manuskripts iesniegts, gaidām atbildi.

Aizsāka enfuego 

manuskripts iesniegts, gaidām atbildi.
06.03.2021 02:19
Manuskripts pēc 3 mēnešu pauzes kovida dēļ tika apstādināta, es žurnālistei prasu ko darīsim ar grāmatu vaitad mēs nepabeigsim mūsu kopīgo mērķi. Es saņēmos un piezvanīju, izrādās viņa tieši tāpat domāja un jutās kā es, viņa baidījās man zvanīt un uzbāzsties un es viņai. Bet man nelika mieru mūsu mērķis jo sākumā rakstījām ar lielu motivāciju un cerību. Mēs(Es) tomēr pabeidzu jo tākā ideja bija mana un žurnāliste uzstāja, ka piedalīsies, kā iniciātore un dalībniece motivācijā. Mēs knapi pabeidzām, ja zinātu cik grūti ir uzrakstīt grāmatu, bez motivācijas pat smadzenes nestrādā un nekas nerakstās, saņēmāmies un pabeidzām. Es entās reizes pārlasīju grāmatu un laboju, man jau sāka pazust filma ko es daru grāmatā konkrētētā nodaļā.

Es iesniedzu pirmajiem grāmatu izdevējiem "Latvijas Mediji" Izskanēja labi vārdi par sākumu, bet atbilde būs tikai pēc 2 nedēļām. Ļoti ceru, ka izdosies slēgt ar viņiem līgumu, kautvai summa būs maza, bet gribu laI grāmata iziet tirgū Latvijā un arī citās valstīs. Ja neizdosies, meklēsim citus sadarbības partnerus un tikai pēdējā variantā, ziedosim savu naudu un laidīsim reklāmās un internetā.

Ceru, ka "enfuego" izies, Izlasīt grāmatu var vienā dienā, bet uzrakstīt vajag līdz gadam. Nēsmu populārs, kā rakstnieks Latvijā, tas man apgrūtina situāciju tieši Latvijas tirgū. (Jauns un nepazīstams) Latvijas mediju redaktori un lasītāji savāksies kopīgā balsojumā par grāmatu un sniegs atbildi vai sadarboties manas grāmatas izdošanai! Ja jutīs, ka grāmata neizies tirgū vai neliksies interesanta, man būs jāmeklē citi izdevēji. Ievācot visu informāciju Latvijas grāmatu tirgus ir vājš.

Man ir privātie pircēji apmēram 100 kuri vēlās izlasīt manu grāmatu. Vēl publiski es nēsmu reklamējis, tikai forumos, draugi, paziņas un foruma biedri man prasa, kad būs grāmata! Bet tas ir baigi maz priekš tirgus. Ja grāmata maksā 20 euro tad 100 reiz 20 ir tikai 2 tūkstoši, tas ir galīgi garām, ja gadā notirgo 500 grāmatas tad pēc gada viņa tiek izņemta no tirdzniecības. Tāpēc ja piekritīs es spiedīšu lai grāmatu palaiž arī citās valstīs. Ja viss ir galīgā pakaļā, tad mērķis būs pagalam un tie kuri gribēja un ticēja es būšu viņus pievīlis.



Edited 4 time(s). Last edit at 11.03.2021 22:38 by enfuego.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
06.03.2021 03:53
Mani brīdināja, ka veiksmes gadījumā mediji gribēs uzzināt patieso autoru un to, ka grāmatu pat vajadzēs aizstāvēt, kā arī kritika. Savu identitāti esmu slēpis maksimāli, zin tikai mani draugi, ģimene, bijusī sieva. Es brīžiem domāju, ka nevajadzēja rakstīt kautko tādu šausminošu (pat pašam kauns, bet patiesība)
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mani brīdināja, ka veiksmes gadījumā mediji
> gribēs uzzināt patieso autoru un to, ka grāmatu
> pat vajadzēs aizstāvēt, kā arī kritika. Savu
> identitāti esmu slēpis maksimāli, zin tikai
> mani draugi, ģimene, bijusī sieva. Es brīžiem
> domāju, ka nevajadzēja rakstīt kautko tādu
> šausminošu (pat pašam kauns, bet patiesība)


Tu taču esi dalījies ar savu e-pastu un esi bijis ziņās sakarā ar Japānas koferi. Feisbūkā profils ir publisks.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
06.03.2021 13:02
Ir autora tiesības, kas aizstāvēs žurnāliste, man būs tikai autortiesības.
Domāmu, tā grāmata nevienu neinteresēs. Kārtējā makulatūra, kur autors pat neprot gramatiski vienkāršus teikumus pats uzrakstīt.
Grāmatas nosaukums varētu būt "skats uz pasauli caur idiota acīm".
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
06.03.2021 15:38
matrix Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Domāmu, tā grāmata nevienu neinteresēs.
> Kārtējā makulatūra, kur autors pat neprot
> gramatiski vienkāršus teikumus pats uzrakstīt.
> Grāmatas nosaukums varētu būt "skats uz pasauli
> caur idiota acīm".

Man liekās, ka žurnāliste ar 10 gadu stāžu labāk zinās ko dara, vēl esi pamuļš cilvēks. Tiec ar sevi galā, lai spriestu par citiem. Es eju uz mērķi un es nebaidos kritikas. Izlasīsi tu tāpat tā arī neko nesapratīsi.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
06.03.2021 15:46
matrix Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Domāmu, tā grāmata nevienu neinteresēs.
> Kārtējā makulatūra, kur autors pat neprot
> gramatiski vienkāršus teikumus pats uzrakstīt.
> Grāmatas nosaukums varētu būt "skats uz pasauli
> caur idiota acīm".

Man liekās, ka žurnāliste ar 10 gadu stāžu labāk zinās ko dara, vēl esi pamuļš cilvēks. Tiec ar sevi galā, lai spriestu par citiem. Es eju uz mērķi un es nebaidos kritikas. Izlasīsi tu tāpat tā arī neko nesapratīsi.

Grāmata nav tikai izglītojoš raksts, bet tas ko esmu slāpis un gribu dalīties.
Nu tur jāiet uz šokēšanu. Neviens nepazīstama cilvēka emocionālos pārdzīvojumus nelasīs, kur nu vēl pirks. Tur ir jāzina, kā uzrakstīt, lai būtu pieprasījums. Tas, kas Tev liktos svarīgs, citiem nebūtu. Cerams, žurnāliste to arī filtrēja, ne tikai gramatiku. Galvenais nespiest savu, ja mērķi ir komerciāli.
Latvijā ir tūkstošiem šizofrēniķu, tūkstošiem amfetamīnu šņaucēju un tūkstošiem zonā sēdošo. Katrs stāsts ir unikāls, galvenais pareizi uzrakstīt to auditorijai. Piesaistīt to. Tā, lai viņi var atrast kaut ko savu tur arī. Izceļot šokējošo un unikālo ari, lai nav tikai personīgi vāvuļojumi par grūto dzīvi, uz ko katrs latvietis ir spējīgs.

Var redzēt, ka mūsdienās tiek visvairāk pirkti garlaicīgi seksa romāni, jo ir attiecīgā mērķauditorija - vientuļas mājsaimnieces, kas grib būt saprastas un kam ir laiks lasīt grāmatas mūsdienās. Un tās rakstīt... Varbūt arī par tām jāpadomā.

Tā ir sava zinātne, kā un kam uzrakstīt un kā reklamēt.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
09.03.2021 10:28
Nez man pogig es to gribēju un vis, jums viņa nav jāpērk.
Tiesi tā netēre laiku,nevienam tavi stasti neinterese.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
09.03.2021 21:14
Uzliec mīksto uz heiteriem un turpini! ;)
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
10.03.2021 17:13
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Uzliec mīksto uz heiteriem un turpini! ;)


Es nemaz neņemu viņus galvā. Mērķis tika uzlikts un tiks pie tā strādāts, domāju, ka žurnāliste ar 10 gadu stāžu nekļūdās.
Tu, enfuego, tāds malacis, mačo!
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
10.03.2021 19:08
Iveta ozoling Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu, enfuego, tāds malacis, mačo!


Ja tas ir kompliments ta paldies!
Ivars Hujmanis
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
10.03.2021 20:35
Nē, tas ir daunītis Ivars.
Iedzer zālītes un paries gribesana raxtit.pie šizo ta ir ,kad idejas rodas visadas.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
11.03.2021 17:03
True Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Iedzer zālītes un paries gribesana raxtit.pie
> šizo ta ir ,kad idejas rodas visadas.

Nezinu es šeit atskaites nevienam netaisos dot, nepatīk nelasat un neatbildat. Šizo te visiem ir ja tā domājat.

Galvenais izdot, vienalga cik nopirks viņu :)



Edited 2 time(s). Last edit at 12.03.2021 02:42 by enfuego.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
12.03.2021 03:05
KkKold Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Latvijā ir tūkstošiem šizofrēniķu,
> tūkstošiem amfetamīnu šņaucēju un
> tūkstošiem zonā sēdošo. Katrs stāsts ir
> unikāls, galvenais pareizi uzrakstīt to
> auditorijai. Piesaistīt to. Tā, lai viņi var
> atrast kaut ko savu tur arī. Izceļot šokējošo
> un unikālo ari, lai nav tikai personīgi
> vāvuļojumi par grūto dzīvi, uz ko katrs
> latvietis ir spējīgs.
>
> Var redzēt, ka mūsdienās tiek visvairāk pirkti
> garlaicīgi seksa romāni, jo ir attiecīgā
> mērķauditorija - vientuļas mājsaimnieces, kas
> grib būt saprastas un kam ir laiks lasīt
> grāmatas mūsdienās. Un tās rakstīt... Varbūt
> arī par tām jāpadomā.
>
> Tā ir sava zinātne, kā un kam uzrakstīt un kā
> reklamēt.

Latvijā es nēsmu pazīstams viss kas man ir jāpanāk, lai es slēdzu ar izdevniecību līgumu, tālāk jau mēs pie grāmatas strādāsim pareizāk. Un grāmatā nebūs tikai Japānas smagais stāsts, būs veiksmes un neveiksmes. Pagaidām žurnāliste un skolotāja ir izlasījusi manu manuskriptu un vairs neviens nezina, izsteicās labi. Jo man nav garlaicīga daiļliteratūra sarakstīta, es rakstīju tā, lai lasīt būtu interesanti arī tie kuri nelasa.

Kā es sarunājos pa e-pastu ar rakstnieku, ja piemēram es izdodu amerikas štatos grāmatu, es jau būtu pelnījis labi, dēļ tā ka cilvēku masa tur ir liela, Latvijā jau maz tautas.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
12.03.2021 03:22
matrix Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Domāmu, tā grāmata nevienu neinteresēs.
> Kārtējā makulatūra, kur autors pat neprot
> gramatiski vienkāršus teikumus pats uzrakstīt.
> Grāmatas nosaukums varētu būt "skats uz pasauli
> caur idiota acīm".

matrix muļķis tu gan esi, grāmatā viss ir patiesība tikai, kāds sakars caur idiota acīm, manas acīs vēl halucinācijas nav bijušas. manuskriptu es rakstīju ar grūtībām , vajag motivāciju tam, un tā es ar žurnālisti te rakstījām un labojām, tas ir nogurdinoš darbs, es negribu būt rakstnieks, bet šito kopīgo mērķi mēs izmantosim un veiksmes gadījumā uzsitīsim viens otram pa plecu, ka kopīgs mērķis ir izdevies un tas arī viss.

matrix grāmatās rakstot cilvēks ieliek visu sevi iekšā, makulatūra viņa būs man ja pilnībā neviens negribēs sadarboties, pat tad, ja paši ieguldot un reklamējot grāmata neies vot tad es teikšu, ka tā nebija makulatūra, bet LV es to neizdarīšu. Es lasīju grāmatu par cilvēku kurš izārstējās no vēža, viņš gribēja izdot grāmatu ja nomirs, neviens negribēja par viņu aprakstīt, bet viņš nepadevās un kāds tomēr uzrakstīja viņa veiksmes stāstu. man jau gribējās nospļuties uz to pārlabošanu manuskriptam, sāka zust ticība, bet man žurnāliste teica, ka nedrīkst padoties un visu pusratā atstāt, jo viņai liekās grāmata ir forša.

Jā žēl, ka nebijāt Japānā 2 gadus viens pats kastē, tad jūs domātu un vērtētu dzīvi savādāk, kad priekšā gaida garantēti 12 gadi - 99 procenti cietums.

Un vispār es šeit to uzrakstīju, jo gaidīju kritikas, gribēju redzēt cilvēka reakciju, nēsat pat lapaspusi atvēruši un jau izdarījāt secinājumus, nevienam vairs daiļliteratūra neiteresē, Latviešu grāmatas lasot viņas visas ir ninteresantas. Ja grāmatas pirmās 10 lapaspuses ir jau interesantas tad grāmata ir forša.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
12.03.2021 03:27
KkKold Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tur jāiet uz šokēšanu. Neviens nepazīstama
> cilvēka emocionālos pārdzīvojumus nelasīs,
> kur nu vēl pirks. Tur ir jāzina, kā uzrakstīt,
> lai būtu pieprasījums. Tas, kas Tev liktos
> svarīgs, citiem nebūtu. Cerams, žurnāliste to
> arī filtrēja, ne tikai gramatiku. Galvenais
> nespiest savu, ja mērķi ir komerciāli.


Es kad rakstīju man nekad galvā nebija domāšana cik es nopelnīšu, es tikai rakstīju jo gribēju laI viņa top. Un Latvijā tu neko nenopelnīsi. Bļedj man jau tas manuskripts aknās 'sēdēja, tadag vajaga redaktori un atkal būs jāiet visam cauri, nav viegli tagad, grāmatas vidū tagad skatīties ko lai pielieku vai noņemu.

Īstenībā nebūtu žurnālistes es nerakstītu neko. Un vispār skolotāja teica, lai es meklēju kādu ārzemēs sadarbību.
Re: Novēliet man veiksmi. Iesniedzu manuskriptu.
12.03.2021 03:31
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Iveta ozoling Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tu, enfuego, tāds malacis, mačo!
>
>
> Ja tas ir kompliments ta paldies!

Galvenais lai izdodās, tad es atkal varēšu pateikt tieši to pašu ko teicu psihiatriem, psihoterapeitiem, ka visi apdirsāties un es atkal uzvarēju!

Iveta ozoling ak tu manā profilā lūrēji varu derēt :) :) Tu jau zini, ja cilvēkiem es neinteresēju tad viņi ar mani nekomunicē un neatbild, bet te jau kā vienmēr grib mani apturēt ar sava veida iediršanu dvēselē, galvenais pateikt kautko aizvainojušu, nevis pateikt vecīt lai viss izdodās.

Es esmu lasījis Japānā piespiedu kārtā grāmatas kuras ir pilnībā neinteresantas, autobiogrāfijas visas man patika lasīt.

matrix4 vot tu par šito runāji, vo tāda ir tā mūs tautiešu attieksme vienam pret otru.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.03.2021 03:37 by enfuego.
Re: manuskripts iesniegts, gaidām atbildi.
12.03.2021 04:03
matrix4 redz nepatīk, ka tādi cilvēki ir uz šīs ļaunās sabojātās pasaules, tāpēc jau man gribās lai kautkur uzskrīt, kāds astereoīds un tad cilvēks nolaidīsies uz zemes un sapratīs, ka viņš ir maza sūda skudra, kura vnk ātri var izdzist. Jā bet kad kritīs, tad jau lūgs Dievu, lai glābj un mīlēs un piedos visiem, visi būs draugi, nekāda aizvainojuma. Ja kritīs es gan piedzeršos līdz autam, tāpat nezinam kur būsim pēc nāves, man liekās, ka vispār būs tikai melna bilde un viss nekas vairāk. Elle nepastāv tātad arī Dievs nepastāv, varu argumentēt, nedrīkst likt piespiedu kārtā ticēt Dievam, ar biedēšanu, ja neticīgais tad degsi ellē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: