Stāvoklī starp miegu un nomodu dzirdu skaņas

Aizsāka Ramona 

Stāvoklī starp miegu un nomodu dzirdu skaņas
30.01.2020 13:58
Labdien! Uztrauc problēma, ka nu jau kādu laiku katru vakaru pirms iemigšanas, kad esmu it kā jau miega stāvoklī, bet vēl ar acīm vaļā, dzirdu dažādas skaņas - it kā kāds klauvētu, klikšķus,švīkstoņu, ir sajūta, ka kāds ir istabā, dažādas dobjas skaņas, tam visam ir tāda kā tumši pelēka krāsa. Skaņas ir skaļas.Skaņas ir telpā. Meklēju izskaidrojumu šai parādībai. Nelietoju medikamentus, esmu psihiski vesels cilvēks ar augstāko izglītību.Vai kāds ir saskāries ar kaut ko līdzīgu.
Hipnagoģiskie gļuki. Nekas nenormāls, uztraukumam nav pamata.
Re: Stāvoklī starp miegu un nomodu dzirdu skaņas
31.01.2020 14:09
Ko tas nozīmē un kapēc tie ir parādījušies? Kā novērst šo problēmu?
Hipnagoģiskie gļuki ir medicīnas termins kas neizsaka neko.
Pa lielam tas ir no kkada stresa,mierīgs cilvēks guļ saldā miegā ,bez trevogas. Ja tā ilgi turpināsies,nebūsi izgulejies ar laiku un tad būs japadzer miega zāles vieglākas vai stiprākas.deretu pa dienu jau apdomat notikumus,uz lapiņas rakstīt parcilat,vrbt ir kas tāds ,kas neapzināti kkur sēž prāta.pamegini ausu aizbāžņus,es tā darīju,acis tik ciet un pafantaze par to,kas patīk.par sajūtām nedoma
Re: Stāvoklī starp miegu un nomodu dzirdu skaņas
07.02.2020 20:34
Nervi vecīt nervi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: