Stress, Veģetatīvā distonija, izdegšanas sindroms, depresija - online projekts

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

Jums tika uzdots vienkāršs jautājums. Tad nu, ievelciet elpu, ja Jums tā vieglāk, un atbildiet.
Patrurpinot par elpošanas vingrinajumiem- tie ir ļoti labi pie VD un stresa, trauksmes..pārsvarā tā ir Butakova metode, bet patiesībā tas nak no austrumiem.
Jautājums bija cits. Atbildiet uz jautājumu. Vai Jums grūti koncentrēties uz vienkāršu jautājumu?
Vai teksts par grūtu? Ko Jums vajag šinī forumā?
Elpošanas vingrinajumu pamatā ir neliela elpas aizturēšana, kas izsauc zinamu CO2 daudzuma aizturi organismā, efekts ir paradoksāls, jo tas rezultāts ir tads ka asinsvadi paplašīnās...
monitors Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jautājums bija cits. Atbildiet uz jautājumu. Vai
> Jums grūti koncentrēties uz vienkāršu
> jautājumu?
> Vai teksts par grūtu? Ko Jums vajag šinī
> forumā?


Es pie Jums, aha, vērsos.
Kad cilvim paurī tarakāni, bet cenšas tīrīt aknas...
Jau iepriekš citēju par naturopātiju:

Nākamais vissvarīgākais solis ir organisma attīrīšana . Sārņainā ķermenī asinsvadi sašaurinās, un šūnas nesaņem pietiekami daudz asiņu un barības vielu. Tāpēc ir ļoti svarīgi nekavējoties attīrīt ne tikai zarnas, bet arī plaušas, nieres un aknas, locītavas, asinis un limfu./c/

https://biofab-kup.com/ru/naturopathy/
Tatad sanāk ka elpošanas vingrinajumi mazina to efektu ko dod sārņi un toksīni organisma, jo uzlabo asinsriti..
Tāpēc es personīgi pat visai augstu vērtētu to seminaru par elpošanu.
Pat matrix 4 ir sakarīgāks. Tas, vismaz, atbild uz jautājumiem un cenšas turēties vienā, savā tēmē.
Jūs, aha, arī varētu ņemt piemēru no matrix 4 un rakstīt kaut kur atsevišķi, vienā, savā tēmā.
Izksatītos muļķīgi, bet tāda nu ir tā aha "garīgā veselība". Aha ir cilvēks, kas sarunājās pats ar sevi, kurš ir visādu sazvērestību teoriju atbalstītājs un vispār, kaut kāds padumjš cilvēks.
Tātad kopumā jau vērtīga ir šī programma, tikai ļoti pietrukst naturopatija tajā, bet to katrs var pielikt klat:)))
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ak vai, atkal jau šitā….


Aha, ko šitas nozīmē? Pakaidro, lūdzu! Paskaidro, kā normālam cilvēkam pienāktos!
Lai kaut ko jautātu, der palūgt un saņemt atļauju.
Bet programma tiešam ir neslikta, ja vēl pielikt klat naturopātiju, tad būs lieliski.
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lai kaut ko jautātu, der palūgt un saņemt
> atļauju.

Nu protams. Aha pats nesaprot, ko raksta, tāpēc arī neko nevar atbildēt, kā tikai izdomāt izcili trulu atrunu, kas spilgti demonstrē aha smadzeņu defektu.
Kroplis atkal piespamoja jēdzīgu tēmu.
Akūtas lēkmes, saprotams ārstē psihiatrs. Sī tēma nav domāta akūtajiem.
Tieši tā, šī nav vieta pamuļķiem sludināt pseidozinātniskas teorijas.
Ja pseidozinātniskas teorijas palīdz, tad tās ir labas, labākas nekā zinātniskās kas nepalīdz, jo medicīna taču nezin ne VD ne šiszofrēnijas cēloni.
Tāpēc es atzīstu akupunktūru, nevis zinātnisko analfabētismu.
Izej kādreiz ārā, paelpo svaigu gaisu. Varbūt kļūsi par kripatiņu gudrāks.
Visu dienu svaigā gaisā, ārpus pilsētas, lieliska diena, patikami:)
Tas patīkami relaksē, uzlādē ar pozitīvām emocijām:)
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man jāstrādā, plkst 05:00 jāceļās, nesanāks
> piedalīties.


Nodarbības notiks tieššaistē, taču nodarbības tiks saglabātas 1-2 dienas, tādējādi, lai cilvēkiem ir iespējas noskatīties nodarbību sev vēlamā laikā un vietā :).
Cik gadus tas Ivars var šantažēt ar viņu pilnīgi un nekādi nesaistītu cilvēku

Tak Iveta Ozoliņa šajā forumā neraksta, tikai ieskaitās un konstatē faktus, ka psihopātijas slimnieks NEPĀRTRAUKTI MURGO !!!

jo kas tad cits tas ir, ja ne psihopāta Ivara murgi

Ivar. Es nekad neesmu klonējusi un rakstījusi tur, tajos komentos, kur tu iedomājies, ka rakstu IT KĀ ES

ATJĒDZIES , NENORMĀLAIS PSIHOPĀT IVAR

KAS MAN IR JĀDARA?

Man uz policiju nav laika iet

Vai tiešām neviens nevar to PSIHOPĀTU IVARU NOBLOĶĒT !? MUGRI TAK VIŅAM NEPĀRIET

Prātu izkūkojis psihopātijas slimnieks, bez jebkāda no Ivetas Ozoliņas puses dota iemesla, gadiem ilgi te, šajā forumā terorizē cilvēku !

Tas no Ivara puses nebeigsies, ja reiz līdz šim nav beidzies! Viņam tak 40+ gadus ir diagnoze - psihopātija, kas nav nepakļāvusies nekādām ārstēšanās metodēm.


Ivara sieva, Ivara radinieki - dariet kaut ko ! Atpestījiet Ivetu no sava Jūsu slimā radinieka!

Foruma administrācija, SOS!



Terors, naturāli terors forumā no tā psihopāta Ivara
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man jāstrādā, plkst 05:00 jāceļās, nesanāks
> piedalīties.


Nodarbības notiks tiešsaistē, noteiktos laikos, bet tiks saglabātas 1-2 dienas, tādējādi tās var noskatīties jebkurā citā sev ērtā laikā.
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tātad kopumā jau vērtīga ir šī programma,
> tikai ļoti pietrukst naturopatija tajā, bet to
> katrs var pielikt klat:)))


Paldies, par viedokli. Padomāsim, ko var un/vai pievienot no "netradicionālas" medicīnas un terapijas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 24?
Ziņa: