Dulla galva, nogurums utt - 24/7

Aizsāka Ansis1 

Dulla galva, nogurums utt - 24/7
12.04.2018 22:08
Sveika tauta. Mani sauc Ansis. Man ir 16 gadi. Dzīvoju UK. Nodarbojos daudz ar sportu - futbolu , trenezierzali utt , bet tagad jau kaa mēnesi pametu visu. Nepipeju , nedzeru, narkotikas arī ne .

Viss shis pasākums saakas ap decembra saakumu, tagad jau nāk 5 mēnesis. Vienu ritu piecelos - hops dulla galva , domāju , ka nekas traks un pārstās pēc stundas vai dienas . Kopš taa laika , nekaa nav pārgājis , juutos Kaa cits cilvēks , taakaa sapni dzīvoju. Mēnesi pēc , kad man saaakas shi dulla galva un nestabilitāte, parādījās hronisks nogurums, pilnīgi ar 11 h miegu nepietiek , tapat noguris - palika vēl trakāk , un likas , ka man neintrese , kas man apkārt notiek , pilnīgi negribas ara no majas iet , bailes komunicēt , kautvai pirms shis problēmas es biju ljoti komunikabls pusaudzis.
Biju pie visiem iespējamiem ārstiem , visu izmeklēja neko neatklāja , bet kopš sākas shi problēma man asinsspiediens ir augstāks , no 120/80 uz 140/95 katru dienu, bet visulaiku vins lēkā Kaa nemierīgs .

Kāds zina , kas pa vainu? Paldies .
Var būt ka spēcīgi trūkst D vitamīns, varbūt vēl kaut kas.
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
12.04.2018 22:27
Man D vitamins ir normals. Man hemoglobins vai kaa tur ir augsts un ir audzis
Varbūt ka ūdeni maz dzer, vispār šķidrumu, vajag parēķināt vai sanāk 30ml uz svara kilogramu, ja svars ir 50kg tad jāizdzer 1,5l, ja 80kg tad 2,4 litri.
Anaboliskie steroīdi nav lietoti?
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
13.04.2018 11:35
Kā Tev vispār iet pa dzīvi? Nav kādi kreņķi? Eksāmeni? Padomā...

Varbūt decembrī kaut kas gadījās? Vai īsi pirms tam?
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
15.04.2018 22:05
Nu , kaa kuru dienu. Dzeru minimums no 1.5 litri Lidz 2.5 litri ..
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
15.04.2018 22:08
Anaboliskos steroidus nekad neesmu lietojis.. nekadas narkotikas, ja vien zaali (marihuanu) vienreiz pagajsgad septembri.

Nu ir mazliet stress par skolu, bet es maaku sevi savaldit. Esmu mierigs cilveks. Man tagad ir liels stress un nemiers , kas ar mani vainas, gribu justies un darit lietas kaa ieprieks.. ;(
Paaugstināts hemoglobīns tomēr var būt saistīts ar zināmu ūdens deficītu, un tad arī asinsspiediens var būt paaugstināts.Un vēl citas problēmas. Galva var būt jocīga no asinsspiediena.
16. gadi - parastās pusaudžu hormonālās svārstības arī var izraisīt kaut kādas nelāgu pašizjūtu... saistītas ar veģetatīvo nervu sistēmu...
Ja tā, tad nekas briesmīgs tas nav... Nepatīkami gan...
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
19.04.2018 13:29
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paaugstināts hemoglobīns tomēr var būt
> saistīts ar zināmu ūdens deficītu, un tad arī
> asinsspiediens var būt paaugstināts.Un vēl
> citas problēmas. Galva var būt jocīga no
> asinsspiediena.


Censos tagad pedeja laika dzert daudz udeni. Man arsts izrakstija asinsspiediena zales menesi atpakal un tagad spiediens vairs tik traki neleka un turas uz 125/75
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
19.04.2018 13:30
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 16. gadi - parastās pusaudžu hormonālās
> svārstības arī var izraisīt kaut kādas
> nelāgu pašizjūtu... saistītas ar veģetatīvo
> nervu sistēmu...
> Ja tā, tad nekas briesmīgs tas nav...
> Nepatīkami gan...


Man ari sho arsts teica. Cik ilgi sis var ieilgt?
Grūti pateikt... laikam nozīme ir tam, kā jūties attiecībās ar vecākiem, cik tie ir mierīgi, atsaucīgi, sirsnīgi, atbalstoši, saprotoši... kā iekļaujies un jūties vienaudžu vidē, vai ir draugs/i vai cilveki, kas pozitīvi ietekmē...
Ja viss ir labi, bet kaut kā sliktā pašsajūta ievelkās, var padomāt par īstermiņa psihoterapijas palīdzību. Varētu ieteikt speciālistus meklēt starp POA (psihoorganiskās analīzes) speciālistiem (tāpēc, ka pati esmu mēginājusi šo terapijas veidu), kas balstīta uz prāta un ķermeņa savstarpējo mijiedarbību (nu info par POA var pameklēt ar googli)..., gadījumā, ja nepatīkamās izjūtas pašas nepāriet...
Ūdeni būtu jādzer ilgi jo ūdens deficīts atstāj zināmas sekas ilgākam laikam kas tik ātri neizzūd, personīgi es nedomāju ka vainīgi ir hormoni jo ir zināma saistība starp spiedienu un hemoglobīnu, jā- sportojot ūdeni vajag krietni vairāk, tāpēc es domāju ka varētu būt trūcis..
Ūdens deficīta viņam nav, bet... malkojot ūdeni, samazins stress... kaut vai tāpēc, ka arī elopšana kļust mierīgāka...
Nē, hemoglobīns un spiediens augsts ļoti ticami var būt no ūdens deficīta, lai gan to nevar garantēt arī.
. kaut vai tāpēc, ka arī elopšana kļust mierīgāka.../c/ Zive, bet Tu zini kas tad notiek? CO2 daudzums palielinās, asinsvadi atslābst, spiediens krītas, tas kas bij ārpus normas, atgriežas tajā. Bet- ne jau tas ir vienīgais veids kā uzlabot pašsajūtu un ne jau co2 organismam tā trūkst, tas ir tikai efekts...
Slikti, iii, ka neesi mēginājis psihoterapiju, kas pa šiem gadiem spēcīgi attīstījusies...
Tu nezini, cik efektīvi tā spēj palīdzēt. Nebūs cilvēkbērnam jālasa visādas muļķības, kas var tikai radīt vēl lelaku apjukumu un/vai negatīvi jāietekmēt
Bet elpošanas vingrinājumi palīdz praktiski visiem kam ir VD, cik es esmu dzirdējis..
Es teiktu, ka pareizi elpot vispār ir jāiemācās un ne tikai bērniem vai jauniešiem, bet lielai daļai mūžam steidzīgo, skrienošo utt
Jā, uz to balstās tāda Buteiko metode- veids kā var ārstēt visas slimības.
Nekādas Buteiko metodes nav vajadzīgas, par to runā pilnīgi visi, kas kaut minimāli degunu pabāzuši jebkādās praksēs.
Pareiza elpošana skaitās pamatu pamats.
Jā, jā, bet Buteiko metodes aprakstos ir izskaidrots kas tad īsti notiek- es jau īsumā uzrakstīju. Interesanti vai ne?
Man nepatīk ieslīgt garās pļāpās. Nogurdinoši.
Atpūties:) Bet Tu pareizi pateici: Nekādas Buteiko metodes nav vajadzīgas, par to runā pilnīgi visi, kas kaut minimāli degunu pabāzuši jebkādās praksēs.
Pareiza elpošana skaitās pamatu pamats./c/
Te http://www.mbuteyko.ru/pochemu-metod-buteyko-pomozhet.html
ir pastāstīts sīkāk kas ir šī metode- elpošanas vingrinājumi- un kā tā strādā, kāda ir fizioloģiskā iedarbība, Ansim arī var noderēt. Es gan atzīstu jaudīgakas metodes bet visiem tās nevajag.
Labāk pastāsti kādu traci tu tur delfu forumā biji sataisījis, ka no kristīgās sadaļas meitenes tev klupa virsū...
Varētu pļāpu sadaļā, bet- es jau esmu minējis ka atzīstot Dievu, es uzskatos esmu tuvāks budismam, sadaļa nebij kristīgā bet reliģijas.. kristieši klupa virsū agresīvi...
A man ta kas? .... Elpošanas vingrinājumi nāk no austrumiem...no budisma..
Da nu, nevajag to pļāpu sadaļu. Es to tavu dieva svētībiņu kaut kā attcerējos un gribās teikt - neesi bez vainas pats.
Savukārt es, klausoties Ekhartu Tolli, uztausīju kāda Eiropā ļoti spēcīga dziednieka vārdu, kurš esot bijis (nu jau miris), Joel Golsmith... Mazliet papētīju vakar un... tas bija interesanti...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 10?
Ziņa: