Bieži dzirdu balsis galvā..

Aizsāka chirkmatite 

Bieži dzirdu balsis galvā..
15.02.2021 08:29
Sveiki.
Pirms aptuveni pusgada es nokritu pa kāpnēm un pēc kāda laika man sāka skanēt mirušās tantes balsis galvā. Kuras man saka, ka man ir jādara viss iespējamais, lai tiktu pie viņas. Tad arī tās visas balsis pazudīs. Bet pirms kāda laika sāk šķist, ka ar mani galvā sarunājas nepazīstama vīrieša balsis, kuras man saka, ka manai dzīvei nav jēgas un vislabāk gan man, gan citiem būs tas ja es nomiršu. Visu laiku balsis galvā liek darīt to, ko pati nevēlos. Sākas arī interešu zudums, visu laiku sēžu pie telefona, pārsvarā atrodos gultā un īpaši ar nevienu nesarunājos. Tas kas mani ilgu laiku interesēja vairs neinteresē. Ir pazudusi vēlme dzīvot. Un es tiešām apsveru domas par to, ka man ir jāizdara tas ko tantes balss, gan nepazīstamā balss saka. Jeb man ir domas, ka man ir jānomirst un tad tikai uzlabosies mana dzīve. Ir doma vērsties pie ārsta, bet jautājums vai tas dos kādu labumu man un beigsies viss šis murgs?
shamann
Re: Bieži dzirdu balsis galvā..
15.02.2021 19:30
visu laiku sēžu pie telefona, pārsvarā atrodos gultā un īpaši ar nevienu nesarunājos (c) <<--- šitajā frāzē ir visa atbilde

Nojūgsies, nevis nomirsi. Staigāsi, puņķaina, apmīzusies, ar dzeguzēm galvā, blenžot telefonā un kvieksi kā sivēns.
shamann
Re: Bieži dzirdu balsis galvā..
15.02.2021 22:35
To es saku no savas pieredzes.
> 22:35
Re: Bieži dzirdu balsis galvā..
15.02.2021 23:19
nepareizi, pamuļķīt. Izdomā ko jaunu.
njaa
Re: Bieži dzirdu balsis galvā..
16.02.2021 19:29
shamann Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> visu laiku sēžu pie telefona, pārsvarā atrodos
> gultā un īpaši ar nevienu nesarunājos (c)
> <<--- šitajā frāzē ir visa atbilde
>
> Nojūgsies, nevis nomirsi. Staigāsi, puņķaina,
> apmīzusies, ar dzeguzēm galvā, blenžot
> telefonā un kvieksi kā sivēns.


Daunis esi?
matrix 4
Re: Bieži dzirdu balsis galvā..
16.02.2021 21:12
Pagaidam nav skaidrs ka sakartot Indijas tematiku tapec lai staiga autinbiksites ja smaka un parejais trauce.
Re: Bieži dzirdu balsis galvā..
07.03.2021 01:04
Noteikti mēģini saņemties un doties pie ārstiem. Zinu cilvēkus, kas ir vai nu tikuši vaļā no tām balsīm, vai arī vismaz iemācījušies ar tām stabili sadzīvot un tās "pareizi ignorēt". Nenoraksti sevi, tā ir tikai slimība un Tu neesi ne pie kā vainīga un neesi ne ar ko sliktāka par jebkuru citu cilvēku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 23?
Ziņa: