Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

Ta nav vegetativa distonija. Tas ir vai nu magisks|zinatnisks viruss kas hijacko|tml. vai hronisks..pasi skaidroja ka kadreiz tuseja slimnica. Vareja slircet..
Un nervu sistema jau iedalas taja ko var kontrolet un taja ko nevar kontrolet. Nebrinisos ja kamer vizinajos iedeva kautkadu nervu sunu hijack koronanovirusu..bet tad nesudzieties ka nevaru normali padzivot un pastradat. Nav jau veseliba un energija. Un es domas nemainu. Es vienkarsi nezinu kada veida esosaja situacija paradit ka Vacija vinneja. Apkartejie jau iebilst un ja tads viruss ir tad caur to ganjau manipule ar kermeni ari. Grib lai kads cits iznakums butu. Manu viedokli ja ari prasa ko nedara tad ignore. Un neatteicos no svarigam lietam. Kontekstam ir nozime.
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
13.05.2020 15:40
Tiem, kuriem liekās, ka pastāvīgi noorganizēt un vadīt grupu ir ļoti viegls naudas pelnīšanas avots, uz priekšu :). Starp citu, tas nav tikai darbs grupu noorganizējot un divas stundas vadīt. Tā ir arī pastāvīga grupas biedru atbalstīšana arī ārpus grupas, kas arī paņem daudz laika (esmu izveidojusi šiem cilvēkiem whatsapp grupu, kurā katru dienu sazinamies).

Mans emocionālais un laika ieguldījums grupā ir tik liels, ka domāju, vai vispār vēl veidot jaunas grupas...

Un Zoom nav bezmaksas programma :), ja grib runāt vairāk kā 40 min.

Esmu piedāvājusi arī piesaistīt psihologu, bet tad ir divas reizes lielāka summa, un tad savukārt cilvēki nav gatavi par to maksāt.



Edited 3 time(s). Last edit at 13.05.2020 15:47 by Viss ir kārtībā!.
>Nodarbības organizē un vada "Saules zīmes" vadītāja Kristīne Leja, kā arī psihologs.

un

> Esmu piedāvājusi arī piesaistīt psihologu, bet
> tad ir divas reizes lielāka summa, un tad
> savukārt cilvēki nav gatavi par to maksāt.

ta jau atkal maldina tautu
Nu pag..ja esosais koronaviruss iet kopa ar 5G tad ieprieksejais koronaviruss iet kopa ar 3G-4G un tas izskaidro liekas problemas..jebkura gadijuma ta nebija godiga cina un priekskam vispar jacinas? Cik man zinams vai tad nepietiek ar ikdienas darbiem lai pelnitu iztiku? Pat pamatenergiju un pamatveselibu cakare..kautkas nav ritigi. Vienatne vienkarsi nevaru apliecinat.. Un man jau apnik skaidrot ka ta KP dzesma bija vai nu prank vai social experiment vai (specials) parpratums..spriezot pec ta ka mani censas partaisit par to kas neesmu varbut tas ir atgadinosais zinojums man ka esmu normals..jo pat ja ta bija shapeshiftere ta vienalga bija meitene un es esmu zens.
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
14.05.2020 10:13
ak tad ta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> >Nodarbības organizē un vada "Saules zīmes"
> vadītāja Kristīne Leja, kā arī psihologs.
>
> un
>
> > Esmu piedāvājusi arī piesaistīt psihologu,
> bet
> > tad ir divas reizes lielāka summa, un tad
> > savukārt cilvēki nav gatavi par to maksāt.
>
> ta jau atkal maldina tautu


Jums jāmaina domāšana, beidziet visur meklēt negatīvo!

Nav nekādas maldināšanas. Jā, grupas organizēju un vadu - es "Saules zīmes" vadītāja. Sludinājumu rakstīju sen, kad, jā, biju piesaistījusi psihologu.

Dzīve ievieš korekcijas. Psihologs nav gatavs strādāt par mazām naudām, savukārt grupas biedri nav gatavi

iesaistīties ar lielākām summām.



Edited 2 time(s). Last edit at 14.05.2020 22:48 by Viss ir kārtībā!.
Re: Veģetatīvās distonijas atbalsta grupa
16.05.2020 06:53
Vai eksistē šinī pasaulē, kas dara kautko par velti? Par maizes tiesu vismaz ir kas dara, bet tāpat nav par velti! Ja tu gribēsi ēst un gribēsi darīt par velti, kā domājat jūs to varēsiet? Jēzus darīja par velti, tukšā traukā piepildīja, pilnu trauku ar ēdienu, vai jūs esat jēzus?
Viss ir kārtībā! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tiem, kuriem liekās, ka pastāvīgi noorganizēt
> un vadīt grupu ir ļoti viegls naudas
> pelnīšanas avots, uz priekšu :).

Ir mēģināts. :)
Vislielākās grūtības ir dabūt pietiekami daudz cilvēkus. Ja organizē par velti, ir grūtības atrast. Par maksu nav mēģināts. Varbūt tieši sanāktu, jo izskatītos profesionālāk.
Cik gadus tas Ivars var šantažēt ar viņu pilnīgi un nekādi nesaistītu cilvēku

Tak Iveta Ozoliņa šajā forumā neraksta, tikai ieskaitās un konstatē faktus, ka psihopātijas slimnieks NEPĀRTRAUKTI MURGO !!!

jo kas tad cits tas ir, ja ne psihopāta Ivara murgi

Ivar. Es nekad neesmu klonējusi un rakstījusi tur, tajos komentos, kur tu iedomājies, ka rakstu IT KĀ ES

ATJĒDZIES , NENORMĀLAIS PSIHOPĀT IVAR

KAS MAN IR JĀDARA?

Man uz policiju nav laika iet

Vai tiešām neviens nevar to PSIHOPĀTU IVARU NOBLOĶĒT !? MUGRI TAK VIŅAM NEPĀRIET

Prātu izkūkojis psihopātijas slimnieks, bez jebkāda no Ivetas Ozoliņas puses dota iemesla, gadiem ilgi te, šajā forumā terorizē cilvēku !

Tas no Ivara puses nebeigsies, ja reiz līdz šim nav beidzies! Viņam tak 40+ gadus ir diagnoze - psihopātija, kas nav nepakļāvusies nekādām ārstēšanās metodēm.


Ivara sieva, Ivara radinieki - dariet kaut ko ! Atpestījiet Ivetu no sava Jūsu slimā radinieka!

Foruma administrācija, SOS!



Terors, naturāli terors forumā no tā psihopāta Ivara
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: