Pacientes fikcija

Aizsāka crucial333 

Pacientes fikcija
19.05.2017 16:01
http://apollo.tvnet.lv/zinas/vinu-izdraza-visa-nodala-rigas-trakonama-paciente-pastasta-par-piedzivoto/795222
Re: Pacientes fikcija
19.05.2017 16:41
Dzirdēts bij arī iepriekś. Sen atpakaļ biju Praksē un tiešām likās.ka visi ir stipri pārzāļoti..arī personāls dìvains..tur strādājot normāls noteikti nevar palikt. Viss pārblīvēts ar pacientiem un sievietes kopā ar vīriešiem
Viena bij grùta...nez vai tā ir īstā vieta.bet ne man to spriest. Nu..nedodiesss tur nokļùt. Bet par to varmācìbu...naktìs dežurē medbrāļi..ko zin kas tur notiek.kad sazāļo
Re: Pacientes fikcija
19.05.2017 18:41
Nē, nu tas, ka sazāļo pamatīgi, tas ir fakts, bet šie teikumi liekas smieklīgi :

"Es gribēju paārstēties. Atbraucu no Francijas, pati izsaucu ārstus, lai viņi mani sadakterē. Es gribēju nonākt trakomājā. Gribēju paārstēties, atpūsties, jo es Francijā strādāju divus mēnešus gandrīz bez brīvdienām. Man vienkārši vajadzēja tabletes, lai paārstētos, bet ārsti mani nosūtīja nevis uz trako māju, bet uz narkoloģiju."

"Mums deva desmit minūtes caur restēm parunāties. Vīrs uzlauza restes, un mēs īstenojām bēgšanu, aizbēgām no turienes."
Re: Pacientes fikcija
19.05.2017 18:54
Jāskatās.kur ir tās restes:D nu paārstēties no Francijas nejau psihenē bùs kùrorts...narkoloģiju?..ai neko nesaprotu:D Ja man lùgtu pacients iebāziet mani psihenē.gribu paēst ripas..es visdrìzâk arì kkur nosùtìtu tàlàk no sabiedrìbas:D

Šizo
Re: Pacientes fikcija
19.05.2017 19:02
:(atceros kā tagad...viena bij tikko atvesta..piesieta pie gultas...trakoja.ñēmās...tiiiik skaista sieviete.labi vizuāli izsjatiijās...śizofrēnija neizvēlas!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 13?
Ziņa: