Nodirst ir viegli!

Aizsāka enfuego 

Nodirst ir viegli!
06.03.2021 13:05
Dzīvotu tātu šausmu dzīvi, ko nācās piedzīvot, tad varbūt saprastu, kāpēc esmu tāds!
iveta o
Re: Nodirst ir viegli!
06.03.2021 22:49
iveta o
Re: Nodirst ir viegli!
06.03.2021 22:50
Es tevi mīlu enfu.
matrix 4
Re: Nodirst ir viegli!
06.03.2021 23:17
Neesi vienigais kam sausmu dzive..bez tam tev jau nu tadus ka mani vajadzeja saprast. Mani ari cakareja neprasot manu viedokli.
to 22:49 un 22:50
Re: Nodirst ir viegli!
07.03.2021 05:29
22:49
22:50

Klau, morālais un emocionālais KROPLI, vārdā Ivars, kas esi kroplis visos līmeņos, neraksti citu cilvēku vārdā.

Nožēlojams tipiņš Ivar, esi, kas noteikti sēž savai sievai un visiem citiem cilvēkiem uz kakla, pats neko nespējīgs patstāvīgi izdarīt, izņemot, truli provocēt citus cilvēkus.

Varu tikai pabrīnīties, kā tava sieva, Ivar, tādu kropli, kā tu, bija varējusi izturēt. Jādomā, ka viņai bija citi morāli atbalstītāji, darba kolēģi vai citi cilvēki. Varbūt viņa strādāja no rīta līdz vakaram, lai mājās nebūtu jāatrodās, lai būtu tālāk no tā psihopāta, ar izšķobītām smadzenēm.

Es te tīri aiz intereses biju papētījusi forumu calis.lv, vai tad nu man tiešām vienai bija licies, ka Ivars ir psihopāts.
Ar neviltotu gandarījumu nācās atzīt, kā par psihopātu Ivaru uzskatīja 99,9% foruma calis.lv lietotāji.

p.s. pašai nav ne laika, ne intereses pa tukšo nosist laiku, kvernējot forumos.
Dzīve ir izmantojama vērtīgākām lietām un nodarbēm.
piebilde
Re: Nodirst ir viegli!
07.03.2021 06:06
Ivaram ir slimas, nepārejošas, neveselīgas tieksmes, slimas iedomas un slimas fantāzijas. Slimi gājieni. Nav nekā vesela tādā cilvēkā.
Kroplis dvēselē, kroplis psihē, kroplis morālē. Dabas kļūda, īsāk sakot.
iveta o
Re: Nodirst ir viegli!
07.03.2021 10:51
piebilde 2
Re: Nodirst ir viegli!
07.03.2021 11:13
moderatorei Runcenei


Bija konsultācija man ar juristu, par Ivara ILGSTOŠĀM provokācijām, kuras bija sākušās ar mana nika nozagšanu un viltus profila izveidošanu, ar psihopātam Ivaram vien zināmiem mērķiem, mana V. Uzv. izkrāpšanu (kad biju uzrakstījusi veselu vienu reizi Ivaram uz pastaksti, lai viņš atšujās, lai liek mierā cilvēku, kura viņu vispār nekad mūžā nebija aiztikusi, kura vispār nav vēlējusies būt šajā forumā) un V. Uzv. publiskošanu BEZ NO MANAS PUSES DOTAS ATĻAUJAS un/vai PIEKRIŠANAS.
Īsāk sakot - nedzēs neko laukā, lai gadījumā, ja Ivaram psihozes saasināsies, lai varu veikt ekrānšāviņus, pierādījumiem policijai.

Bet tikmēr - lai Ivaru tiesā viņa sirdsapziņa, lai gan šaubos, ka morāliem kropļiem jebkas tāds ir. Noteikti ar tabletēm noglušīts viss.
ivet
Re: Nodirst ir viegli!
07.03.2021 11:26
Es mīlu enfu
Re: Nodirst ir viegli!
10.03.2021 19:07
Nezinu ko jūs tur ar to Ivaru varat ņemties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 9?
Ziņa: