Nedaudz dziļi aizdomājoties

Aizsāka enfuego 

Nedaudz dziļi aizdomājoties
03.12.2020 04:37
Pārdomas

Man jau tā vara un politika ir apriebusies, man tas spēlē uz psihi, tas ir apmēram, kad tev katru dienu čakarē smadzenes. Latvijā dēļ varas var netikai saukstēties, bet psihiski saslimt, vai nu dēļ izdzīvošanas un zaudēšanas uznākt depresija. Jo viens otru ēdam nost lai izdzīvotu. 30 gadi pagājuši un šitie kropļi iznīcina savu tautu.

Žēl ka Latvijā jaunatnei skolās par vēsturi un politiku acis aizmālē ar nepatiesiem, faktiem, jo projām atceros, kā man skolā stāstīja, ka Latvieši izscīnīja valsts neatkarību, pēc sastaptiem veco ļaužu cilvēkiem dzīve un patiesiem stāstim. Valdība sakurināja to tautu un tanī laikā visi vēl ticēja, ka būs labāk, mēs neko neatguvām, latvietis pats no muguras to taksistu nošāva un krievs nevienu nenošāva, krievi paši atkāpās, latvietis zināja, ka pēc krievu atkāpšanās, varēs sazagties un pensionāra dzīvokļus nopirkt par santīmiem. Krievi ir malači, viņi visu atstāja, bet latvija visu nogremdēja un notirgoja, tagad mums vairs nav nekā, tikai smiekli nāk kad sadzirdēju kad kariņš teica, ka latvijā naudas nav tik daudz kā nekad, ja jau tā tad, kāpēc pensionāram pat drīkst būt minimālā 90 euro mēnesī, kāpēc, invaliditātei ar 2 grupu ir jāiet uz psiheni ziemas periodā, jo ar 64 euro viņam nav kur iet, kāpēc alkoholu tirgojat un tad sodat, kad viņš ir lietojis alkoholu, kāpēc nevar uzscelt jaunas ēkas, kur varētu izmitināt tos kuriem ir pēc kautkāda tur jobanajā agrākajā laikā strādājošiem neieskaitāmais darba stāžš un viņam ir jādzīvo uz ielas un jāpaliek par bomzi. Es jau zinu, atceraties, ka latvijā likumi ir perfekti sakārtoti, ka latvietis likumīgi arī neko nevar izdarīt, ir tikai viens variants, kādam jāieiet domē ar bombu un viss jauzspridzina. man ir kauns par mūsu prezidentu un par iepriekšējiem, priekš kam maksāt prezidentam naudu, ja viņam nav vara, vaitad mums jāmaksā par to, ka viņš aizlido un pārstāv mūsu valsti citās valstīs, man ideja es arī varu būt prezidents un nolasīt tekstu no ekrāna priekšā, bet ticiet man es būtu to vērts, man nevajadzētu gatavoties teikt uzrunu tautai. Mēs eiropā esam tikai tereoteriāli, bet ne finansiāli. Ja man skolā sasprauda batonus, vai balsot par ES vai nē es idiots projekta nedēļā balsoju par iestāšanos eiropas savienībā, jo likās, ka mēs tad dzīvosim līdzvērtīgi, kā viņi, protams nejau kultūrā, bet naudā. Tagad vis ir tādā pakaļā, ka latvietis ēd latvieti nost, jo vairs jau nav ko zagt, nu meži vēl palikuši. Ja naudas joptvai ir tik daudz tad, kāpēc imigrantiem ir dzīves vietas par brīvu un pabalsti lai izdzīvotu, bet trūcīgām nedzērāju ģimenēm, izsniedz tikai eiropas,IEGAUMĒJIET eiropas pārtikas pakas, nevis Latvijas, un par izsniegto komunālo dzīvokli vēl prasa maksāt tādā veidā atņemot bērnam ēdienu, vaitad tas skaitās palīdzēsim trūcīgajiem? Nu protams valdība pateiks, ka speciāli šēž uz sociālajiem pabalstiem, lai nestrādātu, paga es saprotu ārzemēs speciāli šēž jo tur reāli maksā un palīdz, bet to ko izsniedz trūcīgajām ģimenēm sociālie, tas ir smieglīgi, labāk iet strādāt, es peiņemsim, netaisos vispār sociālajiem kautko lūgt, jo man būs kauns. Es vispār vairs neko nesaprotu, bļedj mana zeme, man nav jāmaksā nekāds nodoklis joptvai, man ir uzstaisīti administrātīvie pārkāpumi par alkoholu un krāj procentus par to, bija 15 euro tagad 160euro, ziniet kā to sauc LIKUMĪGĀ MAFIJA. Es eju uz aptieku pēc savām zālēm un, kā jau parasti tantuks pensionārs sapērk pilnas dozas ar zālēm, es jau viņu pazīstu viņai jau dzīvokli ņems nost, jo zāles dārgas un ēst vaig. Nu tādas ir pilna latvija, ka zālēm dahuja aiziet naudas un tantuki ir vieni pamesti, kamēr dēli gaida, kad mantojumā paliks dzīvoklis, vot tāda ir tā realitāte. ziniet ko nozīmē latvijas Pase? Latvijas Pase nozīmē to, ka tu esi Latvijas Republikas īpašums. Mūsu valdība ir mūsu māte kura ira jāklausa, ja neklausīsi nedabūsi ēst pat vēl sliktāk, iedos te prāvu naudas sodu, es to sapratu tad, kad Japānā pie manis iaradās latvijas Vēstniecība un pateica, ka viņi neko nevar palīdzēt, tātad mani var tikai sodīt, bet palīdzēt nevar. Arī pēc Jāpānas atbrīvošanas Vēstniecība pat bagāžās somu nevarēja man nopirkt kur salikt mantas, iedeva kaukādus maisus. Es tad īsti sapratu cik es esmu vienaldzīgs Latvijai, kā Latvijas republikas pilsonis un saprotot situāciju cik smagi man gāja, mani vēl pie tā plūs mani apkaunoja visai Latvijai, ka es esot sliktais narkokurjērjs, kurš praktiski neiespējami bez valsts palīdzības viens pats stājās priekšā Japānas tiesai, es sapratu, cik varai latvietis īstenībā, kā Pilsonis ir vienaldzīgs grūtajos brīžos. Jā valstij nav nodokļu maksātāji, bet mēs jau tauta neizdzinām ārā pusi latviešu iedzīvotājus uz ārzemēm strādāt, teiksim tā, ja man nebūtu meitas Latvijā, es šito nodevīgo, pārdoto, bezskaunīgo, valsti pamestu. Protams citi tur krīt panikā par hokeju ar ko lepoties, es pateikšu tā man patīk hokejs un patīk, kā mūsējie cīnās un sākumā lepojos, bet es pārstāju pat par to lepoties, jo visu savu dzīvi es tikai to rezultātu redzu, ka mēs pat pusfinālā nēsam iekļuvuši un medaļas nav. Kā es varu lepoties, kad ir dziesmu svētki latviešiem, kad tie izrādās ir acu aizmālēšanas svētki, es varu pateikt precīzi latvija tagad ja kāds pasaka, ka viņš ir patriots, tad tur ir skaidrs kāds ir viņa finansiālais statuss. Un tā veidojās mūs paudze, latvijai bija vienalga, ka es palikšu Japānā, un latvietim būs vienalga, vai kaimiņš blakus ir ēdis vai nav, Latvietis man liekas pat neizsprot vārda nozīmi PATRIOTS. Nē nu var jau iziet pie domes ar dažiem uzrakstiem, par kautkādām pretenzijām, nu uzskatu, ka tā ir tīra ākstīšnas, saeima, jau sen ir gatva un zin ka valsts ir sūdos, tikai vara ir vietā. Nu priekš kam jālaiž amerikāņu karavīri latvijā? Ko mums amerikānis palīdzēs? Karā? Pret ko? Pret krieviju? Protams, ka krievs atbildēs ar to pāšu arko amerikānis, ja viņi tuvojās robežai, tad krievi arī gatavojās tam, nu bet mums jau tāpat ir pakaļā, jo no eiropas vairs nevaram iziet un krievi mūs atpakaļ arī vairs neņems, mēs īstenībā esam tādā dirsā, ka lidmašīna krīt, bet jau ir nokritusi. Mēs visu esam zaudējuši, cieņu, godu, mīlestību, draudzību, uzsticību, jā jā tas tieši attiecās uz Latvijas Valsti, nauda mūs jau vairs neglābs. Valdība Rīgu grib izveidot tādu, kā nu piemēram Amsterdamu vai citu ES valsti, a kas ārpus rīgas tur pohuj lai sprāgst nost, tāpat jau tālie lauki ir pamesti.

Vienvārdsakot mēs esam sašķelta tauta un mūsu īstās vērtības ir iznīcinātas. Mums vajadzēja sadarboties ar krieviju un nenostāties pret viņiem, ka to valdība dara, tagad latvija skaitās amerikāņu pusē, un mēs arī krievijai tagad esam ienaidnieki. Rasisms, naids, vara, ir mūsu elle. Dažreiz domāju, ja es to4na zinātu, ka es nomirstot uzreiz atrodos citā labākajāpasaulē, es gribētu lai uz šīs planētas uzskrīt armagedons, jo viss ir aizgājis par traku un aizies veltrakāk. Dažreiz domāju kaut visi nosprāgtu un es ar savu ģimeni un meitām paliktu vieni paši uz šīs planētas.

Vēlu jums veiksmi forumieši. Varat man nepiekrist, nedomājiet, ka es tagad izdošu grāmatu esmu jau uzreiz kautkāds GURU :) :)
matrix 4
Re: Nedaudz dziļi aizdomājoties
26.11.2022 06:52
A kapec kad es sito noverojumu skaidroju tad mani megina saukt par nodeveju? Var patikt un var nepatikt Kaimins(Krievija) bet Kaimins tomer ir blakus, kamer Amerika slepjas aiz okeana.
A ja nevar iziet no Eiropas tad mums ta Eiropa ir pretjaizmanto vai japalidz iedzivotajiem izveidot alternativu sistemu.
JāzepsG
Re: Nedaudz dziļi aizdomājoties
27.11.2022 00:18
Kad man ir grūti, es iedzeru... Es neesmu perfekts. Tu arī neesi perfekts! Mūsos visos kaut kādi mīnusi eksistē.
Latviets
Re: Nedaudz dziļi aizdomājoties
27.11.2022 00:20
manas olas ir viss, kas man ir
Autoritāte
Re: Nedaudz dziļi aizdomājoties
27.11.2022 20:10
Lielākoties piekrītu, bet tu redzi, kāda tā Krievija ir - bīstama.
sams
Re: Nedaudz dziļi aizdomājoties
27.11.2022 22:42
Bīstama priekš ultraglobālistiem, priekš Švāba projektiem.
sams
Re: Nedaudz dziļi aizdomājoties
27.11.2022 22:43
Kas gatavo cilvēcei jaaunu neomarksistisku diktatūru un grib iznīcināt 90% cilvēces.
Hasan
Re: Nedaudz dziļi aizdomājoties
01.12.2022 15:44
sams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas gatavo cilvēcei jaaunu neomarksistisku
> diktatūru un grib iznīcināt 90% cilvēces.


Tu nevienam neesi vajadzīgs, šiziķi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: