traucejumi
11.12.2019 14:08
Krc paris reizes versos pec psih.palidzibas ,jo pasnavnieciskas tieksmes,domas....nevaru izturet depresiiju jau 6 gadu garuma.gaju ar ceribu,ka man iedos zales un paliks labak,iztastiju visu ka ir,ka jutos utml.beigas ielika tvaika iela,bija vairakas diag.bet pedeja bija adaptivie traucejumi,deva zales utt.
agrak bija skumjas,loti daudz raudaju,depresija mijas ar maaniju,kad bija velme darit visu pec kartas.nu jau pedejo gadu ir ta,ka raudu tikai,ja paredzeru jegu.lielaka dala cilveku saka,ka esmu agresiva ne tikai ribuma,bet nu jau ari ikdiena..pati to juutu.
ik pa laikam biju ieslikusi narkotikas tur 2-4 dienam reizi 3 menesos,snaucu aplha pvp,patika...bet tad es pirmo reizi nokeru ''psihozi'',sapratu kas ir shizofrenija..sedeju istabas vidu dzirdeju ka no kkurienes skali zvana telefons,ka cilveki visu zin par mani,kas es esmu un mes visi esam 1 un utt.,skatijos pa logu un visa bilde bija ka no filmas-derealizacija galigaka. iesledzas muzikas klips kura redzeju mensonu un sapratu,ka vins ir satans,kas mani velk uz elli.tad man zvanija mans tuvs draugs,es domaju,ka vins ir dievs un te peksni raksta bijusais..un es padomju,ka vins velns un vini abi cinas par mani! krc totals narkotiku murgs!!!!! raudaju un ludzu dievu ,lidz pasaucu savu pazinu pie sevis,jo teicu,ka man iet shiiberis ciet...palidzeja.nu vot,tas bija trakakais ,kas notika ar mani vspr pa siem gadiem,bet vainigas,tas narkotikas.un vel pec aplha pvp lietosanas man saka paradities liela interese par kanibalismu,srijveida slepkvamam utt...pa naktim sedeju interneta un tik skatijas..kkada mistikska eiforija man to na bija....kas agrak likas biedejosi. nu tgd man kka vienalga,nav baiga interese,bet taa savadai.
es neko lietoju,macos,nodarbojos ar svarcelsanu no 2012 gada,bet depresija,pasnavibas domas mani nepamet.
BET PAR KO ES BAIDOS VISVAIRAK..man skiet man ir shizo veidigi traucejumi.piemeram ,kad kads runa,vini patiesam kko runa,nav fakts,ka par mani,bet es dzirdu,ka piem saka-haha,vina resna,stulba utt,,bet tie ir pat nepazistami cilveki un es vinus saku ienist,pazudu no tas vides.ir bijis,ka draugs kko saka un saaku dusmoties uz vinu,jo dzirdeju,ka vins par mani kko sliktu pateica..vins saka,lai ieelpoju nomierinos,jo teica,ka kko pavisam citu,ka es parklausjijos....autobusa vai trenazieru zale man ir tas pats..ar svesiem cilvekiem ari.
es nevaru neviena darba noturieties ilgak par 1.men ,jo sausmigi nemu pie sirds,ja man pasaka,ka es kko nepreizi daru,uzreiz gribas mirt.tapat ari miega traucejumi ir visus sos 6 gadus,man vairs somnols par 4tabl. nelidz,es celos 3 reizes nakti un katru reizi ,kad pamostos man gribas kadam sadauzit purnu,skaidit sienas utt,agresija.vienu bridi man rakstija kvetiapinu,bet no vina nevar pamosties muskli tik vaji kaa vate 1.tab. aa un vel man ir pazeminati tur kkadi vilni EEG ,gimene itka vevectevam ta bija,tas sajuka prata ap 40.pec sita teksa man liekas,ka man tiesam ir sizofrenija,kura attistas leni,un ir uzliesmojumi,jo katru gadu no marta lidz apmeram spetembrim man sak nakt domas par pasnavibu un velmi beigt visu,es nekad jegu neredzu.eksisteju pagaidam,jo majas neesmu viena ,bet ar draugu,kurs megina man palidzet nostabilzet kka pisihi.
JAUTAJUMS TADS-VAI TA VNK IR SMAGA DEPRESIJA VAI IR VERTS DOMAT SHIZOFRENIJU?
guruguru
Re: traucejumi
11.12.2019 15:32
Labāk domāt kā no tā tikt vaļā, nevis kas pa diagnozi.
Re: traucejumi
11.12.2019 15:51
nu ari jaaa.bet es jautaju to ar citadaku nodomu
guruguru
Re: traucejumi
11.12.2019 15:55
Ar domām par pašnāvību? Nu- pēc īstas šizofrēnijas neizskatās...Ja jau gļuki no narkotikām, man depresija, trauksme un bezmiegs arī ir bijuši, vairs nav...ir dažādas metodes.
biedrs
Re: traucejumi
11.12.2019 20:28
Enduci, Tu no Latvijas?
Re: traucejumi
12.12.2019 03:43
Ja,es no Rīgas esmu
guruguru
Re: traucejumi
12.12.2019 12:24
Tagad zāles nedzer?
Re: traucejumi
12.12.2019 12:54
tgd bija miegam somnols tikai.pedejas zales ,ko man lika dzert kvetiapins un escilstoprams.neko vairak par vaaju kermenu no tam zalem nedabuju,sajutas ka darzenim.no paroxetina vispar gandriz nomiru,stulba daktere izraxtija devu pa lielu.riebigas zales,skaties bez emocijam ar lielam acim kkada punkta un vsp viss pohuj.es personigi nenoviena AD ,ko man pa sitiem 2 gadiem rakstija,nekus uzlabojumus nemaniju,tikai bija lielaka tieksme uz dzives beigsanu.
saprotu,ka kko jau jadzer no zalem,tikai neticu,ka vinas palidz,man organisms AD nenem preti,bet no antipsihotikiem palieku par darzeni.
pgdm cinos tikai kka ar to miegu,agresijas lekmes ik pa laikam nak.un vel jau besi tas,ka es no majam vispar negribu iet ara,man nekas neinterese,visi liekas stulbi,ar draugiem ari vairs netiekos,dazi ir teikusi ,ka ir nelielas personibas izmainas.kaut ko jau daru pa dzivi,tikai prieks kam vispar,nebutu draugs majas,laikam guletu un skatitos siena lidz nomirtu :D
man jau liekas,ka lietas laba neko nedarot man attistisies smagas psih.sas vai es vnk noleksu no 12.stav majas jumta(ja bus speks tam vspr).
itka domaju pierakstities pie privata psihiatra,tikai es vairs negribu viniem uziceties,man shitaa zaalu rishina bezjega jau zajebala.
guruguru
Re: traucejumi
12.12.2019 13:20
Es arī neko vairs nedzeru no zālēm, nevajag, bet ja ir tev slikti tad kaut ko vajadzētu darīt. Zales nav vienīgais un patiesībā tās neko pat neārstē. Ir citas lietas ko var darīt, neko neesi mēģīnājusi?
Re: traucejumi
12.12.2019 14:20
nu gaju es pie terapeita,visu ko stastiju vinai,vina tik kko pajautaja,bet visa manis teitka saaka man teikt t,ko jau es tapat zinu par sevi.taa smiekligi sanak,ka es nekau runat par to,ka es ar sevi netieku gala,vina sez un raknjaajaas mana berniba(tas svarigi protams) un gaidija,kad es pec tam dzives traumam nosauktaja raudasu vai kko tadu,bet es neraudaju,vienkarsi stastiju un viss.sita man pasaka,ka vinai gruti mani saprast,jo es neatklajos visaaa sava buutiibaa....kur logika? es vinai visu savu dzivi izstastiju.laikam tiem terapetiem patik tik vilkt ara kkadas mistiskas emocijas,lai pec tam domatu wooooow,kas pa terapeitu.da huinja galigaka,kad saaku stastit par savam attieciban ar draugu,kuras man ir loti labas nonacam lidz tam,ka teica,lai nemu pauzi no drauga....es padomaju,kads nah sakars draugam,ja es kad vina nebija vsp mana dzive ,viena dzivodama riju tabletes,lai nospragtu,lekt pa logiem meginaju uttt.izdoma ari kkadus vainigos.kaut vaina ir kaut kur mana galva,ka man shi dzive ir pretiga.pa lielam terapeiti ir domati,ja tu esi pavisam stulbs,tev nav kam ticet un palaujies uz svesa cilveka viedokli(tass nekas,ka vinai ir izglitiba,vina tak nestaves tev blakus,kad striki kakla liksi)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 23?
Ziņa: