Vd

Aizsāka Lilija 

Vd
15.11.2019 21:53
Sveiki. Sakiet lūdzu tie kas cīnās ar VD, vai kādam/kādai ir bijis tā ka vairākas dienas ir ik pa laikam sāpes sirds rajonā?! Pirms 2nedēļām biju uz ehokardiogrammu, sirds vesela,bet šī nepatīkamā sajūta nepazūd. Un kā jūs tiekat galā ar paātrinātu pulsu, pēdējā laikā ir diez gan traki, dzeru vilkābeles tinktūru, bet uzlabojumu nav.
guruguru
Re: Vd
15.11.2019 23:49
Labāk raksti te https://calis.delfi.lv/forums/
šeit spamo viena trakā, ar niku īstā zive un daudziem citiem.
guruguru
Re: Vd
15.11.2019 23:51
Tur ir vairākas tēmas par VD, te ļoti maz vairs kāds raksta, pat ja nespamotu . bet ir tāda pieredze arī man.
īstā zive
Re: Vd
15.11.2019 23:58
guruguru, mana nika zagli, zaimu izplatītāj, murgotāj un apmelotāj, pats no sevis nekur neaizbēgsi!
Ar mani tam nav nekāda sakara..... Ne es biju, ne rakstīju. Tie tev, Ivar, paša murgi, kas nepāriet...
īstā zive
Re: Vd
16.11.2019 00:02
Viss forums zin, ka manu niku "zive" piereģistrējis un lietojis bija neviens cits, kā Ivars, kas te rakstās ar 100 un 1 niku, patreiz, guruguru.
īstā zive
Re: Vd
17.11.2019 21:36
Kur visi palikuši, kāpēc neviens neraksta? Man garlaicīgi!
Āmen
Re: Vd
17.11.2019 22:02
Ivar, tu impotentais pamuļķi, beidz spamot.
īstā zive
Re: Vd
17.11.2019 22:42
21:36 nav īstā zive


Ļoti iespējams, ka tas ir neviens cits, kā kriminālais narkomāns, kas bija nodarbojies ar niku klonēšanu.

Ivars neatpalika...

Nepiniet mani te iekšā, jo Jūsu murgiem ar mani nav pilnīgi nekā kopēja.

___________________________________

nebrīnīšos, ja mans niks tiks klonēts, tāpat, nebrīnīšos, ja mans vārds, uzvārds te tiks saistīts ar slimu ļaužu slimām iedomām.

Jūsu slimās iedomas paliek ar Jums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 4?
Ziņa: