Cipralex, Fluanxol, Noofen

Aizsāka Ronda 

Cipralex, Fluanxol, Noofen
01.10.2020 11:30
Labdien,

Vakar biju pie psihoterapeita un no vienas tikšanās reizes noteica, ka man ir depresija un ka jāsēžas uz ripām + psihoterapijas kurss. Viss it kā ir ok, bet samulsināja nozīmēto tablešu daudzumus - Cipralex, ko no 1/4 pakāpeniski palielinu līdz vienai pilnai tabletei dienā, tad 1 tablete dienā Fluanxol un trīs reizes dienā Noofenu. Vai kādam ir bijusi šāda kombinācija?

Paldies
aum
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
03.10.2020 14:58
Ir kādreiz lietots Escitaloprams (=Cipralex) un Fluanxol 1mg. Abus bieži lika kopā (kādreiz). Ar savu tagadējo apziņu es nelietotu šādas zāles. Izmaina smadzeņu bioķīmiju neatgriezeniski. Vienīgi tad, ja cilvēks nespēj piecelties no gultas, negrib ēst un nemazgājas, kas viss ir smaga depresija - tikai tad es šādas zāles lietotu.

Bet ja cilvēks pats iet pie psihoterapeita, runājas un meklē risinājumu, domāju, ka nevajag indēt sevi ar šādām zālēm. Jāskatās, kas radījis nomāktību un jāstrādā ar to, nevis uzreiz jāmetas uz ķīmiskām tabletēm. To no pieredzes saku, jo esmu savā dzīvē izmēģinājis ap 8 - 10 dažādus antidepresantus. Praktiski visus, kas pieejami. Tablete nespēj mainīt situāciju, kā dēļ cilvēks ir nomākts. Tāpēc jāstrādā ar cēloņiem.

NOOFEN ir ļoti vājš un kopā ar abiem pārējiem neredzu jēgu lietot. Pie tam dārgs, jo mēnesī aizies ap 60 eiro, ja pateica lietot 3 tabletes dienā
aum
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
03.10.2020 15:04
un Noofenu ar pat par zālēm nesauktu. Bērnu konfektes. Kādreiz man parakstīja lietot 2 - 3 tab dienā, bet neko nejutu. Pilnīgi neko.

Adaptols ir tāds pat biznesa projekts, jo neko nejutu, kad lietoju. Arī dārgs, lai gan abi ražoti tepat Latvijā
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
08.10.2020 14:55
Esmu lietojusi gan Cipralex, gan Fluanxol, un ļoti labi palīdzēja. Bet tad es nebiju spējīga aiziet pat pie psihiatra. Viss ir atkarīgs no stāvokļa, es uzklausītu vēl kādu viedokli.

Es teiku, ka tā ir pati vieglākā psihiatrijas kombinācija, tas varbūt cilvēkam no malas var šķist traki. Varbūt arī tādam, kurš to redz pirmo reizi.

Bet jebkurā gadījumā es runātu ar vēl vienu psihoterapeitu.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.10.2020 15:33 by Runcene.
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
26.02.2021 08:04
Man nelīdz Fluanxol es neguļu pa nakti no viņa. Noofen ir labs, bet vai nerodas pieradums, ka palīdz tikai sakumā?
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
26.02.2021 15:44
Atkal jūs par konfektēm runājat :)
Žopa
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
26.02.2021 16:04
Nav nekadas durik konfektes.
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
26.02.2021 21:10
Žopa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav nekadas durik konfektes.


Priekš manis ir konfektes. Tas pats kas truxals ir konfektes, kopā ar psihiatru vēl smējāmies par manām zālēm ko tas priekš mana stāža ir konfektes.



Edited 2 time(s). Last edit at 26.02.2021 21:28 by enfuego.
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
27.02.2021 20:59
Vai tiešām visas šīs tabletes ir jālieto? Vai tas tomēr ir tablešu bizness :( Vai tiešām ir jādzer visu ko izraksta?
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
28.02.2021 16:21
Ivo12345 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai tiešām visas šīs tabletes ir jālieto? Vai
> tas tomēr ir tablešu bizness :( Vai tiešām ir
> jādzer visu ko izraksta?


To vai jādzer izlemj tikai pats pacients! Psihiatrs izraksta viņas pēc jūsu sūdzībām.
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
01.03.2021 20:54
bet tam jau es eju pie ārsta, nevis kā jūš gribat, bet kā vajag un kā mediķis uzskata par vajadzīgu
KKKzons
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
03.03.2021 23:31
Mediķim tas nav vajadzīgs. Tā ir katra paša pacienta dzīve. Mediķiem ir savā dzīve.
Psihiatram tādu pacientu varbūt 100 nāk. Par katru iedomājas dažas minūtes mēnesī.
Es jau papētītu vairāk, ko izraksta. Izlasītu instrukciju vismaz. Jaunu zināšanu nekad nav par maz.
KKKzons
Re: Cipralex, Fluanxol, Noofen
03.03.2021 23:43
Dzirdot, cik daudz zāļu psihiatri izraksta pirmajā vizītē cilvēkam, kurš neko pats neprasa, man vispār šķiet, ka vairumam vienalga. Galvenais ir sazāļot, lai ir apmierināts. Katra no šīm zālēm iedarbojas uz savu receptoru sistēmu galvas smadzenēs vai pat vairākām. Tās tiek stimulētas un bloķētas, radot tomēr sekas ilgtermiņā. Noofen varbūt pat ir trakākais no visa, jo gaba-b sistēma ir sevišķi jūtīga pret to. Nav jūtams tādēļ, ka tie receptori jau ir notrulināti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 25?
Ziņa: