Bezmiegs grauj dzīvi

Aizsāka Nomocītaa 

Nomocītaa
Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 12:26
Labdien! Esmu 20 gadīga jauniete, kura jau gandrīz 3 gadus mokās ar smagiem miega traucējumiem - mostos pēc 3-5 h, lai gan organisms ir nomocīts.

Pēc psihiatra norādījumiem gandrīz jau mēnesi lietoju pirms gulēšanas 1-2 tab.Noofen, 1 tab. Anaprilin un 5 mg melatonīna.
Rezultāts: paralēli nespējai izgulēties, nevaru arī naktīs aizmigt. Pirms nelietoja zāles, aizmigt varēja labāk. Arī naktī, kad viņas nepaņemu, miegs ir tik un tā īsāks un nevaru aizmigt.

Jau PIRMS sāku lietot šīs zāles, mēnesi man arī ir sākušas jūtami, bet knapi redzami trīcēt rokas, nedaudz kājas. Pa dienu arī klapē sirds. Ko tas nozīmē? Zāles šim nepalīdz, bet bezmiegs ir tik mokošs un ieildzis, ka apnikusi jau dzīve...
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 13:51
Vajag nosaukt uzvārdu kurš psihiatrs raksta bezmiegam Noofen lai citi arī zinātu. Varbūt ka esi jau te rakstījusi jeb tas idiotisms tagad masveidā tiek praktizēts no ārstu puses? Noofen tūlīt jāatmet un jāiet pie cita ārsta.
eprst
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 15:37
Tāda sajūta, ka Noofen tiek pamatīgi lobēts. Nav jau brīnums, ka Olainfarm tā ir viena no ienesīgākajām vielām.

Meklē citu ārstu, vai pat labāk psihoterapeitu, kas risinās cēloņus, nevis sekas.
eprst
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 15:40
P.S. Lai arī Noofen it kā ir paredzēts arī bezmiegam, viņš bieži vien ir ar tādu divejādu nomierinoši-stimulējošu efektu.
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:22
Neteiktu gan ka ar psihoterapiju var ārstēt bezmiegu, izņemot ja cēloņi ir zināmi- bijuši spēcīgi pārdzīvojumi, bet pārsvarā gan es domāju ka bezmiegs ir saistīts ar endogēnu depresiju.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:42
Jā, un endogēnai depresijai nav cēloņu, ne? Tā uzrodās, tā, vienkārš... nu, ņem un uzrodas, kā no zila gaisa.
Da visam ir savi cēloņi.
Psihoterapija tak nav parasta papļāpāšana. Tur ārsts strādā pēc METODĒM.
Ne velti psihoterapeiti nevar palīdzēt saviem tuviniekiem/radiniekiem, ja gadās ar viņiem kaut kas. Tur tādu dzīļu analīze notiek, kur realitātē, parastais garamgājējs fiksi dabūtu sejā trīsstāvīgos.
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:45
Jā, un endogēnai depresijai nav cēloņu, ne? /c/

Endogēna depresija pēc definīcijas nav saistīta ar psiholoģiskiem cēloņiem.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:47
Ā, nu pareizi, pareizi, Ivariņs, cilvēks, kas no nopietnām psiholoģijas grāmatam ne sūda nav lasījis, savu "teoriju" tagad bīdīs.
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:50
Lai gan endogēnā depresija arī rada psiholoģiska rakstura sekas, un to likvidēšana nedaudz situāciju atvieglo, tomēr cēlonis nav psiholoģiska rakstura un to novērst ar psihoterapiju neizdosies.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:54
Ivariņ, nedzen tautai tuftu, jomā, kurā esi pilnīgs diletants!!!
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:55
Medicīna izdala psihogēnu un endogēnu depresiju, tas būtu jāzin, psihoterapija palīdz pret psihogēno.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 21:58
Psihoterapeiti tomēr ir cilvēki, kas vairāk, ka 10 gadus pavada mācoties un praktizējot un tici man, Ivariņ, mācību priekšmets nav no "youtubes" uz labu laimi sagrābstītiem "specu" video rullīsiem. Tur ir pasniedzēji, viedokļu pamaiņas, stažēšanās pieredzējušu kolēģu pavadībā, periodiska resertifikācija utt, nevis papļāpāšana
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:01
Medicīna nav apgūstama jūtjūbē, un šis iedalijums ir klasisks no medicīnas viedoķla.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:04
Depresiju veidi ir kā minimums 2000 dažādas.
Tu, Ivariņ, kā skatos, ar zobiem un nagiem turējies pie savas endogēnās depresijas. Tagad tādam, kā Tev, psihoterapija nokavēt, jo klasiski tiek uzskatīts, ka maxim. iedarbīga ta ir līdz 40 g. vecumam, proti, vecumam, kurā cilveks vel var izmainīt savu dzīvi.
Pēc 40.g... tur to dzīvi jau krietni grūtāk izmainīt, it īpaši. Laikam tāpēc tu tāds psihisks esi
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:05
To var izlasīt daudzos avotos, krieviski arī te, nocitēšu:
Если психогенная депрессия возникает после травмирующего психику события, то эндогенная депрессия может появиться даже при полном благополучии или из-за мелкой неприятности.

http://www.centerdushi.ru/uslugi/psixoterapiya/lechenie-depressii/endogennaya-depressiya-%E2%80%93-sereznoe-xronicheskoe-zabolevanie.html

Tātad- ja cilvēks ir izglītots tad viņš to zin, jo te vispār ir runa tieši par psihoterapiju arī.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:10
Ja, nu protams... tu, Ivar, atradīsi tieši tos citātus (nenorādot autoru), kas atbilst tavām, Ivar, domām. Tavam smadzenēm tak vajadzēja atrast "attaisnojumus" savai slimībai.
Bezjēdzīgi būs iebilst...
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:12
Iedalījums - psihogēnā un endoģēnā depresija nav mans bet ir klasisks iedalījums psihiatrijā un psihoterapijā un ir zināms jebkuram speciālistam šajā jomā.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:17
Es nekā nezinu par psihogēno depresiju. Dzirdēts ir bijis par endogēno un eksogēno.
iii
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:18
Nav nozīmes vai lieto terminu psihogēnā vai eksogēnā. Vismaz tā es saprotu.
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
28.05.2018 22:22
zābaks esi un nekas tur nav mainījies.
mad uzjautrinās
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 08:54
...o, vecais pakasīšanās gars uzsākk savu renesansi...man jau patīk...z, valē pa finiera galvu, vālē...:)...
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 10:06
hehe, mad, kad fantazē, maybe acis piever... runā, ka tad "bildītes" čotka labāk redzamas...
Visādi citādi, iešu es nu slimnieku, ar izmežģītām smadzenēm, dēļ iespringt...

Ir man pieredzīte darbā ar cilvēku tupumu... Sorry, kā vienmēr, tupuma priekšā nespēkā kapitulēju...

Vot, viena aktuāla lieta. Kopš nomainīju dzīvesvietu, manā redzeslokā nonāk viens par otru slimāki cilvēki...
Divas personas man pat bija maksājušas, pie kam, maksājušas bija pailgu laiku. Nu vot, un tur tad arī bija arī no manas puses pilnīgi cita attieksme. A ko, resurus nav ko izdāvāt pa labi un kreisi.
jezus KR
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 10:16
Nu a ko tad- tāds tādu atrod:D
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 10:23
Normāli cilvēki pirms "secinājumiem" parasti, vispirms uzdod jautājumus, jo runa jau nav par attiecībam, bet ATTIEKSMI.
Cilvēka darbība ir ar kaut ko motivēta vai ieinteresēta, lai spēle... tā teikt, nav vienos vārtos

Tā, ka te pat runa runa nav bijusi par kaut kā "atrašanu". 100 gadus man tie ļautiņi ar viņu problēmām nav vajadzīgi.

Laipnībā
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 10:25
ja nav vajadzīgi, ko tad ielaidies bezjēdzīgās diskusijās???
jezus KR
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 10:26
Atrod atrod:D
z.
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 10:29
jā, dažreiz paraktizēju idiotismu, saucās, mēģinu iekļauties šajā idiotiskaja sociumā :D
SOCIUMS
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
29.05.2018 10:31
tU jau mūsu devēsele esi gi gi
Re: Bezmiegs grauj dzīvi
31.05.2018 15:12
Autorei

Tu jau iepriekš nerakstīji par noofen?

Vai nu pasaki ārstam, ka neder, vai meklē citu psihiatru (es darītu tā).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: