Jānis Ozols

Aizsāka AGedroics 

AGedroics
Jānis Ozols
22.05.2020 20:32
Viltusnacionālais deģenerāts Jānis Ozols izvairās sniegt skaidru atbildi uz manu jautājumu par Vinķeles politiku! ???? https://xtv.lv/rigatv24/video/0L4G04VqGab-22_05_2020_uz_linijas
SOS
Re: Jānis Ozols
22.05.2020 20:32
Cik gadus tas Ivars var šantažēt ar viņu pilnīgi un nekādi nesaistītu cilvēku

Tak Iveta Ozoliņa šajā forumā neraksta, tikai ieskaitās un konstatē faktus, ka psihopātijas slimnieks NEPĀRTRAUKTI MURGO !!!

jo kas tad cits tas ir, ja ne psihopāta Ivara murgi

Ivar. Es nekad neesmu klonējusi un rakstījusi tur, tajos komentos, kur tu iedomājies, ka rakstu IT KĀ ES

ATJĒDZIES , NENORMĀLAIS PSIHOPĀT IVAR

KAS MAN IR JĀDARA?

Man uz policiju nav laika iet

Vai tiešām neviens nevar to PSIHOPĀTU IVARU NOBLOĶĒT !? MUGRI TAK VIŅAM NEPĀRIET

Prātu izkūkojis psihopātijas slimnieks, bez jebkāda no Ivetas Ozoliņas puses dota iemesla, gadiem ilgi te, šajā forumā terorizē cilvēku !

Tas no Ivara puses nebeigsies, ja reiz līdz šim nav beidzies! Viņam tak 40+ gadus ir diagnoze - psihopātija, kas nav nepakļāvusies nekādām ārstēšanās metodēm.


Ivara sieva, Ivara radinieki - dariet kaut ko ! Atpestījiet Ivetu no sava Jūsu slimā radinieka!

Foruma administrācija, SOS!



Terors, naturāli terors forumā no tā psihopāta Ivara
nopietni
Re: Jānis Ozols
23.05.2020 00:29
Pārāk garš video. Kurā minūtē to var redzēt?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: