BEZMAKSAS čats par Veģetatīvo distoniju un depresiju

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

BEZMAKSAS čats par Veģetatīvo distoniju un depresiju
22.05.2020 15:38
Garīgās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes" aicina pievienoties

BEZMAKSAS Whatsapp 24/7 čatam par tēmu: "Veģetatīvā distonija un depresija"


Grupu var atrast whatsapp (telefonā) ar šādu linku:


https://chat.whatsapp.com/JRI4hsswkey0jp3MThL0oo


Runāsim par palīdzības iespējām un atbalstīsim viens otru.


Ja ir kaut kādas problēmas ar pieslēgšanos, rakstīt uz telefonu man, grupas administratorei: 26123019.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.05.2020 15:43 by Viss ir kārtībā!.
Ir ļoti svarīgi nekavējoties attīrīt ne tikai zarnas, bet arī plaušas, nieres un aknas, locītavas, asinis un limfu./c/
Iveta atkal spamo ar zagtu niku..
Dīvaini, cik var būt pretīgs cilvēks.
aha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Iveta atkal spamo ar zagtu niku..


Šo neesmu rakstījis es.
Naturopāts savā dabīgajā vidē

Runcene, foruma Administrācija, foruma tehniskais personāl, nu tak sašņorējiet to debīlo Ivaru !!!!!


Tak uzrakstiet kāds no foruma tehniskā persnāla, ka es MŪŽĀ SAVĀ TO debīlo Ivaru neesmu ne aiztikusi, ne klonējusi, ne sarunājusies. Ko tas plānprātiņš te gadiem MURGO !!!

H E L P foruma personāl !!! S OS !!!!!!!!!

Kroplo smadzeņu īpašnieks Ivars nozaga man niku , izplatīja pa forumu manu V.Uzv. <-- KĀĀ SAKARĀ??? !!!
Cik gadus tas Ivars var šantažēt ar viņu pilnīgi un nekādi nesaistītu cilvēku

Tak Iveta Ozoliņa šajā forumā neraksta, tikai ieskaitās un konstatē faktus, ka psihopātijas slimnieks NEPĀRTRAUKTI MURGO !!!

jo kas tad cits tas ir, ja ne psihopāta Ivara murgi

Ivar. Es nekad neesmu klonējusi un rakstījusi tur, tajos komentos, kur tu iedomājies, ka rakstu IT KĀ ES

ATJĒDZIES , NENORMĀLAIS PSIHOPĀT IVAR

KAS MAN IR JĀDARA?

Man uz policiju nav laika iet

Vai tiešām neviens nevar to PSIHOPĀTU IVARU NOBLOĶĒT !? MUGRI TAK VIŅAM NEPĀRIET

Prātu izkūkojis psihopātijas slimnieks, bez jebkāda no Ivetas Ozoliņas puses dota iemesla, gadiem ilgi te, šajā forumā terorizē cilvēku !

Tas no Ivara puses nebeigsies, ja reiz līdz šim nav beidzies! Viņam tak 40+ gadus ir diagnoze - psihopātija, kas nav nepakļāvusies nekādām ārstēšanās metodēm.


Ivara sieva, Ivara radinieki - dariet kaut ko ! Atpestījiet Ivetu no sava Jūsu slimā radinieka!

Foruma administrācija, SOS!



Terors, naturāli terors forumā no tā psihopāta Ivara
Pizģec, jūs esat vairāk kā vienkārši slimi.
te bijušas provokācijas ar Viltus Profiliem un pers. datu izkrāpšana. Krimināls.
Cik gadus tas Ivars var šantažēt ar viņu pilnīgi un nekādi nesaistītu cilvēku

Tak Iveta Ozoliņa šajā forumā neraksta, tikai ieskaitās un konstatē faktus, ka psihopātijas slimnieks NEPĀRTRAUKTI MURGO !!!

jo kas tad cits tas ir, ja ne psihopāta Ivara murgi

Ivar. Es nekad neesmu klonējusi un rakstījusi tur, tajos komentos, kur tu iedomājies, ka rakstu IT KĀ ES

ATJĒDZIES , NENORMĀLAIS PSIHOPĀT IVAR

KAS MAN IR JĀDARA?

Man uz policiju nav laika iet

Vai tiešām neviens nevar to PSIHOPĀTU IVARU NOBLOĶĒT !? MUGRI TAK VIŅAM NEPĀRIET

Prātu izkūkojis psihopātijas slimnieks, bez jebkāda no Ivetas Ozoliņas puses dota iemesla, gadiem ilgi te, šajā forumā terorizē cilvēku !

Tas no Ivara puses nebeigsies, ja reiz līdz šim nav beidzies! Viņam tak 40+ gadus ir diagnoze - psihopātija, kas nav nepakļāvusies nekādām ārstēšanās metodēm.


Ivara sieva, Ivara radinieki - dariet kaut ko ! Atpestījiet Ivetu no sava Jūsu slimā radinieka!

Foruma administrācija, SOS!!



Terors, naturāli terors forumā no tā psihopāta Ivara
ROKAS TRĪC NO DUSMĀM KA TAS PSIHOPĀTS IR MANI IZVEDIS!
PILNĪGI VISS IEKŠĀ VĀRĀS, LIEKAS KA TŪLĪT EKSPLODĒŠU!
Zive naktīs guļ. Zivi neinteresē būšana vienā forumā ar te esošiem emocionāli nestabilajiem mentālajiem slimniekiem, kuriem domāšanas un uztveres līmeni diktē viņu ilggadīgā disfunkcionalitāte.
Jau sen teicu - tā tik turpiniet. TāāāāāāāāāāāLU tiksiet, nožēlojamie... ops... piedošan' .... patoloģiski laimīgie! :D
NEMĀCI MANI! PATI ZINU KAD GULĒT JĀIET!
а на пенёк нужно садиться с огурцом в жопе tam tur naturopātijas cienītājam :D :D :D
и на хуй посыпать перец
Zivei jau nekas vairāk neinteresē kā dzimumorgāni un rupjības.
Nez kāpēc zive bija spējusi rakstīt par Franciju, Spāniju, Itāliju, Šveici, Angliju, Stokholmu, par koncertiem, dzīvajiem, par kultūru, māklsu, par dažāām grāmatām un 1000 un 1 citu tēmu. Zive vnk nav gribējusi atkārtoties.

Bet tas nu gan fakts - katrs "izlasa" tikai to, cik viņa aprobežotība tam spējīga.
Tā, piem., Наука Jūsu redzējumā ir Mauka, bet Koktēlniecība Jūsu acis ir koktēĻniecība utt. Prātu izkūkojuši mentāli slimnieki, vnk, Jums taisi, trešās durvis pa labi, rindas kārtībā ar iepriekšēju pierakstu, šagom marš.
Sekls un prasts cilvēks ir zive, kaut arī rakstītu par jebko.
Nekad neesmu bijusi ieinteresēta būt virtuālā vidē un sevi demonstrēt.
Nekastoties uz to, vismaz man bija ideja - par komunikācijas kultūru un līmeni virtuālā vidē.
Domājiet katrs paši par sevi - kādu vērā ņemamu idejas vadīti piesējāties cilvēkam, kura ar Jums nav vēlējusies komunicēt.
и на хуй посыпать перец/c/

Uz ko tādu tikai zive( Iveta) ir spējīga.
Abi vienā maisā metami.
Mugri Ivaram aizvien nebeidzās. Vai nu grūti viņam kaut uz mirkli bija iedomāties, ka 16:52 tika klonēts niks.

Un par mana V. Uzv. minēšanu te - tu, Ivar (kurš pats savu vārdu neslēp) - tātad, tiksi sodīts.

Vēlreiz saku - atšujies, mana nika ZAGLI un Viltus Profila veidotāj, Ivar!
Kāda pretekle!
Vienmēr laipni, zagli un Viltus Profila veidotāj, Ivar!
Dabūsi pa olām!
20:24

nika klons

Ivaram nav olu, jo Ivara vispār nav, vismaz manā pasaulē. Nav un nekad nav bijis, par ko PALDIES visiem svētjiem!
Tas jau sen ir jūtams ka zive cīnās ar savu iedomu tēlu, jo neviena cita te nav.
vēl viena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas jau sen ir jūtams ka zive cīnās ar savu
> iedomu tēlu, jo neviena cita te nav.


Neatbilst patiesībai, bet, varbūt kādam tā vnk gribētos domāt.
Bija laiks, kad biju noignorējusi intuīciju... sarežģīta tieši tolaik bija situācija... nevajadzēja uzticēties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 8?
Ziņa: