panikas leekmes

Aizsāka eNDUC 

panikas leekmes
29.02.2020 14:19
Vai sestdienā var dabūt kkur uz mājām ārsta vizīti? Lieta tāda,ka panikas lēkmes ir tik trakas,ka man assinspiediens lec uz 180,viss ķermenis dur,sāp,galva kā spainis. man nekādu medikamentu pret to nav.ātros saukt nav jēga,dirst sūtīs .no mājām es iziet nevaru,jau meģināju,sākās lēkme,knapi atpakaļ aizvilkos. :((((
Anonīms lietotājs
Re: panikas leekmes
29.02.2020 20:05
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 19:24 by Daina Arāja.
Re: panikas leekmes
03.03.2020 01:49
Kāds uzsticības centrs, tādā situācijā izsauc ātros un iepiš dibenā Diazepāmu, ja galīgi traki tad dubultdevu, javar izlūkties.
Re: panikas leekmes
03.03.2020 12:56
NMPD dežūrārsts agrāk ieteica diezgan lielu devu korvalola -- tās gan ir recepsu zāles, bet nav slikti, ja panikas lēkmju vajātajiem tās ir mājās. Ārsti neārstē panikas lēkmes. Ja pats nav iemācījies tikt galā, tad tikai medikaments. Nav tā, ka NMPD šādos gadījumos sūta d.

Der arī saruna ar cilvēku, kurš saprot cietēju, tātad var derēt arī krīzes tālrunis.
Re: panikas leekmes
06.03.2020 13:16
gimenes arste izrakstija recepsu karvololu...pateica,lai braucu uz veldres ielu un saku,ka steidzama situacija ar panikas lekmem,lai kko dara.esmu jau bijusi veldres iela pie psihiatra vairakas reizes,tikai man kka saubas nak,ka vini mani ta vienkarsi panems tgd,ja uz vietas atnaksu un teiksu,ka man slikti. ;/
xxxx
Re: panikas leekmes
06.03.2020 13:22
Paprasi mīļi, neatlaidīgi un neej prom kamēr nepieņem.
Re: panikas leekmes
06.03.2020 13:31
viegli teikt.ja nervi uzbudinati,es nenokontrolesu sevi,sapsihosos un iebazis vsp ieksa arsteties :D tvaika iela pa tel pateica,ka tikai uz 13 datumu var pienemt ;/ hz kas ar to veldres ielu
xxxx
Re: panikas leekmes
06.03.2020 13:37
Nu, ir viniem pieredze ar nervoziem cilvēkiem, draugs varbūt var aiziet līdz?
Re: panikas leekmes
06.03.2020 13:41
draugs majas ir pec 15.30, parasti,kamer mes aizbrauksim bus, nu gandriz, 17.00. a kas tur veldres iela uz to laiku ir uz vietas es nezinu,man liekas,visi doki jau prom.sodien piektdiena,rit bus sestdiena tur laikam neviens nav,tikai masinjas kkadas. ;/
xxxx
Re: panikas leekmes
06.03.2020 13:48
Nu tad barauc viena pati. Gan jau nepiekausi tur nevienu.
Re: panikas leekmes
07.03.2020 09:46
Vakar psihiatrs izrakstīja betamaks un finlepsinu.
Bet izskatās,ka man no finlepsina sirds stipri dauzas un pa 10 sitieniem vairāk nekā parasti.
Ja es tikai betamaksu dzersu,būs kāda jēga?
xxxx
Re: panikas leekmes
07.03.2020 09:50
Kāda jau drusku būs.
Re: panikas leekmes
07.03.2020 17:39
Iedzersu betamaksu,tiku līdz trolejbusam,braucu un atkal sāka palikt nelabi . Taka asinsspiediens ceļas,asinsspiediena zāles gan nedzeeru,jo domāju,ka ar betamaksu man viņš tā nositisies,ka paiet nevarēšu.
Moska pamēģināt asinsspiediena zāles kopā ar betamaksu???
Besi jau laukā,man nopietnas lietas jākārto,lai strādāt varētu,bet man nekas te nepalīdz....jūtos,ka invalīds ;/
xxxx
Re: panikas leekmes
07.03.2020 17:48
Es gan asinsspiediena zāles vispār neieteiktu dzert. Tad jau labāk novērst cēloni paaugstinātam asinsspiedienam.
monk
Re: panikas leekmes
07.03.2020 23:11
Nebaidies nomirt.
Re: panikas leekmes
08.03.2020 12:28
es nebaidos nomirt,es baidos,ka neesmu spejiga darit lietas,ko agrak vareju.
ja es zinatu,ka nomirsu lekmes laika,tad zajebis. a vot transporta mocities vai kada prieksa smakt,krist utt,lai atrie pec tam brauc un pasaka,ka viss ok,to kaunu un bezjedzigi iztereto energiju es negribu.
drizak,ja lekmes nebeigsies un nekas nelidzes ,es pati sev galu taisisu,kada nah jega tad vnk eksistet ,ja neko darit normali nevar.
es nepiedzimu,lai muzigi mocitios ar kkadam huinjam.
un tapat agri vai velu draugs pametis,jo redzes,ka no manis nav jega.ka esmu slima un nekam nederiga,vinam klausities manas problemas un sapes jau vemienu dzen virsu,nevienam nepatik nelaimigi cilveki.
monk
Re: panikas leekmes
08.03.2020 20:25
Tev ir fitnesa aproce? Jo daudziem panikas laikā šķiet, ka sirds sitas ātrāk, nekā ir patiesībā. Pulsometrs palīdz nomierināties, jo parasti rāda zemāku sitienu skaitu.
Re: panikas leekmes
08.03.2020 21:16
Jap,man ir.es tieši viņu nevelku,jo kad redzu kaa man pa 10-25sitieniem minūtes laikā ceļas augsa.man sliktāk tikai paliek.noliku pgdm malā.shaja visā man visvairāk besi asinsspiediena lēkāšana,daktere tam izrakstīja zāles,bet nezinu,cik labi ir viņas dzert vsp
xxxx
Re: panikas leekmes
08.03.2020 22:18
10 sitienu pulsa pieaugums taču vispār nekas nav, 25 arī ir sīkums, ja pulss nav specīgi virs 100, tas taču nekas… ja ir 150 un vairāk, tad nav tik labi..
Re: panikas leekmes
09.03.2020 08:03
Ja,tas ir mājās sēžot pirms ārā ejot.kad ātrie atbrauca uz ielas bija 160,tad nomierinājos bija 110. Transporta kāpj uz 130,bet es uzreiz ārā kapu no transporta :,D kka tā.
xxxx
Re: panikas leekmes
09.03.2020 17:22
Citas metodes vajag pamēgināt, ne zāles.
Re: panikas leekmes
09.03.2020 17:52
Idejiski man tas betamaks tikai 10.dienam vien ir.ar asinap.zalem aizrauties nevēlos. Pagaidām dzeru daudz vitamīnus,šķidrumu un mierīga režīmā dzīvoju.lidz 1.aprilim jaatiet,jo būs prakse.
Man jau uz medikamentiem dzīvot nemaz nav vēlme,tgd tik tā situācija galīgi stulba sanāca.
Mājas stāv noofens ,ko dzeru pirms tam,bet viņš tai panikai vairs nelīdzēja.aizskreju tpc pie arstiem.
Ārā eju svaiga gaisā,vismaz uz veikalu varu aiziet,tikai kungjis sit nelabumu veikalā ...bet ar transportu vēl ir kā ir.es cenšos kka tikt tam pāri,pagaidām mans sasniegums bija nobrauktas 7 pieturas vienai :D
xxxx
Re: panikas leekmes
09.03.2020 18:56
Nu, ir pavisam citas metodes kas varētru palīdzēt, pilnīgi citas, nekādas zāles.
yes
Re: panikas leekmes
10.03.2020 14:24
Uzmanies no xxxx, kurš sevi dēvē par guru, iii utt.Tas ir slimais Ivars, kuram patīk rakstīt meitenēm un pūderēt smadzenes ar sevis izdomātajām "alternatīvajām metodēm", kā sodas rīšāna, terpentīna vannas u.c.
Re: panikas leekmes
11.03.2020 00:53
Voi te kautkās līdzīgs manam stāstam tikai man bija baigi raksti, es izsaucu ātros un mani aizved janotēloju, ka mirstu.
Betamax, Finlepsīns. Konfektes vien ir.
Re: panikas leekmes
15.03.2020 22:45
Zāles beidzu dzert,lēkmes itkā baigās nav...nu es arī baigi apkārt nekur nevajazajos...tikai visu laiku sajūta,ka es esmu paaliii...nevaru koncentrēties,atmiņa man nav,uzdodu 1 un to pašu jautājumu vairākas reizes utt.
Es nezinu kas man vainas....reāli fufelis kaut kāds. :///
vienpatis
Re: panikas leekmes
27.03.2020 19:12
Esi mēģinājusi meditēt (mindfulness meditation)?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: