gribu wellbutrin..

Aizsāka skumja333 

gribu wellbutrin..
03.07.2020 18:36
lieta tāda ka viens ārst izrakstijis man mirzatenu lai es guļu, BET paradijas liela problema!! lieks svārs un izmisums ar to..
pierakstijos pie cita psihiatra. lai viņš izraksta wellbutrinu, jo no viņa samazinas apetite, TIEŠI tās kas man ir vajadzīgs, kā man paskaidrot to visu ārstam, baidos, ka viņa var man atteikt....

un vēl ļoti liels izmisums, jo esmu viena šājā vasarā vai man var palidzēt trankvilizātors no vientulības sajūtas,,,, antidepresanti nepaliidz...negribas vairāk neko šajā pasulē redzēt
SZNS
Re: gribu wellbutrin..
03.07.2020 18:54
Tas būtu pārsteigums, ja neizrakstītu. Es agrāk prasīju Valsts ārstam gan mirtazapīnu, gan Wellbutrin. Vienīgais, ko atteicās rakstīt, bija Ritalin, jo tas ir narkotisks.

Pret vientulību zāļu nav.
skumja333
Re: gribu wellbutrin..
03.07.2020 19:33
paldies, ļoti gribas samazināt svaru, vnk lieks svars jau no gaisa paraadas
SZNS
Re: gribu wellbutrin..
03.07.2020 19:56
Vienīgi jārēķinās, ka varētu būt grūti aizmigt bez mirtazapīna, kamēr smadzenes atradinās + Wellbutrin ir stimulants.
skumja333
Re: gribu wellbutrin..
03.07.2020 20:03
es ceru ka daktere būs laba un iedos man recepti uz diazepamu, iepr. nedeva((((((((((( teica ka nē, bet man taču grūti, es esmu nervoza un uzbudināta ļoti bez viņa, nezinu kā nomierināties
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 9?
Ziņa: