Šprice priekš VD

Aizsāka Sardele 

Sardele
Šprice priekš VD
26.06.2017 12:41
Gribēju uzjautāt vai jūs ziniet tādu iespēju kā špricēšanu VD gadījumā. Mana dr piedāvā šprici reizi mēnesī (kkā tā). Zāles īsti man nelīdz. Nezinu gan kā to šprici sauc.

Paldies.
Re: Šprice priekš VD
26.06.2017 13:17
Nu tad uzzini medikamenta nosaukumu. Šprice jau nav zāles.

Bet, ja nepalīdz tabletēs, kāda jēga to pašu injicēt?

Varētu būt runa par fluanxol. Varbūt.
Re: Šprice priekš VD
26.06.2017 13:25
Ja daktere piedaava,tad pameegjiniet!Pec tam varesiet padalities ar savu pieredzi un ari sapratisiet vai tas jums palidz un varesiet ari pateikt sprices nosaukumu...domaju ,ka te bus gruuti uzmineet ko gan daktere jums ir piedavajusi....un parasti jau labaak tos jautojumus ir uzdot turpat uz vietas dakterim,-kas taas par spriceem,kaa iedarbojas,kaadi rezultali,atsauksmes,blakusparadibas utt...
Sardine
Re: Šprice priekš VD
26.06.2017 13:54
Dr saka, ka tā šprice palīdzot visiem, ja nu tā tiešām ir. Nākamreiz noskaidrošu, kas tā īsti par šprici un kā saucās.

Bet no neiroleptiķiem tiešām ir liels risks dabūt diabētu? Tas gan nav forši. Neiroleptiķus jau dzeru kādus 5 mēnešus. ehh.
Re: Šprice priekš VD
26.06.2017 13:59
Šprice noteikti ir kaut kāda neiroleptiķa prolongētā versija un uz pasaules nav neviena medikamenta, kas palīdzētu 100% visiem.
Re: Šprice priekš VD
26.06.2017 14:21
Nu tak jau, ka kaut kāds neiroleptiķis.

Bet prolongētos parasti nozīmē tiem, kam bail dzert zāles tik ļoti, ka nevar norīt tabletes, kas aizmirst dzert regulāri, vai tiem, kam labāk patīk ārdīties un kas ir ar tieksmi uz bīstamību sev un citiem.

Bet parasti medikaments ir pārbaudīts tabletēs slimnīcā, kur visu pienes pie gultas.
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 08:20
Tas ir bēdīgi, ja cilvēks baidās dzert zāles, bet tomēr grib tās dzert. Ko darīs, ja šāda šprice izrādīsies ar šausmīgām blaknēm? Nav jau nekāda tablete, kuru dienas laikā var pārtraukt dzert. Negribu jau stigmatizēt, bet man tie visi dekonoāti utt. tiešām saistās ar kaut ko tādu, ko špricē patiesi agresīvajiem, kad tie atsakās dzert zāles.
Sardine
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 11:45
crucial333, es zāles dzeru bez problēmām, tikai man viņas īsti nepalīdz, dr saka, ka vajadzētu varbūt mēģināt šprici. Man jau pašai bail no šprices vairāk kā no zālēm, bail ka nepaliek sliktāk.. Bet nu būs pamēģināts, ja tiešām uz to parakstīšos.
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 12:35
Tieši tas pats medikaments ir jāizmēģina tabletēs, nudien, ko Tu mēnesi darīsi, ja būs blaknes?

Piemēram, tabletēs ir vismaz divi neiroleptiķi, kas mazās devās labi palīdz VD, baiļu un depresijas māktajiem -- truxal un fluanxol. Neesmu dzirdējusi, ka cilvēkiem palīdzētu gan viens, gan otrs. Truxal gan nav špricējams, tas tikai salīdzinājumam, ka cilvēkiem parasti palīdz tikai viens no abiem.
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 12:50
Tev kā pacientei ir tiesības zināt, kas tajā špricē ir, ko Tev dod. Uzprasi.
Sardine
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 13:32
Synapscape, nākošā vizītē uzprasīšu, kas tai špricē ir.
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 16:16
Kamdēļ jābendē veselība, laiks un nauda, ja nevienas zāles nepalīdz? Labāk tos resursus ieguldi labā psihoterapijā, bet līdz tam ir pašam jānobriest un jābūt kādai sajēgai, kas tas ir. Es pirms pāris gadiem biju ar identisku domāšanu un negribīgi aizgāju uz dažiem seansiem un domāju "nu tik būs, mani tagad izārstēs", bet patiesība ir tāda, ka psihoterapeits ir tikai instruments, viss atkarīgs no Tevis pašas darba un no rakstura. Ja Tu to negribi, tad nekādas jēgas nebūs. Vari arī pašmācības ceļā mācīties psiholoģiju, rakstīt dienasgrāmatu utt., tas gan būs ilgāk, bet mūsdienās ir pieejami milzīgi resursi.
vulgaris
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 18:46
Jobtvaju visskautko esmu dzīvē redzējis un dzirdejis, bet kad kāds ar vd špricētos?? Pret trakumsērgu potē, varbūt vēl kkur padumjo laikos kaut kas tāds bija. Pameiģini lorazepamu, ja esi ar mieru dzert visu mūžu.
vulgaris
Re: Šprice priekš VD
27.06.2017 18:48
Paprasi ģimenes ārstam lorafen. Vd vienk ir cilvēkiem, kas ir pāràk jūtīgi un tur neko nevar padarīt.
Re: Šprice priekš VD
28.06.2017 00:32
Neurotics complain of their illness, but they make the most of it, and when it comes to taking it away from them they will defend it like a lioness her young.

-Sigmund Freud
Re: Šprice priekš VD
28.06.2017 07:39
Diazepams i/v? Es jau pèc pirmàs prasìju vèl:))) atslàbina.
Re: Šprice priekš VD
28.06.2017 08:34
Ir dabīgāki veidi kā atslàbt;)
Re: Šprice priekš VD
28.06.2017 11:37
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Neurotics complain of their illness, but they make
> the most of it, and when it comes to taking it
> away from them they will defend it like a lioness
> her young.
>
> -Sigmund Freud


Labāk pateikt vairs nevar. Mūsu ikdiena. Bet esmu tur bijusi un nenosodu. Katram jānoiet savs ceļš, un citi reizēm neko nespēj palīdzēt, tikai noskatīties, kamēr tas viens pinas un meklē ideālās zāles.
Sardine
Re: Šprice priekš VD
29.06.2017 11:14
Jā - tā šprice ir neiroleptiķis, kas saucās Xeptional, ja atceros pareizi. Bet man pagaidām vismaz šo nešpricēs.
Re: Šprice priekš VD
29.06.2017 11:31
nepareizi... :)

Dabā novērota vienas neirotiķu daļas īpašība -- kategoriski atteikties zināt savu zāļu nosaukumus.
Sardine
Re: Šprice priekš VD
29.06.2017 12:20
Runcene, tavu joku nesapratu : )
Sardine
Re: Šprice priekš VD
29.06.2017 14:02
aa laikam tagad sapratu, nujā nosaukums nav pareizs, pagooglēju, bet nu uz to pusi ir : ]
Re: Šprice priekš VD
29.06.2017 15:44
Re: Šprice priekš VD
19.07.2017 16:15
Tikai tā Xeplion šprice ir ļoti dārga. 50 mg 272 EUR
Domāj labāks un lēts ir Fluanxol Depot, no tabletēm nebija nekāda effekta, bet no dekanoāta efekts jau jūtams 4. dienā.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2017 16:17 by qwerty_lv.
Re: Šprice priekš VD
19.07.2017 17:30
Xeplion nevajag cilvēkam ar VD. Tas, manuprāt, būtu par traku.

...ja nu vienīgi zem VD diagnozes sēž kaut kas cits, uz ko ārstam aizdomas.
Re: Šprice priekš VD
20.07.2017 10:46
Tas tiesa, neiroleptiķi mūsdienās tiek dalīti pa labi un kreisi.
Re: Šprice priekš VD
20.07.2017 18:09
Ārsti neiroleptiķus nedala, bet gan pacienti tos gribīgi ņem.
Pacientam jāseko līdzi tam, ko ārsts izraksta. Lietos jau pacients, nevis ārsts. Recepšu zālēm, ko uzsāk lietot, vajag izlasīt instrukciju, vēlams papētīt citu atsauksmes. Neko nezināt un negribēt zināt ir stulbi.
Re: Šprice priekš VD
20.07.2017 21:58
Synapscape, šeit gadiem raksta cilvēki, kuri nezina, ko viņi lieto, psihiatrijas pacients ir īpašs šai ziņā, bet tas ir saprotami.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 10?
Ziņa: