to moderator

Aizsāka zive 

............................
Re: to moderator
11.10.2017 12:58
Viss pārējais- tas ir zelta vērts, tas pagaidām nav vēl nekur uzrakstīts vienkopus, bet tas ir tas ko māca dažādi dziednieki, naturopāti un veselīga dzīvesveida piekopēji bet pats grūtākais ir no tā visa atsijāt nost derīgo no nederīgā. Jā- tā ir mana un citu pieredze, gadiem ilgi vākta informācija, es laikam esmu papētījis visu ko māca, uz doto brīdi pat nav nekā gandrīz nekā kas nebūtu lasīts.. Nu- pastāstīt jau varētu, neesmu pret, bet bļaušana būtu, jo oficiālā medicīna to noliedz nesaprotot un pašiem pierādījumu vietā ir pieņēmumi.. nekas vairāķ. Nauda jātaisa.
Patiesībā tas ko es daru atbilst ekzakti teorijai, ir pierādāms un pamatojams bet ne viss arī tik viegli ir pierādāms. Fakts ir tāds ka izārstēt var pilnīgi visu.
...........................
Re: to moderator
11.10.2017 13:01
Ir tāds apgalvojums ka nav vecuma, ir tikai piesārņošanās un deģenerēšanās kā rezultāts.Un es tam pilnīgi piekrītu.
Re: to moderator
11.10.2017 13:01
Šī tēma tiešām ir krāšņa.

Vēl varētu piebilst, ka Daudzpunkts jeb Ivars noteiktā dvēseles stāvoklī ir rakstījis draudu vēstules Mazdakterim un vēl dažiem foruma dalībniekiem. Ivars spēj būt jauks apkampējs, bet ne vienmēr.

Kad viss bija izrunāts, mēs šķīrāmies mierīgi, es varēju saprast viņa situāciju un izmisumu, jo tam bija savi iemesli. Ivars šo to apsolīja, bet vairākas reizes nav spējis šo solījumu turēt.

Bet tagad, parādoties kādam jaunam cilvēkam ar neapmierinātību psihoterapijā, Ivars ir klāt un, kā jau teicu, solījumu netur. Laikam šis aizvainojums pret mani ir pārāk liels.

Pārējie sarunas dalībnieki bieži nezina foruma vēsturi.

Toreiz ieturēju stingru nostāju gan pret uzbrukumiem sev, gan Mazdakterim (tas bija "parastās" medicīnas jautājumos). Ja cilvēkā viss vēl urdās pēc n gadiem, tas var mudināt uz vēlmi atriebt līdz pilnīgai uzvarai. Man gan šķita, ka mēs mierīgi vienojāmies, bet laikam esmu alojusies.

Daudzi te ienāk un aiziet, un mana vēlme ir tāda, lai viņi savstarpēji viens otru galīgi neiznīcinātu, ja domas ir pretējas.

Es tiešām nedomāju, ka visiem ir jāiet pie psihoterapeita. Tā atkal ir foruma vēstures un manis agrāk rakstītā nezināšana.

Kad es te pievienojos, cilvēki ļoti daudz runāja par psihoterapiju, bija daudz labu pieredžu, bet laiks ir ritējis savu gaitu, un Latvijā par šīm pieredzēm nu jau raksta žurnālos, medijos, ir daudz atklātu stāstu ar visiem foto. Forums tādiem meklētājiem vairs nav tik ļoti vajadzīgs kā agrāk

Ir arī ļoti daudz cilvēku, kas ir atraduši citus ceļus. Arī par to tiek runāts arvien vairāk, jo daudzus naudas trūkums vienkārši piespiež meklēt citus ceļus. Mēs arī esam dažādi cilvēki. Par atbilžu meklēšanu savai dzīvei un visādām retām/alternatīvām u. tml. metodēm gan joprojām daudz debatē forumos, un šeit ir Pļāpu daļa, kur to var darīt.

Nu, lūk. Tā mums te apmēram iet, un tas notiek cikliski.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.10.2017 13:03 by Runcene.
Fiordaliso
Re: to moderator
11.10.2017 13:01
..........................., Tu raksti: "izārstēt var pilnīgi visu". Kā ar akūtu leikēmiju - ? Ir kādi ieteikumi?
Re: to moderator
11.10.2017 13:21
Es atvainojos, Fiordaliso, es slēdzu šo tēmu, jo t.s. vitamīnu Ivars te vairāk nerakstīs. Viņš ar savu ārdīšanos savulaik noveda teju līdz infarktam vienu no vecākajiem un cienījamākajiem foruma vispārējās medicīnas sadaļas komentētājam pensijā esošo ārsta palīgu Mazdakteri.

Es negribu te ņemties ar iespējamām psihozes epizodēm, piedošan. Varat pajautāt foruma īpašniekiem par vitamīnu Ivaru.

Mēs savulaik teicām -- taisi savu forumu. Viss.
Fiordaliso
Re: to moderator
11.10.2017 13:23
Runcene

Es domāju, mēs tomēr varam arī kaut nedaudz paļauties uz to, ka katram cilvēkam piemīt kritiskā domāšana:) Jo - ne jau visu, ko ceļ galdā, mēs apēdam. Par netradicionālām lietām - ak, ar kādiem tik padomiem neesmu saskārusies, labākais ieteikums bija lietot mušmiru tinktūru:D Par etiķa un sodas dzeršanu pat neizteikšos:D Bet kritisko domāšanu der neatmest arī konvencionālās medicīnas kontekstā. Visur var atrast sakarīgas lietas un tāpat arī - totālu sviestu. No savas pieredzes varu teikt, ka konvencionālās medicīnas kontekstā Latvijā absolūti nenovērtēta, piemēram, tajā pašā onkoloģijā, ir garīgās, emocionālās puses nozīme. Kapelānu dienests pie mums ir bērnu autiņos, garīgā aprūpētāja profesiju Latvijā vispār nevar apgūt. Priecājos, ka tagad LOCā darbu sāks brīvprātīgie.

Pēc sevis varu teikt - organisms uz ārstēšanu reāģē daudz labāk, ja ir emocionālais līdzsvars. Turklāt dažkārt palīdz pat tik vienkāršas lietas kā normāla, ērta gulta, labs spilvens, silta sega, gaišas sienas, gleznas vai fotogrāfijas pie tām un regulāra palātas vēdināšana (ko ne vienmēr atbalsta mediķi, jo var tak saaukstēties). Un vēl man šķiet - ja slimnīcās būtu vairāk mīļotāju, vajadzētu mazāk zāļotājus:)

Jau kādu laiku pazīstu kādu cilvēku, kuru āgrāk nekad neredzēju smaidām. Viņš vienmēr bija drūms, nomākts, noskaņots pesimistiski. Viņš gadiem ilgi gāja pie ārsta un dzēra zāles pret depresiju, bet vienalga vienmēr bija noskaņots bezcerīgi. Nezināju, kā lai viņam palīdz. Un arī viņš pats, ka nekas viņam nespēs palīdzēt. Vienā jaukā dienā es izdarīju to, ko juta mana sirds. Vispirms vaicājot atļauju, es viņu apskāvu un samīļoju. Viņš bija samulsis, bet pirmo reizi visā šajā laikā es viņa sejā ieraudzīju smaidu un acīs asaras.

Katru reizi, kad es viņu satieku, es viņu apskauju - lai gan viņš nav nedz mans tuvinieks, nedz draugs. Tas ir tas, ko es vinam varu iedot. Man ir ļoti liels prieks redzēt, ka nu jau viņš vairs nesaka "nē" visiem piedāvājumiem, nu viņam pašam ir idejas, ko varētu darīt. Tas ir tieši tik vienkārši. Mīlestība ir ārkārtīgi vienkārša. Es ticu, ka mums katram ir kāds mazumiņš, ko mēs mīlestībā varam dot citiem. Un šis mazais šķietamais "nekas" var dot ļoti daudz. Reiz kāds apskāva mani. Tagad es ar šo mīlestību dalos tālāk. Nezinu nevienu citu spēku, kas būtu tik pārveidojošs un dziedinošs.
Re: to moderator
11.10.2017 13:27
Nav runa par saturu, par alternatīvām, bet par īpašnieku toreizējo lēmumu saistībā ar Ivaru ŠAJĀ FORUMĀ.

Mēs te neņemsimies ar cilvēkiem, kas raksta draudu vēstules.

Utt. tēma ir atvērta. Viņa gribēja runāt par pozitīvo pieredzi.

Tavs pēdējais komentārs šeit, Fiordaliso, ir ļoti jauks, un tas varētu būt labs tilts uz veco tēmu. Zivei arī ir ko teikt, jo viņa ir palīdzējusi cilvēkiem, kam ir ļoti slidena dzīves pieredze.



Edited 2 time(s). Last edit at 11.10.2017 13:45 by Runcene.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.