Vai tā nebija emocionāla vardarbība?

Aizsāka Anonīms lietotājs 

Anonīms lietotājs
Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 08:46
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 18:58 by Daina Arāja.
Daina Arājа
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 08:56
Es nevienu cilvēku forumā netraucēju, forumā nerakstu vispār, kā arī, skaidri un gaiši jau sen biju uzrakstījusi, ka forumi mani neinteresē vispār.

Ivari vispār manā dzīvē nav un nekad nav bijuši. Domā, Ivar, pirms savus nepamatotos murgus izplatīt forumos.
Domā, Ivar un uzņemies atbildību par saviem iedomu murgiem, par mana nika zagšānu un saturu, ko tu ar manu niku biji rakstījis, par publisku apmelošanu - tās tavas, Ivar, murgpilnās iedomas, kam ar mani nav un nekad nav bijis nekāda sakara.

Domāju, ka neklūdīšos, ka Ivara sieva, kura, visticamāk, apmaksā Ivaram internetu, jūtas atpūtusies un laimīga mājās, jo, kamēr Ivars rakstās pa forumiem, tikmēr, vismaz viņai mājās ir miers.

Sorry, neredzu citu risinājumu, kā policijas iesaistīšanu, jo Ivars, visticamāk, nerimsies, par ko liecina ļoti ilgs laiks.
Anonīms lietotājs
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 09:02
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 18:58 by Daina Arāja.
Anonīms lietotājs
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 12:47
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 18:59 by Daina Arāja.
Really? We are 100 % in control? Then why health problems? Why coronavirus? Why not know extra stuff and not have extra skills? Why not allowrd to try date? Etc. Caude limited. Why not informed about which theory from before written is true? Why not allowed to even see adoption and|or scion? I was punished even before was informed about holiday info aka before investigation..how is it fair? And Real Deity is One Above All.
Typos from rush not change message points. With limited body and brain it is allowed. And did none of those crimes accused of.
Un tas Ivars atgadina tos Aivarveidigos. Sto u nix samih za problemi?
Daina Arājа
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 19:01
Matrix 4, Tu esi viens saprātīgs cilvēks, viens pa visu forumu!
Anonīms lietotājs
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 19:21
.



Edited 3 time(s). Last edit at 23.04.2020 18:59 by Daina Arāja.
Daina Arājа
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 19:51
Matrix 4, būsim draugi, labi? Varam parunāt, sarakstīties. Tu tāds gudrs un inteliģents cilveks esi.
Tapec skaidroja ka betons pats sevi iecementeja..brivdienu infa patiesa..persona jau bija ka spogulis toreiz un ari tagad kad zud paskontroles fokuss..nevar atrast jo pats vien sutija..pats vien teica..tapec jau hijack nesanak..patiesibu nevar hijackot. Ari CSI oneliner ir trukums - realitate. Realitate vienmer var taisit comeback.
Cakam Norisam jau paranoja vienmer bijusi problema..parprot..tas tak ir nelogiski un bez vesela saprata..ja persona gribetu problemas sen butu citadak darijis un pievienojies pretrjai frontei..nevis meginajis iet uz kompromisu del parpratuma. Par piedavajumu pats nezinaja. Domaja ka cakare. Par to jau nevar sodit ar izliksanu no majas un tml.
Anonīms lietotājs
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 20:04
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 18:59 by Daina Arāja.
Daina Arājа
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
18.04.2020 20:17
Matrix 4, būsim draugi!
Daina, Nu es neesmu ienaidnieks. Neatkarigi ar kuru ir savienojums. Bet consent buca tika Parisai. Parejas valstis testeja uz JC bez consent. Tapec jau apnik skaidrot..
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
21.04.2020 00:01
Jā matrix 4 mums te forumā uz visiem jautājumiem atildēs. Arī man palīdzēs.
Which sister? I already explained about Paris, Nicky, Eliza, etc. But not gay. Straight.
enfuego, sliceju glabsana dazreiz ir pasu rokas..un nesavaldzinas. Man nav kriteriji. Iznemot vaginu.
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
21.04.2020 01:13
matrix 4 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego, sliceju glabsana dazreiz ir pasu
> rokas..un nesavaldzinas. Man nav kriteriji.
> Iznemot vaginu.


Protams.Ir tāds, sev negribēsi palīdzēt, tad arī Dievs nepalīdzēs.
Ka lai es stradaju un atpusos ja man nelauj? Nem nost energiju un veselibu un cakare un taisa par grekazi..pec tam sudzas ka nav tads ka parejie. To Covid19 es ar netaisiju. Es nezinu no kurienes uzradas.
^ Kas tas par Dievu kas cakare dzivi? Un mana attieksme ir normala. Nevajag speciali vai nespeciali mani parprast. -_-
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
21.04.2020 13:33
Es domāju tev vajag paņemt šmigu un nomierināties.
enfuego, es visu dzivi esmu bijis mierigs. Mani no malas cakare un ignore ierobezojumus. Koronavirusu es ar netaisiju. Bet skiet nervu sistema gluci no ta virusa..
Anonīms lietotājs
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
23.04.2020 12:28
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 18:59 by Daina Arāja.
Es neesmu psihs..vienkarsi parprasts..manu viedokli jau nekur nenem vera..pat majas man nebija teiksana..kad biju vesels..kad slims nav varianti..
Kam kas janozelo?
Ja melnais calitis necakaretu toreiz libido tad redzetu ari vizuali ka normals..pirms ta notikuma automatiski nevis manuali celas uz pretejo dzimumu. Kada veida normals zens ar interesi par meitenem klust par homiti?
Vakardien es butu pircis pienpaiku ja nebutu atkal iejaukusies..ta mode vienmer iejaukties..man ir savas darisanas..
Tapec viss bija pareizi. Vienkarsi ar mani nerekinas.
Es jau speciali nepretojos. Nav jau motivacija, jega un iespeja..es tad nipricom.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 18?
Ziņa: