Bezmiega cēloņi

Aizsāka Pūce98 

Bezmiega cēloņi
08.03.2018 14:20
Kas tā ir par sērgu, ka 2 gadus katru nakti pamostos pēc 4-5h, nāk miegs, bet nevar aizmigt. Ja cenšos iemigt, sākt rādīties kkādas halucinācijas no tā, ka pārāk ilgi vārtos gultā.
Kā saprast kas to izraisa, ja NEKAS nelīdz? Tā ir kāda nervu slimība??
bambam
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 13:49
Bet vai kafija tiek lietota? Vai alkohols tiek lietots? Vai tie sēdēts pie TV līdz naktij? Vai tiek iets pastaigā pirms gulētiešanas? Vai guļamistaba tiek izvēdināta un ielaists svaigs gaiss? Vai tiek dzerta kumelīšu vai baldriāna tēja?

Nevajag meklēt slimības, kuru nav. Visu var atrisināt, mainot nelielus ikdienas ieradumus. Protams, ja pietrūkst gribasspēka pilnībā atmest kafiju un pārstāt pārēsties vakarā, tad pārmaiņu nebūs.

Brīnumtabletes nav. Cilvēks var teikt - gribu labi izgulēties. Bet mainīt ieradumus nespēj un negrib, jo ir vājš. Vieglāk jau meklēt mistiskas vainas un brīnumdakteri psihiatru, kas iedos ķīmisku tableti
iii
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 16:43
Muļķības, bezmiegs ir daudz smagāka lieta, nekas tur nav tā risināms.Un cēloņi ir iekšēji bezmiegam.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 18:14
Es nefanoju par zālēm, bet man, cilvēkam, kas nekad mūžā kafiju nav dzēris, kas nesēž pie TV līdz naktij utt., šitādus bulšitus var nestāstīt. Nav ko spamot visās tēmās, ja nav zināms, kas ir īsts bezmiegs uz depresijas fona, kura ilgst gadiem.

Turklāt zālu lietotāji nemaz tā pa labi un pa kreisi nemirst, jo mūsdienās zāles ir ar mazākām blaknēm, kaut arī uzsveru -- es par tām nefanoju, bet pastāstiet tās pašas gudrības hronisku sāpju pacientiem un citiem, kas slimo ilgstoši. Veģetāriešiem un pat vegāniem ir gan depresija, gan citas kaites, tāpat bezmiegs un veģetatīvā distonija. Esmu forumā labu laiku un zinu, ka slimo visādi cilvēki, arī strikta veselīga dzīvesveida ievērotāji, ticīgie, neticīgie, budisti, kristieši utt.
iii
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 18:25
Nu, jā- vegānisms un veģetārisms ir atsevišķa tēma, to var praktizēt kādu laiku- līdz gadam bet likt lielas cerības uz to nevajadzētu, tur garantēti būs problēmas, bet es netaisos par to diskutēt. Un ja nav zināms kas ir smags bezmiegs tad padomus dot nevajadzētu, tāpat stresināt cilvēkus par zāļu kaitīgumu, daudziem tās ir vienīgā iespēja, es arī esmu lietojis zāles 40 gadus un esmu dzīvāks par dzīvu, nevis miris. Katram savs ceļš, savas iespējas un izvēles.
z.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:18
Daudzas slimības tiešām ir uz iedomu pamata. Jaunībā cilvēki neinteresējas par psihi un ir viegli ietekmējami no tiem psihiatriem.
Nezinu, kas man bija uznācis, ka apm. 16. gadu vecumā sāku iepirkt "Globusā" visādus Levi un kas tik tur vēl nebija... Tolaik, LPSR par Freidu un / vai psihoterapijām neko nekur daudz nerunāja un... ārstiem nebija ne attiecīgās izglītības, ne ilggadīgās prakses, ne iespējas stažēties un / vai konsultēties pie pieredzējušākiem R. Eiropas speciem.
Cilvēki daudzi sazombēti no tā laika psihiatriem, kuri neko citu, kā izrakstīt tableti, tolaik nemācēja.

Un kas vēl - nevajag balstīties uz savām pieredzēm.
Lai palīdzētu citam/iem, kā minimums, ir jāspēj abstrahēties no sevis un savas pieredzes... kā minimums. Kā minimums ir jābūt kaut kādam objektivīvam līmenim... un tāpēc vien viedokļu daudzveidība ir tikai pozitīvi vērējama.
nesprēgā
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:23
Nabags ir tā sacepies, ka veselas 5 tēmas pacēla ar savām gudrībām.
z.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:26
Kāpēc netvert pozitīvi... Man vairak izskatās, ka kāds pārlaidās pār virtuālo dzeguzes ligzdu... ;)
iii
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:27
Un kas vēl - nevajag balstīties uz savām pieredzēm./c/ ļoti interesants ieteikums, nē nu protams ka no citu kļūdām mācīties ir gudrāk.
z.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:29
Nu a ka tad savādāk??? Tu ko, doma es ar nariku kopā heriču pa vēnām laidām? :D
pensipnārei
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:46
zive, labi vien ir, ka tas "nariks" tevi izmantoja, jo pēc taviem ierakstiem spriežot, tu esi konkrēta maita.
iii
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:46
Tomēr tas nenozīmē ka nevajag mācīties no savas pozitīvās pieredzes jo ne vienmēr citi savu pozitīvo pienes uz paplātes lai visi no tās mācītos un pozitīvā tāda ir po ļubomu.
z.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 20:49
to pensionārei

Tas nariks mani neizmantoja. Es viņam ļāvu būt tādam, kāds viņš bija, bet cauri redzēju par 100%.
Kas attiecas uz maitu, paldies, man vēl ir kurp tiekties! :)
hahaha
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 21:11
Nariks bij zives krutākais boifrends:DDD
hahaha
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 21:13
Tā teikt- mūža mīlestība:D
z.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 21:15
Ir, ir par ko pasmieties. Boifrends, ne boifrends, bet bād miesassargs tāds, ka ideāli tīrs no normāliem ļaudīm bija 10 km rādiusā...
Stils saucās "Zašibiš Narazerz"
hahaha
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 21:18
Nu bet kurš tad to smaku cits būtu pacietis? Fakts ka tīrs 10 km rādiusā:D
z.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 21:26
to hahaha:
Nu davai, davi, drukā savu slimā suņa murgus... Tavam prātiņam tīri tā neko, piestāv...
hahaha
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 21:54
Takš pati teici ka visi normālie aizbēga:D
z.
Re: Bezmiega cēloņi
24.03.2018 22:10
Aizbiedēja tas pussprāgoņa kādu normalu cilvēku, kuru satikusi biju 2013 g. pavasarī... Kaut kādu alkānu Ivalu no Salaspils tas pussprāgoņa bija piespēlējis, lai gan personīgi es pati tam šmurgulim neko ne tādu, ne savādāku netiku ne jautājusi, ne prasījusi.
Pretīgi paņēmieni, bet ko var gribēt no narkomāna.
Manas kārtis rāda, ka pavisam drīz viņš atkal nonāks savā ierastajā vidē - cietumā, kur arī ir viņa īstā vieta.

Arevuār.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: