Nomierinošie un aknas

Aizsāka Nomocītaa 

Nomocītaa
Nomierinošie un aknas
26.06.2018 12:42
Labdien!
Man ir jautājums - ko lai es vispār iesāku??? Gulēt bez medikamentiem es nespēju (iedzeru 3x ned. Lexotanil 1,5 mg, jo AD nesāku lietot, jo baidījos par aknām), bet pēc slimošanas, kad nedēļu lietoju Ibumetin un Noofen kopā, ALAT no normas ap 30/40 laikam...BIJA 93!!!

Tad sanāk, ka man ir jāizvēlas, kā labāk gribu ciest? No bezmiega vai sabojāt aknas? Nopietni...?
m?
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 18:08
Jāmeklē bezmiega cēlonis. Medikamenti nevar būt ilgstošs risinājums. Ir arī miega ārsti. Meditācijas, nomierinoša mūzika gulēt ejot u.tml. ir mēģināts?
depresso
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 19:10
Vai, kāda nabadzīte... Negrib risināt problēmas savā galvā, bet tikai dzert sedatīvus līdzekļus.

Piedod, nav nekādas iejūtības vai tolerances pret "cietējiem", kas neko negrib mainīt, bet vienkārši zāļoties (lasi-narkoties) nost.
cilvēks varbūt nemaz nezin ,ka ir vēl kādi varianti,kā risināt radušos situāciju....tā kā ,varbūt, ne tik uzbrūkoši!
mad garaamejot
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 20:44
...mhm...psterapijas adepti akkal parādjušies?...ko jauciet cilēkam galvu?...par bezmiegu...labak paņemt ripu, nevis mocīties ar bezmiegu...leksotanils lakam nav tas iedarbīgākais...nja...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 21:30
Viss iepriekš teiktais ir pilnīgs blefs izņemot mad teikto.
Es no bezmiega esmu ticis vaļā, bet ar pilnīgi citām metodēm. Zāles savulaik lietoju ļoti daudz un ilgi.
Un augsts ALAT rādītājs liecina par to ka organisms jau ir spēcīgi piesāŗņots. Tieši to es novērsu vairāku gadu garumā- organisma piesārņojumu, un bezmiegs pazuda.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 21:33
Tad sanāk, ka man ir jāizvēlas, kā labāk gribu ciest? No bezmiega vai sabojāt aknas? Nopietni...?/c/

Neciest no bezmiega un atveseļot aknas, un nebūs jācieš.
iii....tu taču zini ,ka tavam miegam nav nekāda sakara ar organisma attīrīšanu!!!visiem veciem cilvēkiem labi nāk miegs:))))))))))))))
zanīte
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 22:26
Fiļik, čau, kā iet?
depresso
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 23:55
iii, smadzenes attīrīt neesi mēģinājis?
depresso
Re: Nomierinošie un aknas
26.06.2018 23:59
Lādzīgs raksts par "mūžīgajiem organisma attīrītājiem" https://sobesednik.ru/zdorove/20160528-pochemu-chistit-organizm-ne-tolko-ne-nuzhno-no-i-vredno
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 09:33
Kā var aknas attīrīt,var lūdzu uzrakstit?
iii
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 10:05
Raksts minētajā linkā ir nekompetences kalngals.
Te ir vairākas metodes kā attīrīt aknas utt. http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba
mad pārdomās
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 11:04
...par attīrīšanos...ja ir nepieciešamība, ja pats rumpis ir daudzmaz lietojams, ideāla štelle ir gavēšana...ne velti visās religijās šo rituālu piekopj...ieejiet kādā Dievnamā pēc gavēņa laika...elpu sit ciet no nelabā gaisa...it sevisķi pareizticīgajiem...visi sūdi nak laukā...pats savulaik piekopu vienas diennakts atturēšanos no kostes...ūdens, kāds abols un viss...neesmu pret medikamentiem, pats arī tos brūķēju, bet...kkāda makslīga attīrīšana, domāju, ka ir maziedarbīgāka...rumpis pats sevi var savest kārtībā...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 11:19
bet...kkāda makslīga attīrīšana, domāju, ka ir maziedarbīgāka../c/
Badošanos iesaka M.Oganjan un tai ir zināms efekts bet tomēr tieši tā sauktā mākslīgā attīrīšanās ir efektīgāka, jo lietojot visu to kas stimulē aknu darbību, tiek radikāli uzlabots aknu attīrošais efekts, aknām vajag minerālvielas, eļļas un vēl šo to...problēma jau ir tā ka parasti trūkst vielu kas vajadzīgas normālam aknu darbam un trūkst ūdens arī..
mad iebilst
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 14:46
...vai stimulējot nesačakarēsi, par provi, kādu nieri?...vai sirdi?...kgan ko tik mūsu rumpis sodien sevī iekša nebāž...konservati, skābuma regulētāji, garšas pasiprintaji u c draza...tā ka...:)...
mad to !!!
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 14:51
...par ūdeni...!!!, neliekas, ka ūdens strēbšanas bums ir veikls mārketiga triks?...tā pat kā pstrpisti?...

...par pstrpistiem...kurš no sīs maldu zinātnes pamatlicējiem ir bijis laimīgs un apmierināts ar savu dzīvi???...visiem tādi aizdomīgi famīliji...šie zināja, kā nokāst kāpostu no labticīgjiem sirdzējiem...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 22:07
Nieru darbību, tāpat kā sirds darbību, var tikai uzlabot, vispār abus šos organus ir grūti sačakaret tādā veidā... nieres var sačakarēt tikai maz dzerot un pieļaujot pH krišanos, sirdij līdzīgi.
Par ūdens dzeršanu- kāds ārsts nesen raksīja ka ar to var izsaukt sāļs deficītu, vāramā sāls deficītu... nu forši- nedzersim, jo atturamies no sāls:) A es jau zināmu laiku kā saku ka abus tos vajag normāli lietot lai nav pa maz...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 22:08
Bet ūdens nu tiešām nav tik dārgs lai tas būtu mārketinga triks.
mad garāmejot
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 22:58
...oficiāli atzīts, ka Rīgas ūdensvada ūdens ir lietojams arī dzeršanaii...padomā, cik daudz ūdens tiek izdzerts dienā vienā Rīgā...un eiropā..un pasaulē?...kāda Ir finansiālā kapacitāte???...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
27.06.2018 23:10
Jā, un es to ūdeni dzeru. Bet no tā ūdens ko dienā patērē cilvēks, tikai maza daļa tiek izdzerta.Uz 1 kg svara vajag 30ml ūdeni, citādi par normālu nieru darbību runāt nenāksies. Un akmeņi veidojas tikai tur kur ir liela koncentrācija, tur kur ir pietiekoši ūdens, nekas tāds neveidojas..... nē, nu var taupīt uz dzeršanu, var... un pirkt zāles.
mad garāmejot
Re: Nomierinošie un aknas
28.06.2018 06:55
...jocīgais...es rakstīju-izdzer...IZDZER... sarēķini, cik dienas laikā tiek uzņemts šķidrums kopā ar pārtiku+kafija,tēja u. c... dzert vajag tad, kad gribas dzert, nevis strēbt truli vadoties no priekšrakstiem...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
28.06.2018 09:45
Nē, dzert vajag tik daudz lai būtu izdzerta šī norma, diemžēl daudziem ar laiku izzūd slāpju sajūta un dzerts netiek pietiekoši.
mad smīkņādams
Re: Nomierinošie un aknas
30.06.2018 07:10
...Ziedonim ir laba epifānija - leksim bedrē, leksim bedrē, redzēs kas mūs ārā vilks... brīžam sekoju līdzi divkājainajiem kustoņiem un sajūsminos, cik viegli ir manipulējams bars...strebsim ūdeni, būsim toleranti, advancēti, mīlēsim muslimus, pedāļus, iesim pie pstrpistiem, klupsim krāgā "neadvancētajiem" un "netolerantajiem", nosodīsim narikus, vienaldzīgi noskatoties uz brandavu dzerošajiem, uzņemsim sevī reklāmistu murgus... utt. utt... slimā sabiedrība...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
30.06.2018 09:08
Ā, un Tu, vesels būdams, rij zāles ?:) Nu a ko darīsi- redz kāds Tev , veselajam, sūrs liktenis:)
z.
Re: Nomierinošie un aknas
30.06.2018 09:24
Klau, iii, es toč biju šokā, kad izlasīju, ka esi 40 gadus lietojis AD.
Es, vientuļā māmiņa, kura saņēma kritiku no visiem, kam vien nebija slinkums ko kritisku izteikt, i to, miera vējos varēju apieties bez AD.
Kāds ir sausais atlikums? Ko Tu bauroji kā puskauts sivēns uz mani delfu forumā? Aizvien nesaprotu...

p.s. es šodien laba...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
30.06.2018 09:37
z. vai tad mēs jau par to nerunājām?:)
z.
Re: Nomierinošie un aknas
30.06.2018 09:38
Nē, es ar Tevi neesmu runājusi un man dziļi pie dirsas patiesībā, ko Tu doma par manu dēlu.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
30.06.2018 09:40
Es, vientuļā māmiņa, kura saņēma kritiku no visiem, kam vien nebija slinkums ko kritisku izteikt, i to, miera vējos varēju apieties bez AD./c/

Redzi, vajag kaut kā saprast ka garīgais smagi nobojāties var bez jebkādiem ārējiem iemesliem, tie gandrīz nekad tik smagi neiespaido garīgo..un tā arī būtu viela pardomām tiem kas domā ka depresiju var izārstēt psihoterapija..
iii
Re: Nomierinošie un aknas
30.06.2018 09:41
A ko tad tu gribi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 22?
Ziņa: