Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
20.04.2020 00:43
Pirmo reizi Latvijā emocionālās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes" (www.facebook.com/sauleszimes.lv) piedāvā tiešsaistes jeb attālināto atbalsta grupu cilvēkiem ar veģetatīvo distoniju.

Dalībnieku skaits līdz 5 cilvēki.

Divas reizes nedēļā, pirmdienās un ceturdienās, plkst. 18.30 - 20.30 (2 stundas).

Ko iegūsiet no dalības grupā:

✅ Runāsim par palīdzības iespējām. Pati pazīstu Veģetatīvo distoniju no A līdz Z, tā man jau ir 25 gadus. Stāstīšu, kas man palīdz, kā arī pārējie dalībnieki dalīsies ar ieteikumiem, kas viņiem palīdz.
✅ Iepazīsieties ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas problēmas.
✅ Varēsiet izrunāties un saņemt emocionālu atbalstu un iedrošinājumu no citiem grupas dalībniekiem. Radīsiet spēku un cerību mainīt esošo situāciju.
✅ Runāsim arī par citām tēmām, kas saistītas ar pašizolāciju, piemēram, vientulību, bailēm, darba zaudēšanu.
✅ Psiholoģisks atbalsts 24/7. Esmu izveidojusi whatsapp grupu (telefonā), kurā grupas dalībnieki pēc nodarbībām jebkurā laikā var komunicēt ar mani un savā starpā.

Nav svarīgi, kurā pasaules vai Latvijas malā tu atrodies, jo grupas nodarbības notiks ar interneta starpniecību, caur programmu Zoom.

Dalības maksa: 5 EUR - ziedojums par enerģijas apmaiņu.

Nodarbības organizē un vada "Saules zīmes" vadītāja Kristīne Leja, kā arī psihologs.

Uzraksti brīvā formā vēstuli par sevi un to, kāpēc vēlies pievienoties grupai.

Raksti privātu ziņu uz e-pastu: sauleszimes.lv@gmail.com



Edited 5 time(s). Last edit at 04.05.2020 01:57 by Viss ir kārtībā!.
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
22.04.2020 15:44
Ar prieku paziņoju, ka pirmā grupas nodarbība notiks pirmdien, 27. aprīlī. Vēl brīvas 2 vietas.
Lūdzu rakstīt privātu ziņu uz e-pastu: sauleszimes.lv@gmail.com
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
04.05.2020 01:52
Atgādinu, ka katru pirmdienu un ceturdienu online veģetatīvās distonijas atbalsta grupa, no plkst. 18.30 - 20.30.
Labs bizness
Par godīgu enerģijas apmaiņu!
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
04.05.2020 16:52
lēti gan...
Kas tur godīgs? Vienai personai ir tik daudz enerģijas lai vadītu entās atbalsta grupas? Nu, piečuks tiks bet kāda tur tā enerģija katram pretī- tas ļoti apšaubāmi. Pārāk daudz grupu.
Par godīgu enerģijas apmaiņu!
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
04.05.2020 23:26
Psihopātiem grupas netiek organizētas.
Nu, es neko neteiktu ne par zināšanām ne teorētiskām iespējām ko var izdarīt viens cilvēks, bet ja runā par enerģijas apmainu, tad katram dalībniekam tik daudzās grupās tā mazāk sanāks tomer. Tas varbūt nozīmē ka pa piečuku - tas tā lēti bet ….
Nē, nu lai jau veicās, negribu neko sliktu teikt, tikai baigi daudz to grupu pa letu naudinu
Menesi tie ir 40-50 jevriki par tuksu plapasanu, jo ta nav nekada psihoterapeita vadita grupa.
Par godīgu enerģijas apmaiņu!
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 00:20
Parazītiem, kas veģetē uz citu cilvēku resursiem, nepalīdzēs ne par maksu, ne bez.
Par godīgu enerģijas apmaiņu! izklausās pēc Ivetas . Šitas negatīvisms..

jo ta nav nekada psihoterapeita vadita grupa./c/ - protams ka tā ir tikai papļāpāšana un tas enerģijas daudzums tur nevarētu būt seviški liels kas tiek mainīts..
Par godīgu enerģijas apmaiņu!
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 13:28
Normāls viedolis, varu tikai atkārtot. Psihopātiem, kas parazitē uz citu cilvēku resursiem, tādiem nekas nepalīdzēs, ne par maksu, ne bez.
Psihopati ka reiz ir tie, kas piepelnas sada veida. Zoom ir bezmaksas programma, kapec man butu jaizmet tie 40-50 eiro menesi kadam paspasludinatam guru, kurs 25 gadiem griezuma nav izarstejies no VD? Par so summu var nopirkt daudz gramatu, kuras bus daudz vertigaka informacija.
Es atkal domāju ka labāk taču ir vienkarši ņemt un izārstēt to VD, nevis atbalstīt….
Par godīgu enerģijas apmaiņu!
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 17:18
Tās atbalsta grupas tiek organizētas citiem cilvēkiem un maksa ir par organizatora ieguldīto laiku un enerģiju.
Bez maksas neviens neko neorganizēs un nevadīs, jo bez maksas strādājot, tiešām, var saslimt.
Tur nav, normāliem cilvēkiem, nekā nesaprotama, kā arī, nevienam nekas netiek uzspiests. Gribi, piedalies, negribi, nepiedalies.
Tad to nevajag saukt par ziedojumu.
Par godīgu enerģijas apmaiņu!
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 17:30
Ziedojums tas nav, bez maksa ir simboliska, tā būtu pareizāk.
jo bez maksas strādājot, tiešām, var saslimt./c/
Pa naudu arī var saslimt, ja maz enerģijas cilvēkam, tad saslims ta kā tā, ja jau reiz ir bijusi izdegšana..Man lielas ka vai nu psihoterapeits pa normālu samaksu vai papļāpāšana draugu lokā….
Par godīgu enerģijas apmaiņu!
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 17:36
Nevis maz enerģijas cilvēkam, bet pārāk daudz dažādu darbu uzņemšanās ir bijusi.

No nekā nedarīšanas arī var saslimt
Viss ir relatīvs- maz enerģijas vai daudz darbu, kada starpība? Pa to piečuku no katra tur atdeves nevar būt tik daudzās atbalsta grupās.
Daina Arājа
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 19:59
Nu, un kā Jums patīk, kad šite forumietis, psihopātijas slimnieks Ivars bija piereģistrējis manu niku un daži no man zināmajiem cilvēkiem, kas mani zināja, kā nika "zive" īpašnieci, nesaprata, kādā sakarā te bija plivinājies mans niks.

Jautājums aizvien aktuāls. NO KURA DATORA IR REĢISTRĒTS NIKS ZIVE.

Tas jau ir noskaidrots - te bija uzdarbojas PSIHOPĀTS Ivars, kas pats bija rakstījis ar mani niku un pēc tam citu cilvēku klonus bija piedēvējis man. Smieklīgi, lai neteiktu, ka nožēlojami.
Es psihslimniek Ivar, tik zemu nekad neesmu kritusi, lai nodarbotos ar niku vai textu klonēšanu.

Biju mainījis (kārdeiz) dzīvesvietu un pie Ivara biju vērsusies, kā pie tuvumā dzīvojoša kaimiņa.
Iepriekšējā dzīvesvietā man nekad nav bijušas problēmas ar vēršanos pie kaimiņiem, ja vajag ko smagāku atvest vai uznest, vai kādu instrumentu aizņemties.

Bet te, izrādījās, kaimiņos dzīvo reāls PSIHS.
Daina Arājа
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 20:03
Psihopāt Ivar, savu žokli jau esi pazaudējis. Gaidi citus ciemiņus, kas tev zarnas izlaidīs.
Anonīms lietotājs
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 20:06
NEREĢISTRĒTĀ Daina Arāja noteikti ir psihopāts Ivars, kas laikam aizmirstis iezert savas vakara zāles.
Daina Arājа
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 20:07
Psihopāt Ivar, savu žokli jau esi pazaudējis. Gaidi citus ciemiņus., kas tev zarnas izlaidīs.
Daina Arājа
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 20:10
Iveta manu niku ir nozagusi un piereģistrējusi! Maita!
Anonīms lietotājs
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 20:37
Mentālais KROPLI Ivar, aizver žaunas!
Daina Arājа
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 20:40
Un pasakiet ložmetējniekiem lai brauc pie manis, es pati vadīšu psihā Ivara aizturēšanas operāciju!
Daina Arājа
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 20:59
Es sūdzēšos Valsts Robežsardzei jo robežas ir pārkāptas!!!
Anonīms lietotājs
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
05.05.2020 21:36
Te būs info par psihopātiem, tādiem, kā Ivars:

https://www.youtube.com/watch?v=PX-qGkFdcKA

Psihopātija - tiem, cilvēki, kam tā ir, tas viņiem ir uz mūžu.

Smadzeņu defekts, kas esot iedzimts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 12?
Ziņa: