Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
02.04.2020 21:26
Sveiki, visiem! Ar prieku paziņoju, ka garīgās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes" ir nolēmusi atjaunot savu darbību. Lai būtu kopā ar Tevi un pārvarētu grūtības! Mūs pagaidām var atrast FB lapā: www.facebook.com/sauleszimes.lv Informācija par palīdzības un atbalsta iespējām vēl sekos. Ja ir kādi jautājumi un ierosinājumi, droši raksti.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.04.2020 00:32 by Viss ir kārtībā!.
Mēs neesam dzīvnieki.
Atļaušos ievietot pareizo saiti facebook.com/sauleszimes.lv/
Re: Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
06.04.2020 00:33
Paldies :))), izlaboju.
KādēL darbība tika pārtraukta? Es pati biju interesējusies pie jums, bet man neviens tā arī neatbildēja, noignorēja.
Re: Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
07.04.2020 00:23
Ir tāda lieta kā izdegšana ...kad Tu ieguldi pārāk daudz sava personīgā laika, emocijas un visus iekšējos resursus darbā.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.04.2020 00:26 by Viss ir kārtībā!.
Re: Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
07.04.2020 00:31
Aicinu Tevi pievienoties slēgtajai psiholoģijas grupai "Saules zīmes", kuru tikko esmu izveidojusi.
https://www.facebook.com/groups/649102169218978/

Grupas mērķis:
✅ Palīdzēt viens otram, sniedzot psiholoģisku atbalstu;
✅ Dalīties ar personīgo un izglītojošu informāciju par trauksmi, bailēm, vainas sajūtu u.c. garīgas veselības problēmām;
✅ Dalīties ar personīgo un izglītojošu informāciju par veģetatīvo distoniju, depresiju, šizofrēniju u.c. garīgās veselības traucējumiem;
✅ Runāt par patreiz aktuālo COVID-19, un kā tas ietekmē garīgo veselību;
✅ Atklāti runāt un dalīties par savu pieredzi un uzzināt citu cilvēku pieredzi;
✅ Iepazīt cilvēkus ar līdzīgām problēmām;
✅ Uzzināt, kur meklēt palīdzību;
✅ Saņemt emocionālu atbalstu un iedrošinājumu;
✅ Rast spēku un cerību mainīt esošo situāciju.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.04.2020 00:31 by Viss ir kārtībā!.
Nu un ka pašai tagad ar veselību?
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu un ka pašai tagad ar veselību?


Man ļoti labi, paldies, ka apvaicājies!
Re: Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
08.04.2020 23:06
Paldies Dievam, diezgan labi :). Ja nebūtu veselības, tad diez vai būtu enerģija atkal atjaunot "Saules zīmes".
Pat veselas divas atbildes, tas priecē, un kadus varbūt iedevesmos arī pieteikties un kaut ko darīt:)
Re: Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
14.04.2020 21:20
Tiešsaistes jeb attālinātās psiholoģiskās atbalsta grupas.

Emocionālās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes" (www.facebook.com/sauleszimes.lv) piedāvā attālinātās psiholoģiskās atbalsta grupas.
Mērķgrupa: cilvēki, kuriem ir veģetatīvā distonija, trauksme, dažādi fobiji, depresija.

Tiek organizētas 3 grupas pēc tēmām:
1) Veģetatīvā distonija;
2) Depresija;
3) Meditācija un elpošana. Ķermeņa relaksācijas nodarbība.

Grupu nodarbības paredzēts uzsākt jau tuvākajā laikā, tikko būs nokomplektētas grupas. Divas reizes nedēļā. Dalībnieku skaits līdz 8 cilvēki. Vienas nodarbības ilgums 1,5 stundas - 2 stundas.
Nodarbības notiks caur Skype vai programmu Zoom.
Prasības: jābūt datoram, ar interneta pieslēgumu.

Pirmā nodarbība - par brīvu, katra nākošā 5 EUR.

Uzraksti brīvā formā vēstuli par sevi un to, kāpēc vēlies pievienoties grupai, raksti FB lapā: www.facebook.com/sauleszimes.lv vai uz e-pastu: sauleszimes.lv@gmail.com
Es nevienu cilvēku forumā netraucēju, forumā nerakstu vispār, kā arī, skaidri un gaiši jau sen biju uzrakstījusi, ka forumi mani neinteresē vispār.

Ivari vispār manā dzīvē nav un nekad nav bijuši. Domā, Ivar, pirms savus nepamatotos murgus izplatīt forumos.
Domā, Ivar un uzņemies atbildību par saviem iedomu murgiem, par mana nika zagšānu un saturu, ko tu ar manu niku biji rakstījis, par publisku apmelošanu - tās tavas, Ivar, murgpilnās iedomas, kam ar mani nav un nekad nav bijis nekāda sakara.

Domāju, ka neklūdīšos, ka Ivara sieva, kura, visticamāk, apmaksā Ivaram internetu, jūtas atpūtusies un laimīga mājās, jo, kamēr Ivars rakstās pa forumiem, tikmēr, vismaz viņai mājās ir miers.

Sorry, neredzu citu risinājumu, kā policijas iesaistīšanu, jo Ivars, visticamāk, nerimsies, par ko liecina ļoti ilgs laiks.
Anonīms lietotājs
Re: Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
18.04.2020 00:17
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 19:19 by Daina Arāja.
Es nevienu cilvēku forumā netraucēju, forumā nerakstu vispār, kā arī, skaidri un gaiši jau sen biju uzrakstījusi, ka forumi mani neinteresē vispār.

Ivari vispār manā dzīvē nav un nekad nav bijuši. Domā, Ivar, pirms savus nepamatotos murgus izplatīt forumos.
Domā, Ivar un uzņemies atbildību par saviem iedomu murgiem, par mana nika zagšānu un saturu, ko tu ar manu niku biji rakstījis, par publisku apmelošanu - tās tavas, Ivar, murgpilnās iedomas, kam ar mani nav un nekad nav bijis nekāda sakara.

Domāju, ka neklūdīšos, ka Ivara sieva, kura, visticamāk, apmaksā Ivaram internetu, jūtas atpūtusies un laimīga mājās, jo, kamēr Ivars rakstās pa forumiem, tikmēr, vismaz viņai mājās ir miers.

Sorry, neredzu citu risinājumu, kā policijas iesaistīšanu, jo Ivars, visticamāk, nerimsies, par ko liecina ļoti ilgs laiks.
Re: Labas ziņas! "Saules zīmes" atjauno savu darbu :)
19.04.2020 23:04
Atkal forumā sākās, bardaks! Vajag vecos gadus atpaka, tad vēl cilvēki centās atbalstīt un risināt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: