Depresija un Trauksme

Aizsāka Jāniszx 

Labdien man ir 18 gadi , pirms kāda gada man sakas smakšana , sirds sāka dauzīties utt , atbrauca ātrie momenta nomierinājos , pateica vegitativa distonija , ta nu pec 3 menešiem devos pie psihiatra izrakstija AD "escitiloparum" kautka ta bija , lietoju 3 mēnešus uz laiku bija labi bet tad nācās doties uz kārtējām bērēm kas uz manim atstāj riebīgas lietas , 14 gados nomira tēvs , mamma saka man šis viss jo neraudāju un noslēdzos sevī , un ta nu esmu piedzīvojis 3 bēres , bet pec šādiem notikumiem man atkal nak panikas lēkmes bet es esmu ar laiku iemācijies kontrolēt vinjas , tagad ir posms ka stradaju , un atkal iešu mācīties un daudz domaju parto kā bus , kas bus utt... doma ir vel padzert AD nedaudz ilgāk
jo nu tas diezgan traucē dzīvot .. ir kādi ieteikumi? kā stiprināt to visu? ka attiekties pret dzīvi ar mazāk bailēm , es visur saskatu bailes , nāvi , bet ja stipri sacenšos varu būt mierīgs . Paldies ka uzklausijāt
un gribu teikt ka sportoju gadu biju var teikt pievarējis tās lēkmes arto , bet pirms menešiem 2 nomira vectēvs no sirds infarkta , un man vienmer ka akutkas tads notiek uzreiz galva ir "ka man tas pats bus tulit" varbut šis viss ir saistits ar parmainam dzīvē? vai pie vainas pubertitāte? hormoni? paldoes par atbildem!.
angel
Re: Depresija un Trauksme
28.06.2019 22:51
Psihoterapeits vai/un grāmatas par tēmu vai/un youtube visādi video par tēmu. Ja ir motivācija, tad risinājumu atradīsi. Ja ir nauda tad ļoti iesaku psihoterapiju.
mad garāmejot
Re: Depresija un Trauksme
02.07.2019 21:29
https://www.healthyfoodhouse.com/big-pharma-stands-to-lose-18-5-billion-if-all-50-states-legalize-medical-marijuana/?fbclid=IwAR1hj5mEgXkgLszsqGA9_c8-cXOpkW696Y6WHdKErhGcNlPbU1dT8st_AIw

viņreiz uzjautrināja divu medicīnas spīdekļu absolūtā nekompetence šajā tēmā
failed shaman
Re: Depresija un Trauksme
03.07.2019 11:12
Big Pharma un tās kalpi varēs sūkāt ledu. :)
Lumber Jack
Re: Depresija un Trauksme
16.08.2019 18:23
Labs psihoterapeits, nekādas narkotikas (nelegālās), un, ja nepieciešams štociņš, kādas vieglas zāles. Jā, tādas arī ir, kaut vai Noofen
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 18?
Ziņa: