Klizma pret depresiju

Aizsāka Laima-I 

Laima-I
Klizma pret depresiju
31.07.2017 16:23
Jūs sev taisāt? Man personīgi palīdz...
Re: Klizma pret depresiju
31.07.2017 17:00
Tad turpini darboties. Ja palīdz, tad ļauj forumam dzīvot savu dzīvi. Visas veiksmes!
Jaukā
Re: Klizma pret depresiju
04.08.2017 02:17
Interesanti... Kaut kā neērti rakstīt, bet tomēr uzrakstīšu. Novēroju vienu lietu. Biju saēdusies vīnogas un protams vēders iztīrījās pamatīgi (bija diezgan zaļas ogas) un kādas divas dienas pēc tam jūtos lieliski! Protams bija arī viegluma sajūta, labs garastāvoklis utt. Jau toreiz domāju vai tas varētu būt saistīts? Protams ir mēģināts ēst tikai dārzeņus ar ūdeni-zāļu tējām, bija labāka pašsajūta. Bet kaut kā tomēr nevaru iztikt bez siltā ēdiena kartupelīšiem ar mērcīti, karbonādītēm utt pusdienas tomēr gribas kārtīgi uzēst. Klizmas gan kaut kā bail taisīt, bet pamēģināt gribētu. Man kā pārspīlētājai jau dažādi kadri galvā kas varētu noiet greizi :D
Re: Klizma pret depresiju
04.08.2017 14:38
Šeit ku! varētu palīdzēt. Nezinu, kur nozudis. Šādus pakalpojumus sniedza. Atšķirībā no Mazdaktera1 viņam arī nebija svarīgs sievietes vecums vai ģimenes stāvoklis.
Re: Klizma pret depresiju
04.08.2017 16:40
Freida spoks tikko kļuva par kripatiņu spēcīgāks.
Jaukā
Re: Klizma pret depresiju
04.08.2017 18:02
Nē, nu palīdzību gan no malas īsti negribētos :D bet ja sadūšošos uz ko tādu jūs noteikti par to uzzināsiet pirmie :D Lai gan, piemēram, izlasot Normena V.Vokera abas grāmats Vesela resnā zarna un Kļūstiet jaunāks (ok, iespējams viņam ir vairākas grāmatas, bet šīs divas man mājās) Liekas ja to dara tadbūsi veselīgākais cilvēks pasaulē :D Itkā viss nepieciešamais aprīkojums ir, bet laikam kkādas psiholoģiskas bailes. :)


Ar savu VD un depresiju pa lielam esmu tikusi galā,šad tad kkādas atblāzmas vēl parādās :D Bet interesanti.... Varbūt vēl kādam ir viedoklis par šo visu?
Re: Klizma pret depresiju
04.08.2017 20:10
Bezsakars..kàda klizma pret depresiju..džìzas kraist
Jaukā
Re: Klizma pret depresiju
05.08.2017 00:39
Neviens jau nesaka, ka tagad taisīs klizmas un depresija pazudīs! Kraist vai nekraist tas džīzas, bet fakts ir tāds, ka uz sevis novēroju augstāk minēto aprakstu. Kad beidzot cilvēki sapratīs, ka kādam varbūt tiešām tas var palīdzēt?(kaut vai ticēšanai, ka palīdzēs?) Kāpēc vienmēr kādam jāielien ar savu negatīvismu? :D
Re: Klizma pret depresiju
05.08.2017 10:02
Normàli.ja cilvèkam zarnas stràdà.tad nav jàiejaucas ar klizmàm.tàs taisot var iedzìvoties vèl lielàkàs nepatikśanàs. Un tàs tavas zaļàs vìnogas...tapec jàsakoźljaa pirms noriit.jeb aizkuñģis švaki stràdà.Jebkurš diskomforts .kas mùsu pamatvajadzìbas traucè ir nepatiikams...bet tà tak nav uzreiz depresija. Tapec lùk ..bezsakars
Re: Klizma pret depresiju
05.08.2017 23:01
No depresijas cilvēkam ir nomākts garastāvoklis, pazeminātas prāta spējas un kustības paliek lēnākas. Līdz pat psihomotorai atpalīcībai un invaliditātei. Šīs te visas klizmu padarīšanas, manuprāt, nav nekādi saistītas ar patiesu depresiju, bet ar fiksāciju anālajā psihoseksuālās attīstības stadijā. Ja man kāds kādreiz būtu ieteicis depresiju ārstēt ar klizmām, es padomātu, ka padomdevējam nav pilns rublis.

Bet, kā angļi saka "whatever floats your boat"!
Jaukā
Re: Klizma pret depresiju
05.08.2017 23:07
Veselas neriju :D Es to minēju kā piemēru par tām vīnogām. Jebkurā gadījumā daudz ir lasīts, ka depresija bieži vien ir aizcietējumu veicinātājs. Un otrādi, cilvēkam sākās aizcietējumi un tad depresija.(OK, loģiski, ka tikai no tā depresija diez vai sāksies, lai gan ja padomā ilgu laiku izjust tādu diskomfortu diez kas nav) Ļoti bieži dažādos forumos esmu to piefiksējusi (Neesmu ārsts nemācēšu izskaidrot, bet tie aicietējumi var vnk būt, ka ēdiens ilgāk nekā vajag tusē zarnās). OK man pašai nav Aizcietējumu,vismaz es tā domāju. Vienkārši kad bija tukšs kuņģis jutos tiešām labi katrā ziņā bija pacilāts noskaņojums un viss bija labi, no VD lēkmēm un depresīva stāvokļa nebija ne miņas TĀPĒC SECINU, KA ZARNU IZTĪRĪŠANA KAUT KO TOMĒR DOD. Otrreiz gan vairs zaļās vīnogas eksperimenta labā negribējās ēst, tas tīrīšanas percess nebija diez ko patīkams. Cik saprotu tad klizmas nav tik nepatīkami :D nosacīti protams :D
Jaukā
Re: Klizma pret depresiju
05.08.2017 23:15
AK DIEVS kurš saka, ka ar klizmām ĀRSTĒ??? Neesmu taisījusi nevienu klizmu savā dzīvē, izteicu savu viedokli, pieļauju, ka zarnas klizmojot iztīras tāpat. Ne es zinu cik bieži posta autore to dara, neko. :) un par to sačakarēt visu vēl vairāk stipri šaubos. Nekur neesmu lasījusi, ka kāds kaut ko sabeidzis klizmojot. Ja nu vienīgi kādu sodu vai vēl ko jauc klāt... ?
Re: Klizma pret depresiju
06.08.2017 10:24
Ja negribi taisìt klizmas..pamèģini śanprakśalan..palasi googlè..iztìra sàkot ar kuñģi! Ja bùs iekšas.tad izdarìsi.bet nav viegli;)

Pati esmu klizmojusi..pieredze..izskalo tà.ka zarnas paśas sàk slinkot un labàs baktèrijas vairs nedarbojas:(

Nu un tad jàèd kkas viegls..karbonàde.kartupelìśi un miltu mèrciite atkal visu aizštopès:)
Re: Klizma pret depresiju
06.08.2017 10:43
Žēl, ka gandrīz visiem klizmas joprojām tabu tēma un fuj vai kaut kas, par ko paņirgāties hihī. Neesmu pats to mēģinājis, bet tā ir no veselīgākajām un lētākajām metodēm, ko kāds var pamēģināt cīņā pret depresiju. Protams, vairumam nepalīdzēs, bet nevajag kautrēties mēģināt.
Re: Klizma pret depresiju
06.08.2017 19:16
Synapscape..nu zini..no pieredzes..savu pakaļu iztìrìju.bet ar to manas problèmas galvà nemazinàjàs tici man. Laikam esmu reàliste.bet katrs tic.kam grib ticèt!
Re: Klizma pret depresiju
06.08.2017 20:21
https://en.wikipedia.org/wiki/Klismaphilia
Re: Klizma pret depresiju
06.08.2017 21:08
Crucial333...Aaaha.nu kas kuram sniedz baudu.tad jau tapèc palidz tà klizma pie depresijas!
NSS ar ko tīrijāt dupsi???
Re: Klizma pret depresiju
06.08.2017 22:20
Lemonwater...ko gudru pateiksi filja?
tapēc jau nepalīdzēja...vajadzēja ar etiķi un pipariem...vot tā būtu ģēla....

un vēl man patika Jūsu komentārs par to visu pasākumu...uzlaboja garstāvokli...
Re: Klizma pret depresiju
06.08.2017 22:33
Jà.diezgan gudri:) tik mìļi

Forśi gan.ka palìdzèju uzlabot gariigo!
Eva/qu svecītes viegli panesamas, patīkami lietot.
aha
Re: Klizma pret depresiju
24.07.2020 23:34
Un kads brīnās ka forums ir miris? Kauns moderatorei Runcenei par viņas ierakstu, klizmas pret depresiju palīdz tapat kā palīdz vispar zarnu trakta sakārtošana.. Un nevis svecītes bet klizmas.
Re: Klizma pret depresiju
30.07.2020 17:24
Tad kad uznāk depresija uzreiz taisi klizmu, tas vienkārši novērš domas, jo tev jākoncentrējas uz klizmu, bāc tā izsmējos :))
aha
Re: Klizma pret depresiju
30.07.2020 17:42
Smieties ir veselīgi bet vispār tu esi stulbs, atvaino par tiesumu.
Re: Klizma pret depresiju
30.07.2020 23:33
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Smieties ir veselīgi bet vispār tu esi stulbs,
> atvaino par tiesumu.


Redz stulbumam nav robežas vecīt!
aha
Re: Klizma pret depresiju
30.07.2020 23:42
Itkā nav, bet patiesībā ir.. starp citu- neapvainojies, tas nebija domāts lai tevi aizvainotu.
aha
Re: Klizma pret depresiju
30.07.2020 23:43
Tumsa redzi arī beidzās tur kur sākās gaisma, lai cik liela nebūtu tumsa...
Re: Klizma pret depresiju
02.08.2020 16:44
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Itkā nav, bet patiesībā ir.. starp citu-
> neapvainojies, tas nebija domāts lai tevi
> aizvainotu.


Lai neapvainotu vaig zināt izvēlēties vārdus, ja tu uzskati, ka esmu stulbs tad tu reāli kļūdies! :)
aha
Re: Klizma pret depresiju
02.08.2020 20:15
Negribu par to diskutēt, tēma nav par tevi. Bet runājot par stulbumu, tas bija domāts tēmas sakarā, un tā nu tas ir.
Man liekas ka nav nozīmes izteikties tur kur nav zināšanu vai pieredzes. Bet tēma vispār ir ļoti vērtīga, ļoti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 8?
Ziņa: