Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca

Aizsāka enfuego 

Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca
16.12.2020 06:37
Pēc tās Rīgas psihenes nolēmu eksperimenta pēc iestāties tur, jo paziņa teica, ka tur baigi labi. Iestājos ar nosūtījumu, saskatīju uzreiz attieksmi, galvenais, ka man ar ciema ārsti ir konflikts, viņa man nosūtījumā uzrakstīja garīgā atpalicība, man psihiatrs logins prasa, kāpēc tā rakstīts nosūtijumā jo es pēc tāda neizskatos, es teicu nezinu, šoreiz man psihiatrs ticēja, ka biju Jāpānā, pat datorā pārbaudīja internetā, stāstīju, kāpēc un kā, ieveda mani otraja nodaļā nu cepuri nost es uzreiz visu sapratu, nav agresīvie, brīvais režīms, sievietes un vīrieši vienā nodaļā, pirmajā dienā pēc likuma nelaiž ārā, bet pēc tam jau laida un varēju iet kur gribu un uz veikalu. Man pienāca ārsts un prasīja, kā jūtos, vai zāles palīdz, vai nevajag psihologu, es teicu, ka vis ir ok tikai ar jūsu zālēm nevaru aizmigt, psihiatrs tad uzreiz teica, ka nomainīs un palielinā Sprices devu, nu es jau zināju tas ir Diazepāms. manējā pālātā bija baigi interesanti, viens krievs kurš izrādās man sadirsa, ka viņu atveda policija jo viņu sakačāja ar zālēm slimnīcā un viens iesaukā kukurukū kurš nāca uz slimnīcu jo ar 64 euro pensijas viņam nav kur iet un māsas viņu atstumjot jo no bērnības galva biškiņ raustās, visi bijām gudri, varējām runāt un runāt, bija gan parko smieties, ja jutos slikti, aizgāju pie māsiņas pārbaudīt asinspiedienu, iedeva tabletīti un vis ir okei tur bija pat sieviete, kas pati strenčos par māsiņu bija strādājusi un jau gados viņa un arī trauksme, ar visiem es tur varēju parunāt. Attieksme profesionāla, es tur 2 nedēļas pavadīju, man piemeklēja zāles, un profiņš tāds Raivis Logins psihiatrs pat ieteica magniju dzert daudz, un nāks saldz miegs pats par sevi. mani jau gribējās iet ārā, bet notika baigā bēda par kuru biju dusmīgs aizgāju uz veikalu un kokčikus pakluso dzēru, piedzēros slimnīcā vakarā, nākošā dienā man tik stāsta ko sadarīju, es esmu itkā zālēm gājis pakaļ un teicis māsiņām, ka mani viņas ar zālēm sakačāja :) Protams pēc likuma mani izmeta ārā par alkoholu, bet labi ka ne officiāli, jo apžēlojās un nepateica galvenajam psihiatram. Es salīdzināju Rīgas psihiatrisko slimnīcu un Strenču un sev pateicu ja galīgie sūdi tad iešu tikai uz strenčiem, tur konflikts vai
uz D-pili kad brauksi?
Re: Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca
26.12.2020 02:28
A nah D pili strenči pietiek man, zināšu kur griezsties :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 2?
Ziņa: