Šis gadījumā nav enfuego?

Aizsāka harikiri 

harikiri
Šis gadījumā nav enfuego?
19.06.2017 21:36
http://jauns.lv/raksts/zinas/7124-japana-aizturets-31-gadu-vecs-latviesu-narkokurjers-vinam-par-narkotikam-ir-savdabigas-atklasmes :D :D :D
nrsxx
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
20.06.2017 17:11
Es pagogleju, paskatijos forums vesturi. Tik tiesam tev taisniba.
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
21.06.2017 01:05
Wtf. Tas čalis nesen šeit prasīja, kā labāk ko izvest cauri muitai, bet par zālēm bija runa, un Runcene laipni un gari atbildēja.

Zinot viņa paša pieredzi un nosodošo attieksmi, tas galīgi neiet kopā.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.06.2017 01:07 by Synapscape.
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
21.06.2017 08:09
Viņam visu laiku ir bijuši lieli parādi -- par tiem viņš arī šeit ir daudz rakstījis. Labus darbus nespēja noturēt savu atkarību dēļ, kaut ir prasmīgs celtnieks, viņš pat bija ticis vienā ārzemnieku uzņēmumā, kur laba alga, visa oficiāli, visi nodokļi samaksāti, bet aizdzērās vai kaut ko salietojās.

Savu nostāju viņš visu laiku ir mainījis -- tad narkotikas drusciņ var, tad alkoholu. Nekad nevar zināt, ko viņš domā. Pēc iekrišanas bija sirdsapziņas pārmetumi, un viņš sludināja enerģiskāk par jebkuru mācītāju.

Sievai tagad vienai pašai jātiek galā ar trim bērniem. :(

Bet ko nu vairs pēc kara runāt -- tad jau visi gudri.

Viņš man arī privāti rakstīja par psihiatra izrakstīto zāļu vešanu līdzi uz ārzemēm. Tur nav nekā krimināla vai nelegāla, tikai mazliet ķēpa ar dokumentiem, jo vai nu mazums cilvēku ceļo, kuru lieto psihotropos medikamentus. Muitu parasti uztrauc benzodiazepīni, bet ārsti parasti zina visas nianses.
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
22.06.2017 00:27
Jā, tas ir viņš. Žēl, ka no viņa darbībām ir cietis ne tikai viņš pats, bet arī ģimene, kurā aug bērni.

Man gan likās, ka viņš narkotikas veiksmīgi atmeta un lietoja tikai psihiatra izrakstītos preparātus, taču viņa lietotā frāze "bivših narkomanov ņe bivajet" ķļuva par vēl vienu kripatiņu spēcīgāka. Arī nostāja pret nelegālajām vielām gan jau bija tik mainīga, jo absistences periodos saprata, cik muļķīgi ir racionalizēt atkarību un vice versa. Atceros, ka viņš skarbiem vārdiem nopēla narkotiku izplatītājus... Sanāca diez gan ironiski + bonusā uztaisīja marihuānas apoloģētiem lāča pakalpojumu.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.06.2017 00:28 by crucial333.
harikiri
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
22.06.2017 06:13
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>Žēl, ka no viņa darbībām
> ir cietis ne tikai viņš pats


Žēl??? Es priecajos, ka par vienu narkašu mazak mūsu valstī.
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
22.06.2017 11:23
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atceros, ka
> viņš skarbiem vārdiem nopēla narkotiku
> izplatītājus... Sanāca diez gan ironiski.


Jā, tāpēc man nav viņa žēl.
Ja čalis reāli ticētu, ka narkotikas, ko viņš lietoja un gan jau Japānā importēja, nav kaitīgākas par alkoholu, būtu pavisam citādi. Bet no viņa šai forumā nāca paši brutālākie teksti par narkotiku ļaunumu, simts reižu rakstīja, kāds draņķis tas viss ir - ja ar tādu domu šādu gājienu darīja, nu cmon. Protams, vairāk kā ticams, ka viņš te ar tiem tekstiem slēpa savas īstās dzīves aktivitātes aktivitātes.
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
22.06.2017 11:30
Šai gadījumā būs tikai labāk ģimenei. Likās, ka sieva bija reāli ieberzusies, viņu mīlēja un nepameta, bet viņš nemanīja to un necienīja. Tomēr nevaru enfuego vainot arī, man viņš patika cilvēciski. Likās ļoti apjucis cilvēks, kam nepieciešama palīdzība un izglītība. Domāju, ka cietums nebūs atbilstošākā vieta tam. Patiesībā jau nekad nav. Ļoti iespējams, pēc tam iegrožos rīcībā uz atlikušo mūžu, bet tā domāšana būs tikai uzspiesta, līdz ar to vēl bēdīgāk paliks.



Edited 2 time(s). Last edit at 22.06.2017 11:37 by Synapscape.
es te pa retam
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
02.07.2017 17:37
Cik ilgi viņam bus jāsēž un vai Japānas cietumā? Apskatīju viņu sociālajos tīklos, likās simpātisks čalītis. Mazliet izskatījās pēc narkomāna, bet ne tik traki.
es te pa retam
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
04.07.2017 21:20
Neviens nezin? Visiem vienalga?
kristiešu ateists
Re: Šis gadījumā nav enfuego?
04.07.2017 23:42
Pat, ja kāds arī zina (Runcene), tad diez vai te publiski to rakstīs. Japānā nav nekādas tolerances pret narkomāniem un izplatītājiem, tāpēc gan jau savus gadus 15 nāksies pasēdēt. Viņš jau arī uz turieni brauca, jo tur narkotikas ir ļoti dārgas sakarā ar stingro likumu.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 12?
Ziņa: