Aptauja par veselības uzvedību saistībā ar pašcieņu un sociālo spiedienu labi izskatīties

Aizsāka Diana Valdmane 

Sveiki!
Esmu LU klīniskās un veselības psiholoģijas maģistra studente un veicu pētījumu par sociālā spiediena par ārējo izskatu, cilvēka pašcieņas un veselīga dzīvesveida sakarībām. Būšu priecīga, ja piedalīsies aptaujā - atbildes būs pilnībā anonīmas. Pateicos par ieguldījumu manā pētījumā!
https://www.visidati.lv/aptauja/1703357720/
Šeit forumā ir pilns interesantas lietas ko uzzināt tev, paskat visi esam slimi, kādu vēl informāciju vēl vajag padalīties, to ka man ir 4 diagnozes :)
Hehe, aptauja tipiski tendēta uz cilvēkiem ar lieko svaru, bet man ir otrādi - esmu kalsns kā skals un visi mani mēģina papildus piebarot, un es it kā neturos pretī, taču neēdu vairāk nekā ielien manā lēndarbīgajā kuņģī. Un bieži par to kompleksoju un vēlos, lai spētu kaut reizi tā pieēsties, lai izskatītos resnāks.

Bet visādi citādi aizpildīju aptauju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 9?
Ziņa: