DEPRESIJAS atbalsta grupa

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

DEPRESIJAS atbalsta grupa
20.04.2020 00:47
Pirmo reizi Latvijā emocionālās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes" (www.facebook.com/sauleszimes.lv) piedāvā tiešsaistes jeb attālināto atbalsta grupu cilvēkiem ar DEPRESIJU.

Dalībnieku skaits līdz 8 cilvēki.

Grupu nodarbības paredzēts uzsākt jau tuvākajās dienās, tikko būs nokomplektēta grupa.

Divas reizes nedēļā, plkst. 18.00 vai 19.00 (pēc vienošanās ar dalībniekiem), vienas nodarbības ilgums 1,5 - 2 stundas.

Nav svarīgi, kurā pasaules vai Latvijas malā tu atrodies, jo grupas nodarbības notiks ar interneta starpniecību, caur progrmmu Zoom.

Ko var dot atbalsta grupa:

✅ Iepazīt cilvēkus ar līdzīgām problēmām;
✅ Runāt un dalīties par savu pieredzi un uzzināt citu cilvēku pieredzi;
✅ Uzzināt palīdzības iespējas;
✅ Saņemt emocionālu atbalstu un iedrošinājumu;
✅ Rast spēku un cerību mainīt esošo situāciju.

Dalības maksa: 5 EUR - ziedojums par enerģijas apmaiņu.

Nodarbības organizē un vada "Saules zīmes" vadītāja Kristīne Leja, kā arī psihologs.

Par manu pieredzi ar depresiju, vari izlasīt šeit: https://kokteilis.la.lv/celties-lidz-ar-saules-zimi

Uzraksti brīvā formā vēstuli par sevi un to, kāpēc vēlies pievienoties grupai.

Raksti privātu ziņu uz e-pastu: sauleszimes.lv@gmail.com
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
20.04.2020 23:47
Es jau pie jums biju, samaksāju 5euro, par neko. Jums ar mai vnk netikt galā :)
depresivus
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
21.04.2020 15:32
Kura psiholoģe vadīs grupu? Man tas ir svarīgi.
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
21.04.2020 19:27
ENFUEGO

Ja gribās pateikt kaut ko sliktu, labāk nesakiet neko. Grupas būtība ir tieši nevis viena cilvēka (grupas vadītāja) palīdzības sniegšanā, bet grupas biedru savstarpējā palīdzībā. Grupa nav brīnumlīdzelis, kas der visiem. Dažiem der grupas darbs, dažiem neder. Tāpat kā arī individuāla psiholoģiskā/psihoterapeitiskā palīdzība nav brīnumlīdzeklis. Ja Jums liekās, ka 5 EUR ir daudz par 2 stundu nodarbību (plus iekļauta tēja/kafija un uzkodas), tad Jūs laikam nezināt kādas ir vidējās cenas Latvijā citām grupas nodarbībām un inidividuālajai psiholoģiskai/psihoterapeitiskajai palīdzība, kur tas cipars ir kriieeetni augstāks par 5 EUR :).

Pielikumā: varat paskatīties RSU cenas: http://psihosomatika.lv/klinikas-cenas



Edited 4 time(s). Last edit at 21.04.2020 19:33 by Viss ir kārtībā!.
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
21.04.2020 19:35
depresivus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kura psiholoģe vadīs grupu? Man tas ir svarīgi.

Ja tiešām interesē grupa, tad lūdzu raksiet privāti, uz visiem jautājumiem atbildēšu: sauleszimes.lv@gmail.com
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
21.04.2020 21:14
Es jau negāju uz uzskodām.Es tikai pateicu, ka manā gadījumā, tur bija cita situācija, secināju, ka viņu metodes nepalīdzēja man, lai jau citi iet, es jau neteicu, ka atbalsta grupa ir slikta!
aha
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
21.04.2020 21:58
Es laikam tāds pastulbāks esmu bet tomēr tā arī nebiju sapratis- vai nodarbība ir internet vai tomēr klātienē, man tomer liekas ka ļoti neskaidri tas ir pateikts.
aha
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
21.04.2020 22:04
Vēl- nebūtu slikti ja tomēr varētu atbildēt arī te, nevis privati, jo man tā pašam neinteresē, bet varbūt kadam ieteikt, tad labāk zināt kas un kā.
Anonīms lietotājs
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
21.04.2020 22:43
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 19:02 by Daina Arāja.
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
22.04.2020 00:29
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es laikam tāds pastulbāks esmu bet tomēr tā
> arī nebiju sapratis- vai nodarbība ir internet
> vai tomēr klātienē, man tomer liekas ka ļoti
> neskaidri tas ir pateikts.

Sludinājumā ir teikts, ka tā ir attālināta grupas nodarbība, kas notiks ar interneta starpniecību, caur datorprogrammu Zoom (šī programma patreiz ir vadošā attālināto semināru un citu nodarbību vadīšanā). Diemžēl pagaidām nav atļautas grupas klātienes tikšanās. Tāpēc pagaidām šāds modelis caur datoru. Taču šim modelim ir savi plusi: grupā var iesaistīties cilvēki no jebkuras Latvijas vai pat pasaules vietas, kā arī nav jātērē laiks un nauda klātienes tikšanai.
Taču tikko būs atļautas klātienes tikšanās, tā arī notiks klātienes tikšanās, bet tikai Rīgā, jo ārpus Rīgas ir maza interese.
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
22.04.2020 00:33
Daina Arāja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Apsveicami ir tas, ko darat. Paldies,
> nepievienošos. Man cita atbalsta grupa, citi
> skolotāji un citas meditāciju tehnikas, par
> kurām maksāju tieši tik, cik prasa autori,
> stingri ievērojot autortiesības.
> Bez tam, man nav ne depresija, ne neirozes, ne
> citas fiziskas vai mentālas problēmas.
>
> Veiksmi arī Jums!

Paldies par labiem vārdiem! Tas nav viegli no malas, kā cilvēkiem liekās, hop - un grupa noorganizēta. Es jau strādāju 2 nedēļas, lai šādu grupu savāktu un tā reāli sāktu darboties!

Tad jāsaka, ka Jums paveicies :)!
Re: DEPRESIJAS atbalsta grupa
22.04.2020 00:36
Pēc 2 nedēļu intensīva darba, varu teikt, ka beidzot - šo piektdien, tas ir 24. aprīlī notiks PIRMĀ online GRUPAS NODARBĪBA cilvēkiem ar DEPRESIJU. Ja kādam interesē, tad vēl 1 vai 2 vietas ir brīvas :).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 25?
Ziņa: