matrix4 a tu gadījumā nesalietojis narkotikas?

Aizsāka enfuego 

Nu neesmu nevienā forumā. Nav tam brīvā laika. Varbūt reizi nedēļā iemetu gan te, gan citur aci, jo pie datora man padaudz darāmā (apmaksātās vietnēs, slēgtos pasākumos).
Beidz murgot, Matrixien. Nu nepaliec tak tāda pati, kā tas bipolāri afektīvais Ivars, ar uzmācību murgiem. Ja nav pierādījumu, tad nav ko tukši dirst.
Bet laiks, tas tiešām ir vērtība, kuru vismaz man, nu nekādi negribās izšķiest bezjēgā, īpaši jau, kad... eh... pavasaris jau.... un tepat aiz stūra.

Es nevienu tēmu neesmu bojājusi.
Tas Tu, Martixien, piekasies citiem cilvēkiem, kuri Tev neko nav jautājuši un neko nav parādā.
Savu sūnaino garastāvokli, Matrixiem, paturi sev. Izbeidz šitos lētos gājienus.
Re: matrix4 a tu gadījumā nesalietojis narkotikas?
20.03.2021 01:19
ZIVE , Ivars kas tie tādi ir tā arī nesapratu?
Ko nozīmē- neesmu bojājusi?
Kaut vai šo pašu tēmu- tevi šeit neviens neaicināja, bet esi klāt!
Tu jau zini, ka rakstīšanas stilu diezgan ātri var atkost...
Tie tradicionālie tavi- es biju bijusi...es biju darijusi. .vat a fak? KURŠ TĀ RUNĀ? Atbilde ir viena - tikai un vienīgi zive....
`Bet zive un loreta ir viena un tā pati persona? Ļoti līdzīgas.
Aprobežoti ļautiņi esat. Zive nekādi nevarēja būt līdzīga Zariņgovei.
Zive arī pilnīgi cits nolūks bija, esot delfu forumā. Zive tur vadījās no idejas - kas ir tas, ko nekad nebija darījusi.
Tāpat, ļoti atšķirīgs nolūks zivei bija no Zariņgoves, bet, aprobežotiem, slimiem, afektīviem, bipolāriem paurīšiem, saprotams, ka bilde vienmēr būs kā greizo spoguļu aizspogulijā.

Starp citu, zive, pati sev par izbrīnu, bija guvusi ne vienu vien atzinību, kad rakstīja. Diemžēl, rakstīšana neietilps zives dzīves plānos, kaut arī, sižetiņi, pieredze u.c. no dzīves ir labu labie. Paldies, zivei jauka, interesanta un jā, dažreiz, šadiem tādiem izaicinājumiem pilna dzīve.

Nu, neko, ģenerējiet savus murdziņus ar pilnu jaudu. Laikam jau tas jums kā palidz. :D
Nu, tas ka Matrix ∞ ir zive, ir točna, personības dališanās. Bet vai viņa nav arī Loreta, nu nezinu.
Un ja zive ir Matrix ∞ tad arī matrix 4.
Matriksiene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Enf....
> Tu jau nevari iedomāt, kā tā zive uzdarbojas.
>
> Tikko kāds ko runā.......tā vsjo....viņai
> šķiet, ka ivars...


Nedirs, stervozā sterva, Matriksien.

Varu tikai atkārtoties :

Ivars ar manu niku bija uztaisījis VILTUS PROFILU, no kura pats Ivars (ilgstoši) bija rakstījis kaut kādas galīgas muļķības, kam, vienlaicīgi rakstot no citiem nikiem (Ivara slimajam paurīti, vien zināmu iemeslu dēļ).
Ar mani tam nav pilnīgi nekāda sakara.
Tas bija iemssls, kāpēc vispār, spiestā kārtā biju te ielūkojos un izteikusi pretenzijas Ivaram.

Tādas prastas, lai neteiktu, zemiskas provokācijas, uz kurām spējīgi tikai sevi necienoši ļautiņi, par vīrieša cienīgu rīcību vispār nerunājot. Nav tam cilvēkam spēja uzvesties kā vīrietim.

Gadījās uzzināt tādu lietu, par cilvēkiem, kas ilgstoši lietojuši dažādus psihotropus medikamentus. Izrādījās, tiem cilvēkiem ir suicidālas tieksmes, bet citos gadījumos, tās suicidālās tieksmes viņi pavērš pret citiem, kļūstot par tādiem, kā teroristiem. Un, tas nav mans izdomājums. Tās ir statistika, par kuru runā zinātne.
________________________________________________________________________

Ar zivi tam nav un nekad nav bijis pilnīgi nekāda sakara.
Ja kāda/s nesaprata, kāpēc zive šad un tad te ielūkojusies bija, pārlasiet vēlreiz komentāru.
Viss, melns uz balta, skaidri pateikts.
Nobeigumā.

Da buģ prokļet katrs/a, kurš mēģinās te pieminēt zivi vai rakstīs viņas V. Uzv. <<--- nav manā varā to novērst, bet esat informēti, kas būs ar Jums, tā, ka, pēc Jūsu izvēles.


Zivei cita, sakarīga, ar forumiem nesaistīta dzīves pieredze, reāla, ilggadīga dzīves prakse, kurā neietilpst nekāda, ne vismazākā veida agresija, kas bija sastopama virtuālā vidē, kad tu (proti, es) cilvēks, paliec totālā izbrīnā un galīgā nesapratnē, lai neteiktu, apjukumā, kādā sakarā kas tāds un ko ar to darīt (un, vai darīt)?
Loģiski, svešu, trulu, nepamatotu agresiju atsakos pieņemt.
Jūsu agresija, kas bija vērsta ar agresiju pilnīgi nesaistīta cilvēka virzienā (caur provokācijām u.c.), lai Jums iet 100 kārīgi atpakaļ. Un aizies, jo esat aprobežoti, dumji, bezatbildīgi, bet galvenais, garīgi truli un nenovīdīgi.

Lappa tiek aizvērta uz neatvēršanu.

Veikšu speciālus attīrīšanās rituālus, kurus ieguvu no reāla šamaņa.
Nebūs Jums te zivi pīt savā huiņā iekšā! Maksāsiet pēc pilnas programmas. To paredz Visuma likumi.
Nebūs visādiem morāliem un degradētiem kropļiem grābstīties gar ZIVI !!!
Re: matrix4 a tu gadījumā nesalietojis narkotikas?
23.03.2021 00:02
Matrix ∞ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nobeigumā.
>
> Da buģ prokļet katrs/a, kurš mēģinās te
> pieminēt zivi vai rakstīs viņas V. Uzv. <<---
> nav manā varā to novērst, bet esat informēti,
> kas būs ar Jums, tā, ka, pēc Jūsu izvēles.
>
>
> Zivei cita, sakarīga, ar forumiem nesaistīta
> dzīves pieredze, reāla, ilggadīga dzīves
> prakse, kurā neietilpst nekāda, ne vismazākā
> veida agresija, kas bija sastopama virtuālā
> vidē, kad tu (proti, es) cilvēks, paliec
> totālā izbrīnā un galīgā nesapratnē, lai
> neteiktu, apjukumā, kādā sakarā kas tāds un
> ko ar to darīt (un, vai darīt)?
> Loģiski, svešu, trulu, nepamatotu agresiju
> atsakos pieņemt.
> Jūsu agresija, kas bija vērsta ar agresiju
> pilnīgi nesaistīta cilvēka virzienā (caur
> provokācijām u.c.), lai Jums iet 100 kārīgi
> atpakaļ. Un aizies, jo esat aprobežoti, dumji,
> bezatbildīgi, bet galvenais, garīgi truli un
> nenovīdīgi.
>
> Lappa tiek aizvērta uz neatvēršanu.
>
> Veikšu speciālus attīrīšanās rituālus,
> kurus ieguvu no reāla šamaņa.
> Nebūs Jums te zivi pīt savā huiņā iekšā!
> Maksāsiet pēc pilnas programmas. To paredz
> Visuma likumi.
> Nebūs visādiem morāliem un degradētiem
> kropļiem grābstīties gar ZIVI !!!


Ko tu saki?
Re: matrix4 a tu gadījumā nesalietojis narkotikas?
23.03.2021 00:08
Matrix ∞ Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Veikšu speciālus attīrīšanās rituālus,

Lai tev veicas!
Njā, argumenti dzelžaini!
Tendence tāda pati kā Loretai, tik var saprast, ka cits cilvēks. Ir bijušas arī bildes soc.tīklos, tik, tā kā man nav tas aktuāli, piemirsu, kāda pirms pāris gadiem izskatījās.
Matriksiene, kapec vel neesi nosverusies abele? Ja nevari virvi nopirkt, varu uzdavinat.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 3?
Ziņa: