Ilgstošs, mokošs bezmiegs

Aizsāka Pūce98 

iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:51
Es ieteicu autorei un ja nu vēl kādiem interesē, ne tiem kam neinteresē. Grāmatu ir daudz un ir visai labas, katrs izvēlas sev piemērotākās..
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 20:02
Da nu, filja, es tik tā, ar tējiņu piesēžu un... eh... azartam reizēm grūti pretoties... ;) Neņemiet ļaunā... ;)

Runcenei, noteikti, pa šitiem gadiem apnicis drukāt vienus un tos pašus tekstus..., nemitīgi spēt būt iejūtīgai, pretīmnākošai, atbalstošai, saprotošai... un tas noteikti nav ne viņas mans, ne mans tiešie pienākumi... Un apnīk, apnīk gan tās cilvēku žēlabas... Citu cilvēku žēlabas...
Kaut kam tak ir jābūt pretī, jo, ja nav, tad ilgtermiņā tas var iztukšot...
ko Jūs gribat preti?naudu?
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 20:10
Pastaigas svaigā gaisā... pa Krāsotāju ielu... ;) Es būšu gids... ;)))
nez vai Krāsotāju ielā būs tas svaigākais...!!!
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 20:21
Ja pavēro Krāsotāju ielas ļaužu mūža garunu... teikšu, ka nav ne vainas............ hehe ... ;)

Nesen biju netālu no tā rajona... Iegāju "Bērnu pasaules" "Rimi", nopirku paku ar auzu pārslām un... izkaisīju Ziedoņdārzā baložiem - Dieva putniņiem, miera simbolam, gudriem putniem... lai viņi nenosalst tajā, nu jau bijušajā spelgonī...

Atceros, nu jau pasen atpakaļ vienam tipam es šādi, velkot aiz rokas pabarot baložus uz Ziedoņdārzu, apturēju kaut kādu panikas lēkmi... Nu, tas tā, atmiņa, ne vairāk... , saucās, zinu, ko nozīmē ļaut cilvēkam vienkārši būt...

Lai veselība visiem!!!
lielaties?
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 21:19
Filja, Tev labi sanāk.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 21:20
A man patīk palielīties, Filja, tas ir slikti? Nu saki!
nu patīk,lielies!a ko tu no manis gribi?
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 21:29
Nu Tu tāds gudrs esi...
tev pat nojausmas nav ,kas es esmu un kāds es esmu...bet jau centies man piedēvēt kautkādas īpašības....
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 21:37
Un kapēc Tu domā ka nav nojausmas? Te vienīgi laikam nevar muldēt gari lai autorei netraucētu:)
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 21:50
Es tikai domāju, Filja- Tu pats izsakies tikai tad kad ļoti labi kādu jau pazīsti?
netērē savu laiku domājot par mani,izmanto to lietderīgāk,respektīvi,velti to domām par sevi.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 22:17
Es labāk par citiem....un labu..
un tā cilvēki palaiž savas dzīves garām,domājot par citiem...
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 10:00
Tu domā ka dzīvē koncentrējas uz sevi? Tas ir garlaicīgi, varbūt ka Tu tā dari bet ne visi.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 10:02
Interesanti- kas Tev iemācīja to tā? Ka dzīvi kaut kā var baudīt domājot par sevi?
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 10:41
Biju mēginājusi palīdzēt vienam citam pilnīgi svešam cilvēkam, kam arī bija problēmas ar atkarībam no narkotikām.
Kādā citā forumā, vienai ļoti slimai sievietei uzdāvināju šādas tādas dāvanas.
Citā forumā, labdarības sadaļā, atkal, ļoti labprāt biju nākusi pretī ar to, ko varēju.
Neuzskaitīšu visu. Ikdiena komunicēju ar ļaudīm, kam klājas visādā ziņa grūtāk. Tad nu es nekad neesmu ņirgājusies, bet tieši otrādi - uzklausījusi, nedaudz palīdzējusi arī materiāli, iedrošinājusi, kad runa par bailēm utt.
Arī te ar info neesmu skopojusies.
Ar prieku un patiesu gandarījumu, ja varu būt kā noderīga...
tu gribi teikt,ka dzive kļūs interesanta,ja es sākšu domāt par svešiem cilvēkiem forumos,kurus nekad neesmu saticis un arī droši vien nekad nesatikšu un veljovairāk,ja nerodas ne mazāka interese par konkrēto cilvēku...
a kur tu rauj tos murgus,par dzīves baudīšanu...domājot par mani tu baudi dzīvi???tad,vecais,esi trāpijis pareizajā sadaļa!!!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 10:56
Tu drusku nepareizi saprati jo koncentrējoties uz sevi Tu nekad nebūsi ne laimīgs ne gandarīts ja to darīsi pārāk daudz.
Nē, nu varbūt ka es kļūdos.
zināma taisnība jau tev ,protams,ir!beet man vēl nav tas vecums,lai es vnk domātu par citiem,pilnīgi svešiem un nepazistamiem cilvēkiem!
es varu domāt par savām attiecībām ar apkārtējiem,par savu uzvedību,par savu dzīvi un tās ietekmi uz citiem...bet nu domāt,piemēram,par svešu cilvēku no foruma,priekš kam?
bet tas nenozīmē,ka es nepalīdzēšu svašam cilvēkam,ja palūdz,tad palīdzību neatteikšu!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 12:10
Katram ir savs vecums, es neesmu pusaudzis vai jaunietis....Bez tam- vnk papļāpāt jau nenozīmē domāt tā nopietni.
Un tomēr- ja kaut vai praktizē kaut kāda meditācijas vai kaut ko citu, tad visa dzīve izskatās zināmā mijiedarbībā ar pārējiem... nu nav neviens viens šajā pasaulē un uz sevi var koncentrēties vannas istabā, sporta zālē un pie spoguļa...
mana
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 15:58
Atnāca meitene ar nopietnu problēmu un, lūk, kas notika. 2 lapas pilnas ar tamborējumiem beztēmā – sākot ar sodas ūdeņiem un krāsainām klizmām [visaptveroša alegorija] :) līdz pagalma pašpuiku bazaram. Vienīgā Runcene kaut ko konstruktīvu pasaka, pārējie tik "a es ... ", "a man...", pilnībā ignorējot autori un tēmas nosaukumu :(
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 17:15
Mana, pēc kādām pazīmēm novērtēji- kas ir konstruktīvs un kas nav? Konstruktīvs nav tas kas Tev liekas nepareizs, netiek atzīts no ārstu puses vai kas cits? Un ja nu tas palīdz ļoti labi un visi ārstu ieteikumi ir blefs no kāda cita redzes viedokļa? Jā, nu aizgāja saruna neceļos bet kas ir konstruktīvi un kas nē, tas visai diskutabli.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 17:16
Redzi, man konstruktīvi ir tas kas labi palīdz. Un tas ir ticis ieteikts.
mana,manuprāt,autorei ir pateikts kā rīkoties un ko darīt šajā situācijā.Tālākā viņas veselība ir atkarīga no viņas pašas...un mūsu spēlītes
(par klizmām un sodas udeņiem neatbildu) viņas topikā,diezvai kā ietekmēs viņas problēmas,toties,mēs pašpuikas,būsim izspēlējušies,pamērījušies,paspīdējuši utt...
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 18:14
Perfekcionistiem tomēr būs ko pateikt vienmēr, bet- viņiem jau problēmu netrūkst.
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 18:58
mana, ja raksti, raksti no sava īstā nika, citādi te visādas manas, akvej un vēl visādas dīvainītes ar pretenzijām čista kosmosam.

Runcenei labi - tā visu redz, kas ko raksta.

Klau, Runcene, kas par pokemonu pārnesa no pļāpu sadaļas manu komentu uz šo te tēmu?

Kāpēc nedzēs visas pokemones?

Kaut kā savādi te viss notiek...

p.s. un jā, Ivars, atvaino... Atvaino Tu mani... bija laiks, kad NEVIENS (pat profi) nezināja, ko man ieteikt...!!!!!!! Bija laiks, bet tas laiks pagājis!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 18?
Ziņa: