Biopolārie traucējumi

Aizsāka Nsss 

Biopolārie traucējumi
01.07.2017 14:21
Kà ar to tiek galà?un kà var zinàt.ka tas piemìt?testi?
Jaa ,testi..
diagnozi uzstada psihiatri,psihoterapeiti,psihologi,šamaņi,burvji,dziednieki un pat tantinjas pagalmaaa,vnvardsakot visi kam nav slinkums...
kaa ar to tiek galaa-kaa nu kurs,cits dzer tabletes ,cits meegjina iztikt bez,kaads izdara pašnaavibu-kaa nu kurs...variantu daudz....
Re: Biopolārie traucējumi
01.07.2017 19:58
Forshi.tad vel ir varianti.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.07.2017 09:48 by Nsss.
Re: Biopolārie traucējumi
02.07.2017 17:01
Divi poli - depresija un mānija, kas regulāri mainās. Parasti antidepresanti bipolāriem cilvēkiem izraisa māniju, tāpēc jālieto arī garastāvokļa stabilizatori. Smagākos gadījumos izmanto arī neiroleptiķus, jo ir arī daži psihotiski elementi šai slimībai. Ir pat vairāki tipi bipolāri afektīvajiem traucējumiem. Pazīstu vienu cilvēku, kurš mānijas periodā ir labs, veiksmīgs biznesmenis, depresijas laikā bieži ārstējas slimnīcā. To, ko viņš palaiž garān depresijas epizodes laikā, mierīgi pagūst izdarīt mānijas laikā. Tāda kā sinusoīda sanāk. Jo augstāk uzlido, jo spēcīgāks un zemāks kritiens, ar medikamentiem mēģina to izlīdzināt.
Re: Biopolārie traucējumi
02.07.2017 17:37
Mhm.uzdùros netà uz śito. Visu laiku domàju.kas tas ir ar mani...itkà par depresiju to nenosauksi.jo jà.varu vienu.divas dienas pilnìgà apàtijà gulèt.uzlikt mìksto visiem kas zvana.nav spèka atbildèt.piecelties. un tad ir tàds lèciens ar enerģiju.nezinu kur likt..vnk kkàds neizsakàms optimisms.liekas ko esmu ieèdusi:D
Un hiperseksualitàte.agresija ļoti reti.kàdu pusgadu miegs naktìs vnk pazùd.piemostos ik pèc 2h un tà 3x naktii.Ar visiem labs kontakts.principà labvèlìga.bet pašai grùti tàda nestabilitàte. Grùti koncentrèties.uztvert garas domas.tjkai īsi un konkrèti. To vienu reizi pèc diazepex iv bij tiiik viegli. Un psihoterapijas palìdz.viss labi.bet pamataa viss jau palicis. Esmu pilnà sapràtà un realitàtè:)
Re: Biopolārie traucējumi
02.07.2017 17:39
No kà tas radies? Nebij
Kaads tur var buuut miegs,ja visu laiku gribaas....
Re: Biopolārie traucējumi
02.07.2017 19:01
Paldies.ka tik ìsi:D
Re: Biopolārie traucējumi
02.07.2017 20:48
Jā, izklausās pēc bipolar. Naktīs viņi knapi guļ, jo tā mānija citreiz ir tā kā būtu kaut ko sašņaucies, tikai to efektu rada pašas smadzenes. Man arī ir bijušas 2 hipomānijas epizodes xD, bet es neesmu bipolārs. Sajūtas jau foršas, kad ierastās anhedonijas un apātijas vietā pēkšņi jūties tā, it kā būtu viss iespējams + nereāli aug mentālās spējas, kļūsti par sociālu taurenīti utt., taču var arī sadarīt visādas lietas, kuras pēc tam nožēlo, jo mānijas laikā vari iztērēt visus savus iekrājumus, kļūsti impulsīvs un viegli aizkaitināms.
Re: Biopolārie traucējumi
02.07.2017 20:57
Es visu saprotu.visu var kontroleet.bet ne śito:/ netikšu galà bez ķìmijas ne?
Re: Biopolārie traucējumi
03.07.2017 07:44
Bet vienmēr mammai ar mani bijis grùti..iespèjams.tas jau no bèrnìbas.tìña gadiem. Skolà skolotàja manus domrakstus nespèja novèrtèt.jo viss bij ok.bet grùti lasìjàs.lasot tu saproti.bet izlasot jau nesaproti..prasija vai esmu vispàr latviete:D Tagad pàrlasot savas sùtìtàs ziñas...daźu min laikà.katrs teikums par citu tèmu.kopà beztèma! Mjaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: