Ar vīru laulībā nodzīvojuši esam 32 gadus. man jau ir 60 gadi. Arī agrāk viņš bija nepamatoti greizsirdīgs, bet tagad jau iet pāri visām robežām,vīrs izgudro visādas situācijas, kur es esot bijusi kopā ar mīļāko-piem.nesen viņš man paziņoja, ka pusgadu atpakaļ viņš man braucis pretī,satikušies mēs pie mājas lielveikalā, kur es esot stāvējus ipie sveša vīrieša un smaidījusi tā, kā nekad iepriekš neesot smaidījusi, vīrietis kaut ko esot murmulējis, it kā kā viņš ar mani neesot kopā. Pēc tam vīrietis arī iegājis veikalā, bet es esot bijusi sapņaina uttt. Es šādu gadījumu nezinu, un ne ar kādu citu vīrieti izņemot manu vīru, lielveikalā neesmu tikusies.Tādi līdzīgi stāsti ir daudz, apmēram mēnesi atpakaļ viņš paziņoja ka apm.pirms 10-15 gadiem pie ezera Latgalē es esot rīkojusies līdzīgi, šādi stāsti viņam ir vairumā, man pat nav ko komentēt, jo nekas tāds nav bijis, laulību nekad neesmu pārkāpusi, ko vīram esmu apzvērējusi pie mūsu mazbērniem, bet viņš saka,ka es esot mele. Vīrs grib šķirties, es arī vairs nespēju tā dzīvot, domāju, ka viņam ir psihiskas novirzes. Ko man darīt???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: