Psihol.tests.

Aizsāka Ci 

Psihol.tests.
27.06.2020 23:24
Kāds var pateikt ka notiek psiholoģiskā testēšana tvaika iela pie psihologa.??? Vai ir vērts iet?
aum
Re: Psihol.tests.
29.06.2020 20:38
ir vērts iet gan. Kādas 2 stundas runāsieties un vajadzēs strādāt ar bildītēm un pārbaudīs atmiņu un domāšanas spējas. Beigās iedos ļoti garu psihol izpētes testu ap 550 jautājumiem, ko vajadzēs veikt pašam. Bet cilvēks pats jau to slēdzienu nemaz nedabūs uz rokām un nevarēsi iepazīties, ja psihiatrs nosūtījis uz testu. Tikai ja pats maksā, saņemsi visu uz rokas
Re: Psihol.tests.
29.06.2020 21:12
Psihiatram ir pienākums cilvēkam šī testa rezultātus nokopēt un iedot -- ja pacients lūdz.

Es teiktu, ka man bija galīgi garām. Psihoterapeite ļoti smējās. Tarakāni jau man, protams, bija un ir, bet ne tie. Biju vīlusies un nolēmu, ka tā acīmredzot neko nevar diagnosticēt.
Re: Psihol.tests.
30.06.2020 18:29
A ja to testu uztaisa viņi maina diagnozi vai kam viņš var domāts? Es piemēram tāpat zinu,kas man patīk vai nē,kāds man raksturs un komunikācija ar citiem utt.
So
Re: Psihol.tests.
30.06.2020 19:35
Mana pārliecība ir tāda, ka to liekēžu bandu nav jēgas barot. Viņus interesē "kas un kāds", nevis "kāpēc un kā".
aum
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 14:31
vispār jau parasti uz šo psihol diagnostiku iet tad, ja grib kārtot invaliditātes grupu. Bet tā nevar
Po
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 15:43
So Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mana pārliecība ir tāda, ka to liekēžu bandu
> nav jēgas barot. Viņus interesē "kas un kāds",
> nevis "kāpēc un kā".


Aizej un pasaki tiem psihiatriem acīs, ko te raksti, jo kāda jēga pasplepus, aizmuguriski šito rakstīt? No tā kkas mainīsies?
Aizej, pajautā tiem psihiatriem, lai pastāsta, cik cilvēkus viņi savā darba gadu laikā ir izārstējuši un, lai tie psihiatri pastāsta ko darījuši tie cilvēki, kas varējuši izārstēties.
Lai psihiatru vietā runā viņu darbi!
So
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 17:51
Ja tev strādātu loģiskā domāšana, tad saprastu, ka pie psihiatriem nestaigāju. Nevienam neko nav jāpierāda, kaut gan paši psihiatri atzīst, ka izārstēt nevienu viņi nevar. Var tikai atvieglot simptomus. Ir alternatīvas metodes, daudz efektīvākas par antidepresantiem un miegazālēm.
Po
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 18:08
Ar manu loģiku tam nav nekāda sakara, jo šajā forumā, pēc tekstiem spriežot, raksta daudz tādu cilvēku, kuri apmeklējuši psihiatrus. Ģimenes ārsti tak neizraksta psihotropos medikamentus ilgtermiņā.
Lai cilvēki paši domā, kam uztic savu veselību. Tak nav nekā briesmīga uzdot psihiatriem jautājumus.
So
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 18:57
Pag, pag... Runa ir par par psihiatriju un psihologu testiem, ne ģimenes ārstiem. Vai es kritizētu nozari, ja pats izmantotu tās pakalpojumus? Nē taču. Man tas liekas loģiski.

"Lai cilvēki paši domā, kam uztic savu veselību."
Nevienā vietā neesmu uzspiedis savu viedokli vai kādam ko pavēlējis, atšķirībā no tevis.
Po
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 19:21
> Nevienā vietā neesmu uzspiedis savu viedokli vai
> kādam ko pavēlējis, atšķirībā no tevis.

Kam šitas adresēts un kādā sakarā?

Es tēmu komentēju, cilvēkiem, kas apmeklē psihiatrus, nevis diskutēju. Komentēju, vispārējai domas paplašināšanai, nevis kādam kaut ko konkrētu uzspiežu. Nevajag uztver personīgi to, kas tā nav bijis domāts!
So
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 19:39
Pārlasi vēlreiz tēmu, ja grūti atcerēties, kam šeit esi ko atbildējis/usi.

Tālāk diskusiju neturpināšu, jo nav jēgas.
Po
Re: Psihol.tests.
01.07.2020 19:49
A kāpēc tev psihiatri liekās liekēži?
Tad jau par liekēžiem var nosaukt visus, t.sk. lielo ierēdņu armiju un it īpaši, ierēdņu armiju, kas visi veģetē no nodokļu naudas.
Saskaiti kabinetu durvju skaitu vienam pašam ieņēmumu dienestam, ja nav ko darīt.
Saskaiti durvju skaitu veselības inspekcijai un ministrijai, kuru tāpat, nekādu pievienoto vērtību sabiedrībai nav radījuši.
Re: Psihol.tests.
02.07.2020 16:10
Kkāda iemesla dēl man palūdz,lai aizeju uztaisu. Tagad gribēja likt bipolāro traucējumu diagnozi,kam es galīgi nepiekrītu,jo man nav mānijas fāžu,man ir tikai apātija vai sucidālas domas,tieksmes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: