Uzmanības deficīta sindroms / ārsts?

Aizsāka Keekss 

Uzmanības deficīta sindroms / ārsts?
05.06.2019 15:06
Ir aizdomas par uzmanības deficīta sindromu (pieaugušajam).
Gribētu konsultāciju pie psihiatra, bet internetā maz informācijas par šo tēmu.
Vai kāds var ieteikt labu ārstu no savas pieredzes?

Paldies!
Ņikita Bezborodovs
Re: Uzmanības deficīta sindroms / ārsts?
06.06.2019 10:42
protams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ņikita Bezborodovs


Vai ir kāda pieredze? Kur viņš pieņem? Google atrod tikai kā bērnu ārstu.
Bezborodovs ir bērnu ārsts. Es neesmu tēmā, bet līdz šim neesmu dzirdējusi, ka UDS ārstētu pieaugušajiem. Vispār, tikai izlasot grāmatu par UDS, ar izbrīnu konstatēju, ka tas esot arī pieaugušajiem, līdz šim domāju, ka tikai bērniem. Man šķiet, ka jāmeklē ar meklēšanu, piemēram, var uzrakstīt kontaktformā šeit ārstam A.Saulītim - uzdot jautājumu, vai viņš varētu palīdzēt. Varbūt viņš varētu iedot kāda sava kolēģa kontaktus.

http://vitamodo.com/lv/kontakti/

Vēl ir variants uzdot jautājumu medicine.lv mājas lapā - viņi sameklē informāciju pacientam un atbild.
https://medicine.lv/jautajumi-un-atbildes
Keekss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> protams Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ņikita Bezborodovs
>
>
> Vai ir kāda pieredze? Kur viņš pieņem? Google
> atrod tikai kā bērnu ārstu.


Man personīgi nav bijusi pieredze ar šo ārstu, taču pazīstu vienu IT speciālistu, kurš ļoti labi atsaucās par šo ārstu. Ņikita ir jaunās raudzes psihiatrs, kas seko līdzi pasaules pētījumiem šajā jomā. Viņš ir arī UDHS vadlīniju līdzautors. Par pieņemšanu nezinu, kaut kas ir mainījies, bet noteikti ir vērts sazināties ar viņu.

UDHS vienas no galvenajām zālēm ir psihostimulatori, Latvijā tas galvenokārt ir metilfenidāts, kas nav licencēts lietošanai pieaugušajiem, bet ir izņēmumi.
vienkaarsa cilveeka viedoklis.
Nauda.Zaales.Miers.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 15?
Ziņa: