Vai tā nebija emocionāla vardarbība?

Aizsāka Anonīms lietotājs 

Man nav nekas pret Kinu un Griekiju arpus gulamtelpas bet gulamtelpa mums nesaskan un consent tika Parisai..Kina tapat gribeja Robi ne mani.. -_-
Gan jau del geniem..Kina un Japana jau ari ar robotiku nodarbojas..
Es tak biezi un pieklajigi skaidroju..nav mana problema ka dazi|dazas apbizojas..ari uz citu brivdienu infu..
Un Oran(d)za krasa ari bija passkaidrojosa..Pikachu ir dzeltens..dzeltens ar sarkanu veido...? Sarkans ar sarkanu veidotu ko citu..vienkarsi bija radies daleji nepazinats(akla zona) un daleji apzinats(aferas) parpratums..
Blin. Pirms ta melna calisa libido cakaresanas 20taja datuma man pat nedomajot celas p3nis uz vag1nam. Kura vieta gomikismu redzat? Kas ta par sazverestibu? Svaks libido netaisa par LGBTQ+. -_-
Es to korona neveidoju tapec man nav pretkorona. Tiem kuri to taisija jabut..vai nu laboratorija vai citadak..mani jau ari ar kautkadu koronanoveidigu virusu inficeja..
Un smadzenes var inficet ar virusiem bet sirdi nevar. Ja sirdi likvides tad bus mirsana. Tad jau bus tiesam (bio)robotisms. Ja jau pat no YuGiOh materialiem nak podskazkas ka radies parpratums tad..bet kapec tik ilgi mani "teste"(cakare)?
mad uzjautrinās
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
07.05.2020 17:17
...visss, pizdec...n Daina Arāja vēl grib draudzēties ar mazprāti!!!...iedomājos matrixa slienaio skatienu un Dainu ar salmu cepuri galvā, garos lindrakos...mammmamia...forumam iestājas grūti laiki, ja tizluma grandi savācas vienuviet...
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...visss, pizdec...n Daina Arāja vēl grib
> draudzēties ar mazprāti!!!...iedomājos matrixa
> slienaio skatienu un Dainu ar salmu cepuri galvā,
> garos lindrakos...mammmamia...forumam iestājas
> grūti laiki, ja tizluma grandi savācas
> vienuviet...


Tu ar', jefinj, kaa saukts!
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...visss, pizdec...n Daina Arāja vēl grib
> draudzēties ar mazprāti!!!...iedomājos matrixa
> slienaio skatienu un Dainu ar salmu cepuri galvā,
> garos lindrakos...mammmamia...forumam iestājas
> grūti laiki, ja tizluma grandi savācas
> vienuviet...

jap!
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...visss, pizdec...n Daina Arāja vēl grib
> draudzēties ar mazprāti!!!...iedomājos matrixa
> slienaio skatienu un Dainu ar salmu cepuri galvā,
> garos lindrakos...mammmamia...forumam iestājas
> grūti laiki, ja tizluma grandi savācas
> vienuviet...


Mazpratis esi tu pats un ta tev nav vieniga lieta ar raksturlielumu mazs, brivdienu infa ir patiesa.
Nu jebkura gadijuma es komandu nenodevu un esmu normals. Tas ka nevaru sekmigi kauties ir del podgatovkas un resursu trukuma. A ja nebutu cakarejusi libido nebutu jasudzas..pat ja brivdienu infa butu Tvaika ielas materials..
Par Tvaiceni es rakstiju del Masquerade..bet atkal ta tur..man jau sak ari besit citu attieksme ka jaskaidro par Vaciju un Simple Life..un kapec esmu cietuma?
Katy Perry song was also prank. Noobs Person is boy..
A par Vaciju es jau ilgi skaidroju..nevar teikt ka pedeja bridi.
Daina Arājа
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
08.05.2020 21:57
Gluži manas domas! Tu esi tik gudrs un inteliģents, matrix!
Even in cartoons team members have scores to settle..but why me use as proxy tool scapegoat? And they say i have problematic attitude..i am normal.
Daina es vienkarsi biju un esmu patiess. Pat ja tiku maldinats netiku piemanits.
Daina Arājа
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
08.05.2020 23:14
Tu esi lielisks!
Re: Vai tā nebija emocionāla vardarbība?
09.05.2020 02:07
Daina Arājа Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu esi lielisks!


Tu to nopietni? Es matrixā 4 redzu, ka viņš runā par pilnīgi visu, kas ir pat domāts citā tēmā, citā pasaulē, citā nozarē un man jau ir jautājums, ka matrix 4 nemaz neapzinās, ka kautkas nav riktīgi ar viņu. Tāda sajūta, ka sēž istabā internetā, vecāki uzstaisa paēst, pats neko nedara.
Man majas majinieki ar emocionalo vardarbibu nodarbojas..pec tam apbizojas ka piefikseju..
enfuego, es neesmu sikais kas neko nedara. Es pat legali algu pelniju vairakus gadus kamer kautkas ar veselibu notika. Un vel kamer neuzzinaju ka grib mani sanaidot ar Bosiem par to ko neesmu darijis. Visadi citadi esmu normals un derigs. Parejie jau bore Vovcikam to ka nav.
Un Matrix 4 ir reference Matrix 4 filmai kas driz iznaks..ja vien Bosi draudzejas ar galvu..
Ar mani viss bija kartiba. Ar tiem kas uz mani apbizojas nebija ritigi. Tapec skaidroju ka vajag slepeni turpinat noverot un izdevigos brizos preti paprovocet. Agrak vai velak aiz nepiefiksanas aplauzisies. Tad nevares mani vainot pie komandas problemam. Es tad nipricom. Un nevis nogalinaju bet izglabu.
Not causing anything. I am framed|set up.
I am boy..just something was done to health..cause it was not happening by chance..just because i also enjoy 'pretty' girls not make me Gold Digger. -_-
It would be easier to proove that normal if it wasn't for that black dude at capital that day..messing with libido.
Starp citu..ja kads no "telefoniem" nebija paredzets mans tad pec pasu hijackistu logikas tagad ir caur counterhijack jo kad toreiz kautko ara skatijos tam man teica ka "to(nebija jau specificets) "telefonu" nevajag" vai tml. Man ir aizdoma ka kautko ar mani (ne)izdarija mazam esot..bet kapec ir jamirst? Tak interneta ir alternatives..bez mainisanas caur navi ari var ilgi dzivot.
Even if it is self doubt due to inability to be courageous at least it was and is not cowardice. Unlike those few who framed|set up me..while growing up.
Then got upset i noticed.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 17?
Ziņa: