevarēja apstiprināt nervu nejutību.
Vai tauste ir vājinājusies vai pat pazudusi visu laiku konkrētās ķermeņa vietās vai arī tā pazūd ik pa laikam un dažās vietās?
Pievienojos Runcenes viedoklim, ka labāk neko lieku negrūst organismā uz labu laimi, ja nav zināma precīza vaina. Psihiatrs Tev vienmēr rakstīs visu ko, kamēr pie viņa iesi. Ja nav rezultāta, neej pie viņa. Ej pie psihoterapeita. Labā ieteiktās lietas var padzert, tas neko sliktu nenodarīs.



Edited 4 time(s). Last edit at 01.02.2017 00:32 by Synapscape.
. Labā ieteiktās lietas var padzert, tas neko sliktu nenodarīs./c/

Tā gluži nav, tas viss strādā samērā jaudīgi bet arī kļūdas ir iespējamas, pārāk daudz sodas izsauc alkalozi kas ir stipri slikti, līdzīgi ir ar visu pārējo arī, tā ka viss jādara ar saprātu , ja nē tad labāk vispār nē. Bet pareizi darot efekts ir spēcīgs.
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nezinu, ko tur īsti smēķēji, bet taustes
> pazušana ir nedzirdēts marihuānas iedarbības
> efekts (bet pieņemu, ka var notikt viss).
> Drīzāk sliecos uz atipisku depersonalizāciju
> vai kādiem psihotiskiem traucējumiem. Vai vari
> pateikt visu pārējo, ko juti, kad biji to
> uzsmēķējis?
> Kādas klīniskas pārbaudes Tev ir veiktas? Vai
> analīzes ir labas? Sanāk, ka neirologs nevarēja
> apstiprināt nervu nejutību.
> Vai tauste ir vājinājusies vai pat pazudusi visu
> laiku konkrētās ķermeņa vietās vai arī tā
> pazūd ik pa laikam un dažās vietās?
> Pievienojos Runcenes viedoklim, ka labāk neko
> lieku negrūst organismā uz labu laimi, ja nav
> zināma precīza vaina. Psihiatrs Tev vienmēr
> rakstīs visu ko, kamēr pie viņa iesi. Ja nav
> rezultāta, neej pie viņa. Ej pie psihoterapeita.
> Labā ieteiktās lietas var padzert, tas neko
> sliktu nenodarīs.

Kad biju uzsmēķejis saka stipri griezties galva, bija panika paranoja, slikta dūša , izkaltusi mute, bija slikti un tad sakās vemšana loti spēcīga, tad nolemu izsaukt ĀTRO PALĪDZIBU spiediens bija 210/105 mmHg pulls 110x miera stāvoklī...

JUŠANA(TAUSTE) pazūd visās ķērmeņa daļas mēdz būt momenti kad strauji pasliktinās..!!
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nezinu, ko tur īsti smēķēji, bet taustes
> pazušana ir nedzirdēts marihuānas iedarbības
> efekts (bet pieņemu, ka var notikt viss).
> Drīzāk sliecos uz atipisku depersonalizāciju
> vai kādiem psihotiskiem traucējumiem. Vai vari
> pateikt visu pārējo, ko juti, kad biji to
> uzsmēķējis?
> Kādas klīniskas pārbaudes Tev ir veiktas? Vai
> analīzes ir labas? Sanāk, ka neirologs nevarēja
> apstiprināt nervu nejutību.
> Vai tauste ir vājinājusies vai pat pazudusi visu
> laiku konkrētās ķermeņa vietās vai arī tā
> pazūd ik pa laikam un dažās vietās?
> Pievienojos Runcenes viedoklim, ka labāk neko
> lieku negrūst organismā uz labu laimi, ja nav
> zināma precīza vaina. Psihiatrs Tev vienmēr
> rakstīs visu ko, kamēr pie viņa iesi. Ja nav
> rezultāta, neej pie viņa. Ej pie psihoterapeita.
> Labā ieteiktās lietas var padzert, tas neko
> sliktu nenodarīs.


Sakumā analīzes bija paugstinats ALAT ASAT,,, bet tā analīzēs bija labas bez nekadīem īpašiem izņēmumiem, esmu veicis
Neirografiju - kuras rezultats ir sensoras polineiropātijas iezīmes un nekas vairāk..
Kaut kas toksisks organismā.
labais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kaut kas toksisks organismā.



Vel skābekļa rādītāji bija pie apakšējās robežas.. !!
Es īsti nezinu kas tika mērīts, bet vispār tas raksturīgi skābam organismam- tāds nespēj asimilēt skābekli un ļoti zems ir skābekļa daudzums ja pH limfā ir zems. Tas var būt saistīts...jā..
Tur var būt divi varianti. Pirmais. Biji galīgi pārpīpējies un sākās panikas lēkme, no kā saglabājās viegli psihiski traucējumi. Iespējams, jau pirms tam bija nediagnosticēti veģetatīvi traucējumi (kāpēc jaunietis iedomātos ķerties pie asinsspiediena mērītāja?). Bet tagadējai psihiatra zāļu kaudzei bija jānovērš šie simptomi, kas nenotika.

Otrs variants. Uzpīpēji kādu veļaspulveri vai citu stipri neirotoksisku savienojumu. Tas varēja atstāt šādas sekas un tos simptomus, ko aprakstīji, kad izsauci ātro palīdzību.

Negribu izklausīties pēc marihuānās aizstāvja, bet to pīpē miljoniem cilvēku (un noteikti miljonam to izraksta ārsts). Tā daudzos rādītājos ir mazāk toksiska organismam par kafiju (lielāka letālā deva; lielāka deva, kas izsauc vemšanu (drīzāk antiemēsiskas īpašības); mazāk ietekmē sirdarbību). Tur nevar būt paliekoša perifērā neiropātija no viena dūma. Vienīgās būtiskās sekas, kas no tās dokumentētas, ir garīgi traucējumi un atkarība.



Edited 3 time(s). Last edit at 03.02.2017 03:03 by Synapscape.
Nez, man liekas, ka tas viss ir tīri psihiskā līmenī. Man arī pirmajā reizē gribējās vemt un bija nejūtīgas rokas. Tas, ka ķermenis paliek nejūtīgs, nav retums, bet parasti tas pāriet.
Ir iespējams daudz kas. Arī no nikotīna un parastajām cigaretēm vemj, lai gan regulāram smēķētājam liktos jocīgi. Es gan nezinu personīgi tādu gadījumu vai cilvēki nav atzinušies.
Pats jaunības gados uzpīpēju zaļo kādas 20-30 reizes. Pirmajās 2-3 reizēs neko nejutu. Pārējās arī vāji, izņemot, ja ļoti daudz sapīpējos, cik dažs labs regulārs lietotājs ar toleranci pat nepīpētu. Tad sākās liels apjukums un paranoja un nebija patīkami. Kopumā es nospriedu, ka šī lieta ir bezjēdzīga un stingri noteicu vairs pats nepīpēt, tāpat kā nelietot alkoholu.



Edited 3 time(s). Last edit at 03.02.2017 11:29 by Synapscape.
Nu, mani arī "paķēra" tikai pēc kādām 3 neveiksmīgām reizēm, arī nebija patīkami. Iepatikās tikai pēc vairākām reizēm.
Pēc piedzīvotas psihozes vairāk gan ne zāli, ne ko citu nelietošu.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 3?
Ziņa: