Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju

Aizsāka atb.grupa 

Zināšanas var atsvaidzināt botānikā, anatomijā... bet nevajag apvainoties uz cilvēkiem ka viņi ir tādi kādi ir....jā- un cilvēkiem tiešām nevajag citu problēmas, tāpēc arī bija tāda rekcija, es vismaz tā domāju..
Tās ir pārāk nopietnas sarunas un nemoderētos forumos tās nesaprot, moderētos dažkārt vēl trakāak, bet nebūt ne visur.
Tak neskaitāmas reizes tai dobelniecei bija ieteikums rakstīt savu tēmu, bet, rakstīt atsevišķi, nevis mēģināt visus novest līdz viņas līmenim, ar visādam provokācijām.
A cilvēks apkārtējo sabiedrību neizvēlas, tas ir drusku karmiski ja kāds tāds gadās tiešā tuvumā...
Nevis drusku karmiski bet absolūti lai var labāk saprast un tam ir tendence atkārtoties daudzu gadu garumā, ir kādas izmaiņas bet tendence atkārtojas..
Jo vairāk kāds izsaka pretenzijas apkartējiem jo tas atkārtojas, vismaz manā dzīvē tas piepildās.
Ivariņ, nu te gan, lūdzu nepin iekšā karmu. Nejaušie cilveki virtuālā vidē ir tieši tik pat nejauši, kā cilvēki, ar kuriem nejauši atrodies vienā sabiedriskajā transportā. Karma tur ņepričom!!!
Atšķirība tāda, ka no sab. transpotra var izkāpt jebkurā laikā, ja kas neiepatīkas. Forumā tā nav, ja nav moderatoru. Ne velti delfu administrācija aizklapēja forumu, jo viņi nebija ieplānojuši algot moderatoru.
Kas ir nejaušs? Es neticu nejaušībām un saku to ko domāju..
Tās ir dzīves mācību stundas no kurām nav paredzēts izvairīties, izkāpt utt.
Kurš tad var tā fiksi izkāpt no attiecībām ja tajās kkas neapmierina? Un nav manīts ka tur problēmas atkārtojas?
Manā dzīves pieredzē viss ir savādāk.
Principā, nav jēgas šo sarunu trupināt.
Mēs neesam ne radinieki, ne tik labi paziņas, kam jebkas pagātnē būtu kopīgs. pat pastaigās neesam bijuši - tas tā, piemēra pēc, lai saprastu, kāpēc nevajag veikt iedomu interpretācijas attiecība uz svešiem cilvēkiem.
Attiecīgi, tikai normāli, ja viedokļi, uztvere un domas var būt atšķirīgas. Tāpēc jau nav jākļūst ne vulgāriem, ne agresīviem.
Man tās ir elementāras lietas, nevis dzīves mācības.
Man neliekas ka es būtu bijis vulgārs, bet ko es domāju to domāju..es pēc tiem principiem dzīvoju, apmēram...
Manu dēlu, kuru nekad pat attāli neesi redzējis, ne arī ko zini par viņu, nosaukt par lūzeri - ja tas bija domas lidojums, tad teikšu, visai smagi Tev, Ivar, klājas. Man nav pat ideju, no kādiem apskaidrības slāņiem kas tās bija izskanējis.
Tev ir sieva. Tad nafig savu neapmierinātību bārsti pa forumiem svešu ļaužu virzienā?
Ja, nu tad ja mani saukā par psihopātu, slimnieciņu utt, es kaut ko kādreiz pasaku:) A piedod, ja?:)
Tas bija negribot, spontāni, kā orgasms...
Kaut kādā brīdī nebūsim pareizi uztvēruši viens otru. Domāju, tāpēc pārpratums bija, ka neesam pazīstami.
Un vēl kas. Cik es atceros, pašā sākumā es Tevi par tādu neapsaukāju, kaut arī tad man bija daudz sarežģītāka situācija, neka tagad.
OK, piedots. Un, arī man, atvaino! Turpmāk, ja gadīsies runāt, tad sarunāsimes normāli. Par to tik priecāšos.
Un, ja kas, kaut redzējāmies sen, atceros Tevi kā sakarīgu, adekvātu cilvēku.

Rīt sākas vasaras Saulgrieži. Došos uz tirgu pēc rudzupuķēm, margrietiņām un citām pļavu puķēm .... :)

Lai jauka atpūta!
Vispār jau es gandrīz vienmēr esmu runājis normāli, vismaz centies.....arī īpaši delfos. Nav jau mana vaina ja manas organisma attīrīšanas metodes nesaprot un apstrīd... es taču tapēc neatteikšos no tām.. bet man likās ka tas vēlaizvien kādiem nav saprotams un liek man ieteikt iet pie psihiatra... nu tās tā- ja nopietni par to ko es domāju..bet tie kas mani pazīst labāk, protams ka neko tādu nesaka..
Man par to nav nekāda viedokļa, tāpēc vien neko ne apstrīdu, ne pieņemu. Man tas nav vajadzīgs.
Vienīgā attīrīšanās, kas man ir bijusi vajadzīga, tā bija apziņas attīrīšana pēc mega tonnām (no dobelnieces) vulgaritātes, naida, provokācijām un zaimu zaimiem, kur nekādas normālas sarunas nebija iespējams izveidot.
Cik tur bija provokācijas, cik ļaunuma, cik vnk viņas slimības izpausme... neņemos spriest, bet uzmākties viņa uzmācās visās tēmās, kur ko jauku gan pati, gan citi vēlējās ierakstīt. Tas arī piebeidza tā delfu foruma darbību.

Liekas, pilnīgi nevajadzīgs klapatas ar negatīvam emocijām tikai bija nācies sasmelties, kas bija pilnīgi pretējs tam, visam daudzveidīgajam jaukajam, interesantajam, noderīgajam, par ko biju vēlējusies veidot diskusijas. Sanāca tā, ka nemaz pie vārda, proti, iespējas normāli izteities nebiju tikusi.

Kā tautā saka, viens darvas piliens spēj sabojāt veselu medus mucu.
Labi, bet kāds šim visam ir sakars ar sociālās fobijas atbalsta grupu? Šis ir kaut kāds psiholoģiskais ekshibicionisms, kad privātas sarunas (pie tam galīgi ne pa ķeksi) notiek publiskā forumā?
Saruna nav slēgta, tajā var piedalīties jebkurš- tātad te ir soc. fobijas atbalsta grupa, tātad- var mācīties izteikties ...
Nē, kļūdaties. Ar ekshibionicismu te nav bijis nekāda sakara.
Ir cita kategorija cilvēku, kuriem ciešanas bija sagādājuši tuvinieki un cilvēkiem bija dabiska vēlme būt adekvāti novērtētiem un / vai pareizi saprastiem.
Ivarā nenākas vilties. Apzinīgs, atsaucīgs, izpalīdzīgs, gudrs, strādīgs, visādā ziņa pozitīvs... Priecē, ka nodarbojies ar sportu!
Esmu pārliecināta, ka daudz labā palicis aizkadrā, bet tas ir normāli..., neesam tik labi pazīstami...
Paldies par vakardienas sarunu!
Vai, es vēl neesmu atmodusies... ar ekshibicionismu nav nekāda sakara... ;)
Jā, nu nezin vai tomēr nav jāiet citur runāt, ja jau kādam traucē?:)
Bet ja par delfiem- tad es tomēr domāju ka dobelniece un arī citi- tā nebija nejaušība.... nu nezinu, varbūt ka es kļūdos?
Un kā vēl kļūdies. Es sevi pazinu ļoti labi vēl ilgu laiku pirms delfu foruma un šīs dzīves vietas. Zinu, cik labi jutos pirms delfu foruma, kas atspoguļojas kaudzē dažādos fotoattēlos, kas uzņemti ilgā laika posmā.
Starp citu. EMDR terapija ir terapijas veids, kuru vada daktere, kad pašai jāgroza acis, koncentrējoties uz konkrēto, sev nosprausto uzdevumu.
Tas nekādi nevarēja iet kopā ar ieteikumu rakstīt virtuālā vidē, kurā ir svešu ļaužu zaimi un agresija.
A runa jau ir par visiem, nevis tikai Tevi..un par to vai principā notiek nejaušības vai likumsakarības pārsvarā..
Jo visi ar ko es par to esmu runājis, ir kādi domubiedri arī, domā ka nejaušību nav vispār.
Nesapratu, kāda sakara atkal par nejaušībam un likumsakarībām.
Manā ēkā kaimiņi ir vistīrākā nejaušība.

Atceros psihopātu (tas reāls psihopāts) Breivīku. Arī tad tak atradās biksēsčurātājas, kas to psihopātu uzskatīja par varoni.

Labi, tā jau var pļāpāt bezgalīgi. Garas sarunas man nepatīk. Tās nogurdina. Labāk enerģiju lietot lietderīgi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 4?
Ziņa: