Trīce

Aizsāka depresija 

Trīce
01.03.2017 13:41
32gadi,augums167 cm , 48kg (svars dikti ir krities)
Ir bijuši lieli, ilgstoši stresi, pārdzīvojumi, zaudējumi.Ir bijusi depresija, antidepresanti rexetin.nu jau 2 gadus nelietoju neko, un nav vajadzības jo depresija nav.
Tagad cīnos ar trīci un pārlieku lielu uztraukumu un nervozitāti pie minimāliem uztraukumiem.Ar prātu saprotu ka uztraukumam nav pamats, bet es šo uztraukumu (uzbudinājumu) un ķermeņa trīci (rokas, galva) nekontrolēju cenšos atslābināties nomierināt sevi, dažkārt izdodas, bet tad trīce ar dubultu vilni uznāk.
Man ir kauns par šīm situācijām.Var būt ir kāfi vitamīni ar ko nervus pabarot?pie psihistra nav jēgas iet-nozāļos, no ģimenes arsta kauns.

Aizmirsu piebilst, ka pec šadiem nervu uzbudinājumiem, sirds liek par sevi manīt, jūtami (nevar teikt ka sāpīgi) sitas, klauvejieni ir kā skaļāki, ir elpas trūkums, pie straujākām kustībām viss paliek melns un krītu ģībonī, vajag apsēsties



Edited 1 time(s). Last edit at 01.03.2017 13:48 by depresija.
Re: Trīce
01.03.2017 13:58
Ko Tu biji cerējusi dabūt no ģimenes ārsta? :)

32 gadi, nekas par psihoterapeitiem nav dzirdēts?
Re: Trīce
01.03.2017 14:05
Domā, ka te darbs psihoterapeitam???
Ilgu laiku bij ok.bet uz pavasari jūtu ka nogurstu un uzrodas šis draņķis kuram nezinu nosaukumu un nezinu kā cīnīties.
Un man ir kauns, neesmu traka vai garīgi slima, bet nervi man ik neklausa
Re: Trīce
01.03.2017 16:02
Jā, es tā domāju.

Ak, te rakstošie neviens nav traks... Varbūt viens vai divi, bet savās acīs viņi ir bijuši visnormālākie. :)
Re: Trīce
01.03.2017 17:40
Re: Trīce
20.03.2017 01:01
Sveika! Vai tu lieto kofeīnu?
Man arī dažreiz uznāk kaut kas līdzīgs, kad esmu sadzērusies stipru kafiju vai enerģijas dzērienu. Turklāt svars priekš Tava auguma ir par mazu sirsniņai ir grūti..
Re: Trīce
20.03.2017 20:33
Ļoti labi saprotu Tevi.Man depresija rodas no tā,ka nevaru savaldīt savus nervus.Īsti cepresija arī man nav.Domāju,ka tā ir sociālā fobija.Bailes,ka mani nestabilo stāvokli pamanīs citi un lìdz ar to cik vien iespējams,izvairos no sabiedrības.Tur jau tā lieta,ka patibsevi līdz nervu sabrukumam pati sevi novedu.Arī es dēļ stresa esmu zaudējusi svaru...bijis pat 43 kilo....Iespējams,ka psihoterapija varētu līdzēt.Vispār ieteiktu Tev izlasīt grāmatu "The secret","Noslēpums"...Tā palīdz izprast dzīvi.Par visu,ko domājam,uztraucamies pievilinām.Tātad,ja ielaižam sevī bailes,tās uzmāksies ar dubultspēku.Jākontrolē domas,emocijas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: