Vai tā nebija emocionāla vardarbība?

Aizsāka Anonīms lietotājs 

Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
29.04.2020 22:21
Tad izstāsti,kas tev īsti traucē, jo tu pļūtī visu pēc kārta, tapēc arī eko navar saprast.
Nezinu kapec komandai pretenzijas pret Caroline..un ta nebija liekuliga dzive vienkarsi nav janem pa tukso kapsula ja jau bija sarkanas acis.
Atkal "kakis staiga kur tam tik" dziesma..ja tada afera bija|ir tad mani iepina manu viedokli neprasot..
------
Nezinu ko darit..es zinu ka nipricom bet tieku iespaidots lai meginatu uznemties par kautko ko nedariju vainu. Tapat ka negribeja lai skaidroju par Parisu(Lauru vai to otru)..
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
30.04.2020 19:27
matrix 4 kurā pasaulē tu dzīvo, izskatās, ka neīstajā.
Ari miega kino iestudejumi nav raditajs..
enfuego, a ka tikt istaja?
Ikdiena ari neskaitas un nevajag mani baidet..es nebaidos vienkarsi negribu konfliktet. Esmu jau teicis un varetu vel pateikt bet atkal apbizosies un besisies.. Taisniba un patiesiba tapat ir mana puse. Nezinu kapec esmu ielikts mentalaja cietuma. Es tad nenodevu. Un Vacija vinneja tapec jau tas vacu mantas man saista.
Tie testi tapat bija nekorekti uztaisiti..un citu iemeslu del..tas ka Vacija vinneja konkursa nenozime ka nemu nost.
Kamer brivdienu infas skeptiki sava starpa "karo" es tak nevaru izveleties..es tad nipricom..un noverteju gan pagatni gan tagadni. Tajas aferas mani iepina pret manu viedokli. Es ceru uz kompromisu un kopeksistesanu. Tapec speciali nepretojos. Ta tiesi nav nodeviba. Un ja jau mani lietoja par proxy tool tad ari lidz galam visticamak taisitu par grekazi..tas ar nav cesna. Es nezinu ko darit tapec palaujos uz tiem kas zin. Es nenodevu. Es censos izglabt. Tikai nezinu kada veida.
Un ja jau ta bija nevis Caroline bet Nikija vai Eliza vai tml. tad visadi Klausveidigie un Elenas nepamatoti mani aiztiek. Tacu kapec mani neinformeja un gribeja lai nenoskaidroju par Vaciju nezinu..butu citadak uzvedies. Un ari Luigi un Mario nestavu cela iegut Peach. Es vispar nevienam parim pa vidu nemaisos. Tas ir parpratums. Tacu esmu normals. Nevajadzeja sutit veselibas problemas. Varjaubut ka Tvaicenes memuarus rakstu bet vismaz nemuldu. To man piesut nevar. Es varbut esmu piemanits(pasnavnieciskas tieksmes palidzeja) bet es pats neesmu melis muldona un krapnieks aferists. Atslega pie manis nebija un nav.
Tvaicenes memuāri
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
02.05.2020 14:21
100 % patiesība, ka šitie, ko tu te raksti, tie visi ir Tvaicenes memuāri.
Par kuriem berniem ir runa? Tas ka esmu zens nenozime ka esmu briesmonis. Un es jau praktiski visu uzrakstiju ko lika galva. Un atkal apkartrjie zavajas u.c. "sakritibas"..esmu normals un speciali nepretojos. Gribeju saprast kas notiek bez izveles kadu apbizot. Ja izvelas A tad apbizojas B un C..un citadak bet vienmer kadi apbizosies. Bet es tad nipricom.
Daudzko var domat. Pec tadas pasas logikas es ari varu teikt ka citi ir zoofili..nekrofili..utt.
Nu agrak vai velak jau sapratis ka sajutas nemelo(ja)..pat ja pa vidu ir Tvaicene..
Nezinu kapec tas berns ir Stillbirth bet tas varbut ir saistits ar ierobezojumiem vai kapec nav pirmo gadu atminas..ko pats neliku un nenonema un neformateju. Kad bus nauda aiziesu parbaudities. Ar kabatas naudu to nevar izdarit.
Un ja gribetu un varetu aiztiktu bet esmu pieklajigs un man cita interese..tas palidzibas links vienkarsi citu iemeslu del radas..papildus failsafe pie reizes. Atradusi ko cakaret. ????
Not trying to stop..trying to figure out what is going on..and respond accordingly. And purple pill allows WiFi connecrion so cable Matrix not required..who can't stop huh?
Nepiemanija. Inficet ar zarazu kas boja nervus no iekspuses nav piemanisana. Citosana.
Un atkal kaimini par sevi atgadina..kas viniem vienmer trauce? Taisa par suni vai tml.
Apdomajiet labi..ieprieks pat bija Warning signali..sajutas neviltojas. Ja nebutu taisijusi par slimu un ierobezotu nevajadzetu sudzeties ka nenes pelnu..
Kas komandai ir par pretenziju pret Parisu kura tika pie consent? Katru reizi..es tak nenemu nost.
Why do i still feel like (mental) prisoner? I already explained..not responsible for what happened or did not happen.
Tie majinieki un apkartejie var vienreiz beigt gaidit "izdevibas"(kautka aizdomigi sanak ka gandriz trapa vienmer laikos kad atslabinasanas notiek) lai meginatu iejaukties. Un lai nezavajas un tml. Speciali nepretojos. Un neinterese.
Ja speciali nepretojas tas neskaitas. Tapec jau skaidro ka nav kvalificets. Nav jau viena un ta pati spele. Cits endgame.
Tiesi tapec ka nipricom ari speciali nepretojos. Gaidu kad C.S.I. pieleks ka esmu iepits afera(s) pret savu izveli..manu viedokli neprasija. Un es neesmu kermena donors vai energijas baterija.
But i dunno what Nicole did..to Paris.
Nav jau nemaz visas iespejas pameginatas..kugisus kontrolet nelauj..pilotet lidonus nevar..paardities ar sporta masinam ari nav kur..utt. Datorspeles jau nedod to realisma garsu..un kontrole gluci.
Bet ja ar mani kas notiks ar velkadu notiks..lai sajut ka tas ir ka nipricom bet soda..ta nav nemsana nost. Vienkarsi pasaizsardziba. Un kapec mani megina nokopet? Tas izskaidrotu nervu problemas..
How exactly is it loosing by being honest and normal?
I vobsem eti sekreti..
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: